Mutluluğun Habercisi: Yaklaşan Değişimin 7 İşareti

Hayatın kendisi bize yaklaşmakta olan olumlu değişimlerin işaretlerini verir. Her birimizin içinde daha iyi yaşamlar için değişme arzusu vardır. Ancak her insan bu değişiklikleri nasıl başaracağını veya en azından onları hayatına nasıl daha da yakınlaştıracağını bilmiyor.

Ancak çekim yasası şöyle der: “Her insan hayatını değiştirebilir, sadece güçlü bir şekilde istemen gerekir!” Arzularımızın gerçekleşmesi kaçınılmaz bir süreçtir! Sürekli düşündüklerimiz, ulaşmak istediklerimiz ve hayal ettiklerimiz mutlaka gerçekleşecektir.

Hayatımızda fark etmediğimiz çok fazla bilgi var, çevremizdeki daha fazla insan bize bunu anlatıyor ve gerekli ipuçlarını veriyor. Bunların yanı sıra, hayatın kendisi bize yaklaşmakta olan olumlu değişikliklerin işaretlerini vermeye başlıyor.

Burada olumlu değişiklerin yaklaşmakta olduğunu gösteren işaretlerden bahsedeceğim.

1.İlişkin Sona Eriyor

Çoğu insan ilişkisinin sona ermesine olumsuz tepki verir. Hatta hayatının bir daha asla eskisi gibi olmayacağını anlayarak depresyona girer. Duruma bir de diğer taraftan bakalım. İlişki bittiyse, sen veya eşin ilişkinizden memnun değilsinizdir. Çift olarak bir umudunuz yoktu, yani ilişkiyi sürdürmenin bir anlamı yoktu.

Ama daha da önemlisi, ayrılmak baş döndürücü bir değişimin işaretidir. Seni zorlayan ilişkilere veda ederek, yeni tanıdıklara, romantik karşılaşmalara ve samimi duygulara yer olacak yeni bir hayat keşfediyorsun. Hayatın tadını hissedeceksin, ki bu zaten kendi içinde büyük bir mutluluk!

2. Evrenin İşaretlerini Görüyorsun

Yeni ve ilginç bir yaşamın şimdiden çok yakın olduğu gerçeği, Evren tarafından sık sık tekrarlanan işaretlerle kanıtlanmaktadır. Açıkçası, işaretler tamamen farklı olabilir ve hayal ettiklerinle hiçbir ilgisi olmayabilir. Örneğin, her sabah yolundan turuncu renkli bir kedi geçerse, bunun bir sinyal olabileceğini kaçınılmaz olarak düşünürsün. Ya da belki bir reklamda, bir dergide, bir saatte veya geçen arabaların plakalarında sürekli aynı sayı kombinasyonlarına rastlıyorsun? Deneyimsiz bir kişiye, bu tür tesadüflerin bir şey söylemesi olası değildir. Ancak bunu bilen bir kişi için, çabalarının boşuna olmadığını ve mutlu değişikliklerin çok yakın olduğunu teyit eden bir uyarıdır.

3.Uyumakta Zorluk Çekiyorsun

Olumlu değişime uyum sağlayan bir kişi, sadece etrafındaki alanı değil, aynı zamanda iç dünyasını da değiştirir. Açıkçası, bu değişiklikler gece dinlenmesine yansır.Değişimin habercisi, kural olarak, uyku bozukluğudur, bu da uykusuzluk, aralıklı uyku, gece korkuları ve endişeli rüyalar anlamına gelir. Böyle gecelerden sonra yatakta kalkman zorlaşır.

Bu işaret, değişimin yaklaştığını açıkça göstermektedir. Yeni bilgilerle boğulmuş bir beyin, yeni bir gerçeklik algısına yeniden uyum sağlar. Gündüzleri sürekli uykuya dalabilirsin. Bunun nedeni hem gece dinlenmesinin eksikliğinden hem de mutlu bir geleceğe atılmak için güç biriktirme ihtiyacından kaynaklanmaktadır. Gerçek yol netleştiğinde ve vücut enerji depoladığında, uyku hemen normale döner.

4.Rahatsız Hissediyorsun

Büyük bir değişimin eşiğinde, göz ardı edilmeyecek bir dönüşüm seninle birlikte gerçekleşiyor. Aniden, kendini rahatsız hissetmeye başlarsın. Etrafında olan her şey canını sıkıyor, sanki yerinde duruyorsun, gelişmiyorsun ve dahası bataklığa düşüyorsun gibi görünüyor. Bu düşünceler işin, okulun ve kişisel hayatınla ilgili olabilir. Belki de yanlış şekilde yaşadığını ve başka birinin hayatını yaşadığını hissediyorsun.

Bu duygulardan korkma. Gerçekte bu gelecekteki değişikliklerin bir işaretidir. Sadece ruhun gelecekteki bir dönüm noktasına uyum sağlıyor ve bilinci durumu kökten değiştirmesi gereken kararlı eylemlere yönlendiriyor.

5.Başarıyla Uyguladığın Teknikler Artık İşe Yaramıyor

Evrenin işaretleri gibi açık olmayan ve hatta mistik değişim işaretlerinin yanı sıra, oldukça pratik olanlar da var. Bir noktada, hayatı kolaylaştırmak için başarıyla uyguladığın eski tekniklerin ve püf noktalarının artık işe yaramadığını anlıyorsun. Amacına ulaşmak, özgün yollar bulmak için yeni ve sıra dışı hamleler aramaya ihtiyacın var. Aslında bu, bilinçaltının kurnazca bir hilesidir ve hayatındaki bir şeyi değiştirmeye zorlar. En küçük şeylerden başlayarak, yavaş yavaş büyük ve tabii ki mutlu değişiklikler için “olgunlaşacaksın”!

6. Eski Sorunlarını Çözmeye İsteklisin

Hayattaki büyük değişikliklere ne kadar yakın olursan, o kadar sık geriye bakarsın. Geride kalan eski şikayetler, yapılan hatalar ve tamamlanmamış işler vardır. İşleri tamamlamadan ve hataları düzeltmeden, mutlu bir geleceğe adım atamazsın, çünkü suçluluk duygusu seni sürekli olarak geçmişe sürükleyecek, gelişmeni ve hayattan keyif almanı engelleyecektir.

Yarım kalan işlerini tamamlamaya ve yaptığın hataları düzeltmeye çalış. Düzeltme fırsatın olmasa bile, mevcut sorunları analiz et ve onlardan doğru sonuçlar çıkarmaya çalış. Alternatif olarak, niyetini kağıt üzerinde ifade et, açıkla ve ardından kağıdı yak, külünü rüzgarda üfle. Evren samimiyetini görecek ve bundan böyle geçmiş hatalar omuzlarına ağır bir yük olarak binmeyecektir.

7.Artan Bir Duygusal Gerçeklik Algın Var

Değişime ne kadar yaklaşırsan, o kadar duygusal olursun. Her şeyi çok fazla analiz ediyorsun ve kendinden geçiyorsun. Dolayısıyla artan duygusallık – daha önce hiç ortaya çıkmayan bir şey için ağlama ve sonra gülme arzusuna dönüşüyor.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Vücudun bu tepkisi birçok kişiyi korkutuyor. Gerçekte bu, bilinçaltının zaten aldığı radikal kararlara uyum sağlayan ruhun yeniden düzenlenmesinden başka bir şey değildir. Değişimden korkmayı bırak! Bu yönde ilk adımları atmaya başladığında ve ilk cesaret verici sonuçları elde ettiğinde, korkudan hiçbir iz kalmayacak ve duygusal durumun dengelenecektir.