Defne Yaprağı Kullanarak Dileklerinizin Gerçekleşmesini Sağlayacak Basit Bir Ritüel

Yuvarlanan bir taş altında su akmaz, hiçbir şey yapmadan yardım beklemek anlamsızdır.

Bir hayalin gerçekleşmesi için harekete geçmelisiniz ve bu ritüelleri uygulayarak bir mıknatıs gibi hayatınıza başarı,bolluk ve refahı getirebilirsiniz.

Bir defne yaprağıyla arzuların gerçekleşmesi için yapılan ritüel basit ve zararsız olarak kabul edilir. Bitki saflık, özveri ve başarıyı simgeliyor. Antik Romalılar ve Yunanlılar bile, defne’nin büyülü özelliklerini fark ettiler, bu yüzden kazananların başlarını defne yapraklarıyla taçlandırdılar. Bugün, bu bitkinin yardımıyla herkes, parlak renkler ve olumlu renkleri gerçeğe dönüştürmeye çalışabilir. Bu nedenle, burada Defne Yaprağı yardımıyla arzuları yerine getirmenin en etkili yollarından bahsedeceğiz.

Basit ve Etkili Ritüeller

Herhangi bir günde bir dilek tutabilirsiniz. Daha sonra 3 adet defne yaprağı, kırmızı renkli mürekkepli kalem ve temiz bir kağıt alın.

Kağıdın üzerine, dileğinizi yazın daha sonra yüksek sesle 3 kez dileğinizi sesli olarak söyleyin. Kağıdı üç kez katlayın ve defne yapraklarını içine yerleştirin ve 3 kez dileğinizi tekrarlayın. Kağıdı 3 kez daha katlayın. Katladıktan sonra, karanlık bir köşeye kimsenin bulamayacağı bir şekilde kağıdınızı saklayın.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Her sabah uyandıktan sonra, dileğinizi üç kez yüksek sesle söylemelisiniz. Dileğiniz gerçekleşene kadar ritüele devam etmelisiniz. Dileğiniz gerçekleştikten sonra hazırlamış olduğunuz kağıdı açmadan,yırtmadan ve yakmadan toprağa gömebilirsiniz.