Evrenin Sana Anlatmaya Çalıştığı İşaretleri Anlamaya Çalış

Evren bize birçok sinyal ve eşzamanlılık gönderir, ancak fikrimizi değiştirmeye hazır değilsek ve hayatımızın şimdiye kadar öğretilenden çok daha fazlası olduğunu fark etmezsek, bunları tespit etmek zordur.

Evren Seninle Nasıl İletişim Kuruyor?

Çoğu insan, Evrenin hayatımızda son derece mevcut olduğunu ve en sıradan ayrıntılarda bile ortaya çıktığını öğrenince şaşırır. Açık ve alıcı olursak, her zaman İlahi Olanın rehberliğine, bilgeliğine ve sevgisine uyum sağlayabiliriz.

Evrenin seninle nasıl iletişim kurduğunu anlamak için çok fazla manevi olmana bile gerek yok. Aslında, bazen Evrenin seninle nasıl iletişim kurması gerektiğine dair fikir veya inançlara sahip olmamak daha iyidir. Birçok insan, Evrenin sadece şaşırtıcı, mucizevi ve eterik olaylar aracılığıyla konuştuğuna inanır ve ne yazık ki bu, iletişim akışını engeller. Ama gerçek şu ki, Evren özel anlarda olduğu gibi günlük hayatın sıradanlığında da mevcuttur. Evren her yere mesajlar gönderir.

Duşta, banyoda, bulaşık yıkarken, temizlik yaparken, alışverişe çıkarken ve daha birçok yaygın durumda mesajlar alabilirsin. Çok sık olarak, Evren rüyalar, garip tesadüfler, tekrar eden sayılar, kelimeler, şarkılar, hayvanlar, meditasyon, diğer insanlar, rastgele nesneler ve bir dizi başka yolla iletişim kurar.

Ve evet, Evren de yanlış bir karar verdiğinde bunu sana söyleyecektir. O senden ayrılamaz ve bu nedenle kaderinle neyin örtüşüp neyin uyuşmadığını bilmelisin. Bunu yapmak için Evrenin gönderdiği sinyallere dikkat etmelisin.

Evrenin Gönderdiği Uyarı İşaretleri

1. Beklenmeyen Gecikmeler

Örneğin, trafiğe takılabilir, otobüsü kaçırabilir, uçak biletlerinin tükendiğini öğrenebilir veya planlarını alt üst eden bir olay aniden ortaya çıkabilir.

2.Midende Garip Bir His Var

Mide bulantısı yaşayabilir veya kendini hasta hissedebilirsin. Bu olumsuz his, düşüncelerin veya planların ne olursa olsun kaybolmaz.

3.Bir Şeyleri Kaybedersin

Senden bir şey çalındı ​​veya bir şeyler kaybediyorsun. Bir şeyi kaybetmenin geçici şoku seni uyandırır.

4.Sık Sık Kavga Ediyorsun

Ateşli tartışmalar ve saçma sapan anlaşmazlıklar sürekli ortaya çıkıyor. Bu tartışmalar sevdiklerinle veya rastgele yabancılarla olabilir.

5.İyi Uyuyamazsın

Düşünmeyi bırakamazsın ve uykuya dalman engellerin. Bu aklından geçen tek bir düşünce veya kendini tekrar edebilen korkutucu bir senaryo olabilir.

6.Hastalanmaya Devam Ediyorsun

Hastalık, yapmak istediğin şeyi yapmanı engelliyor gibi görünüyor. Yavaşlamanı gerektiren kronik baş ağrıları, migren, soğuk algınlığı veya diğer hastalık biçimleri gelişebilir.

7.Her Zamankinden Daha Sakarsın

Ayak parmağını vurmaya, dirseğini çarpmaya, takılmaya, bir şeyleri düşürmeye vb. devam edebilirsin.

8.Korku Veya Endişe Seni Huzursuz Ediyor

Gittiğin her yerde, sanki ‘gerçekten kötü bir şey’ olacakmış gibi, açıklanamayan bir korku veya endişe duygusu sana eşlik ediyor gibi görünüyor.

9.Olumsuz İşaretler Görmeye Devam Ediyorsun

Olumsuz ruhsal işaretler veya alametler çok kişisel ve özneldir. Olumsuz kehanetleri sabit veya nesnel “gerçekler” olarak görmek yerine, onları zihninin belirli bir zamanında senin için doğru olarak algıladığı öznel işaretler olarak gör. Örneğin, bir karga sürüsünü olumsuz bir alâmet olarak veya bozuk trafik ışıklarını belirli bir kararın yanlış olduğuna dair bir işaret olarak görebilirsin. Zihninin gün boyunca farklı işaretlere nasıl tepki verdiğinin farkında ol.

10.Kaza Yaparsın

Kazalar genellikle rotayı hemen değiştirme zamanının geldiğinin büyük işaretleridir. Kazalar fiziksel veya duygusal olabilir. Örneğin, yanlışlıkla patronunu incitecek ve sana düzenli mesai vermeyi bırakmasına neden olacak bir şey söyleyebilirsin. Öte yandan, birkaç gün veya hafta boyunca yatakta kalmana neden olan bir kaza geçirebilirsin.

11.Şaşırtıcı Engeller Ve Zorluklar Ortaya Çıkmaya Devam Ediyor

Sebep ne olursa olsun, Ne kadar çaba sarf edersen et, işler sıraya girmiyor. İstediğini veya yapman gerektiğini düşündüğün şeyi elde etmeni engelleyen engellerle karşılaşmaya devam edersin. Bir adım ileri gittiğinde, seni iki adım geriye götüren bir şey olabilir.

12.Ağrı Ve Hastalık

Ağrı her zaman belirli bir olayın doğrudan sonucu değildir ve hastalıkların mutlaka belirgin bir kaynağı yoktur. Bununla birlikte, her ikisinin de hayatında başka bir şeyi sembolize etmesi nadir değildir.

Your Page Title

Ağrının yeri veya hastalık türünün gizli bir anlamı olabilir, bu çok dikkat etmen gereken bir şeydir.