Şubat Ayında Daha Mutlu Olmak İçin Vazgeçmen Gereken 5 Şey

Daha mutlu olmak için önce gereksiz ve yıkıcı bir şeyden kurtulman gerekir. Şubat, enerji açısından bir tür dönüm noktasıdır – kış ve ilkbahar arasında nötr bir nokta. Bu, insanların yavaş yavaş ‘kış uykusundan’ çıkmaya başladığı zamandır. Bunun üzerine öneriler, neyin kurtulması gerektiğine dayanmaktadır. Enerji bloklarını kendinden kaldırmanın zamanı geldi.

Şüpheler, Korkular Ve Kompleksler

Şubat ayında, korkular ve şüpheler tarafından zincirlenirsen başarılı olmak oldukça zordur. Gerçek şu ki, bu sefer cesaret gerektiren faaliyetlere elverişlidir. Bu, gezegenlerin konumu ile bile gösterilir. İşte ve aşkta başarılı olmak istiyorsan, kendine ‘Yapabilirim’, ‘her şey yoluna girecek’ demen önemlidir, çünkü gerçekten öyle. Kalbinde iyimserlik varsa, tüm sıkıntıların üstesinden gelebilirsin.

Sağlık Sorunları

Bu alandaki sorunlar işini büyük ölçüde yavaşlatabilir. Şubat ayında sadece zihinsel olarak değil, aynı zamanda fiziksel olarak da iyi hissetmen gerekir. Kendini halsizlik, yorgunluk, hastalıkla mücadeleye adamaya çalış. İşini engelleyen her şeyden kurtulman gerekiyor. Keyifli yaşam değişiklikleri her zaman küçük başlar, bu nedenle Şubat ayı önce en alakalı sorunların üstesinden gelmeni önerir.

Toksik İnsanlarla İletişim

Ondan da kurtul. İçinde her zaman şüphe, olumsuzluk yaratan kişilerle iletişim kurmayı bırak, geçmişteki hataları ve olumsuz duyguları hatırlamanı sağla. Toksik insanlardan kurtulamıyorsan, onlarla nasıl düzgün bir şekilde etkileşime geçeceğini öğrenmeyi dene. Onları dinleme ve onlarla tartışma. Bu sende şüpheler ve korkular yaratabilir.

Tembellik ve İlgisizlik

Başarıyı ve mutluluğu bulmak için daha az ertelemen, hareketsizlikte daha az zaman harcaman gerekir. Kayıtsızlık, yanlış veya çok zor görevleri üstlenmekten de kaynaklanabilir, bu nedenle mevcut ihtiyaçlarla hiçbir ilgisi olmayan hırslardan vazgeçmeye çalış. Bunları daha basit ve anlaşılır bir şeyle değiştir. En sevdiğin hobileri ve hoş şeyleri yaparak melankoli havasıyla savaş.

Your Page Title

Modası Geçmiş İlişkiler

Zevk getirmeyen dostluk ve aşk, Şubat ayında ağır bir yük haline gelebilir. Hiçbir durumda kendini sana ihtiyacı olmayan veya seni sevmeyen, sana saygı duymayan birine adama. Bu, şansı korkutur ve seni iyi bir ruh halinden mahrum eder.