Yıldız Tohumu Olduğunu Gösteren 7 İşaret

Yıldız Tohumu terimini daha önce duyduysan veya isim senin için yeniyse, bu yazıda bir Yıldız Tohumu olup olmadığını ve bu konuda ne yapacağını belirleyebilmene yardımcı olacağım.

Yıldız Tohumu Nedir?

Yıldız Tohumu, diğer güneş sistemlerinden veya takımyıldızlarından gelmiş, uykuda olan, derin ruhsal bilgeliğe sahip yaşlı bir ruhtur. Çeşitli zamanlarda Dünya’da enkarne olan diğer yıldız sistemlerinde birçok enkarnasyonları oldu. Bu yıldız tohumlarının çocukları, İndigo, Kristal ve Gökkuşağı çocukları daha az enkarne oldu. Onlar da Yıldız Tohumlarıdır.

Bir noktada, Yıldız Tohumları ışıklarını, bilgilerini, ilahi görevlerini yerine getirmeleri, dünyaya olumlu bir değişim getirmek ve gezegenin evrimine katılmak için Dünya’da enkarne olmayı seçerler.

Yıldız tohumları çok empatiktir ve ruhsal bir uyanış sırasında güçlerini harekete geçirdiklerinde, dünyada gördükleri sorunlar hakkında bir şeyler yapma amaçlarına doğru bir adım atmalarını sağlar.

Gerçekten kim olduğunu hatırlamak ve sezgine güvenmek için burada olan, yüksek başarı gösteren ruhsal bir kişisin. Bunu rüyalar, ölüme yakın deneyimler ve yaşamı değiştiren diğer deneyimler aracılığıyla yaptın.

Ruhunun büyüme yolunu takip edebilmen için burada öğretilen programlamadan kurtulmaya, yaşamındaki travma ve kayıplarla başa çıkmaya çağrılıyorsun.

Diğer insanlar üzerinde olumlu bir etki yaratmak istiyorsun. Gezegendeki herkese yardım etmek zorunda değilsin; Bir insanla başlar. Yani bir sonraki kişiye ve bir sonrakine yardım ediyorsun.

Bir Yıldız Tohumu olman veya olabileceğine dair bir ipucunun olması, amacının uyanacağı anlamına gelmez. Bunun olması için sürece, yaşadığın hikayeye güvenerek bunun olmasına izin vermeyi seçmeli ve daha az seyahat edilen yolu seçmeye karar vermelisin.

Buradaki özellikler seni tanımlıyorsa, muhtemelen uyanmayı bekleyen bir Yıldız Tohumusun

1.Sürekli Ait Olmadığımızı Hissederiz.

Yıldız tohumları Dünya’dan gelen ruhlarla doğmazlar. Bu, Yıldız Tohumları olan bizlerin genellikle kendimizi diğer insanların nasıl yaptığını anlamak için mücadele ederken bulacağımız anlamına gelir. Başkalarını davranış biçimleri açısından genellikle irrasyonel, tuhaf veya kaotik olarak görürüz ve hatta neden farklı olduklarını merak ederiz.

2.Başkaları Bizi Çocukluğumuzdan Beri “Yaşlı Ruhlar” Olarak Görür

Yaşlı ruhlar sadece yıldız tohumlarına atıfta bulunmazlar. Ayrıca, yaşlı insan ruhlarına atıfta bulunurlar. Yıldız tohumları olan bizlerin derinliklerinde, uyanış sırasında açılan, sahip olduğumuz görevler için kodlar vardır.

Kod, biz çocukken sızacak ve diğer insanların bizi yaşlı ruhlar olarak tanımlamasına neden olacak. Yıldız tohumları genellikle içinde bulundukları insan vücudundan daha yaşlı hissederler.

3. Metafizik Ve Maneviyatla Gerçekten İlgileniyoruz.

Yıldız tohumları ayrıca, Evrenin gerçek doğasına gelince doğuştan gelen bir anlayışa sahiptir ve genellikle maneviyat ve metafiziğe yönelirler.

4.Paranormali Yaşıyoruz.

Yıldız tohumları olan çoğumuz, ruhlar, telepati veya diğer farklı psişik yeteneklerle ilgili deneyimlerden hemen sonra paranormali araştırmaya başlarız. Aslında, bu bizim için Evrenimizin güçlü metafizik enerjileriyle doğuştan gelen bağlantımızdan kaynaklanmaktadır.

5.Her Zaman Nostaljik Hissederiz.

Yıldız tohumları olan bizler için Dünya gezegeni evden çok uzakta. Uyanmadan bunu bilmesek de, kendi evimizde bile bizi her zaman hasretle çeken şey budur.

6.Rüyalarımızla Daha İyi Bağlantı Kurarız.

Yıldız tohumları için rüya görmek çok önemlidir, özellikle de gençken. Genellikle gerçek dünyanın sıradanlığından kaçma yolumuzdur. Yıldız tohumları olan bizler, uyandığımızda kendimizi yorgun hissetmemize neden olabilecek canlı, uhrevi rüyalar görürüz.

7.Belirli Bir Misyonumuz Olduğunun Farkındayız Ama O Misyonun Ne Olduğunu Bilmiyoruz.

Yıldız tohumları olan hepimizin aklında, kaderimizde önemli bir şey yapmak olduğuna dair garip hisler var. Ancak, beynimizi ne kadar zorlarsak zorlayalım, o şeyin ne olduğunu gerçekten çözemiyoruz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

İşte o zaman sabırsızlanırız ve amacımızı yerine getirmek isteriz. Ne kadar denersek deneyelim, uyanmadıkça görevimizin ne olduğunu bilemeyiz.