Avucunuzda İyi Şans ve Başarının İşaretleri Var Mı?

Kaderinizi, sadece avuç içine bakarak ve özelliklerini inceleyerek bilmek ister misiniz? Şansın ve başarının hayatta seni beklediğini gösteren özel işaretler bulmanı öneriyoruz!

El falı – eldeki kehanet bilimi, uzak geçmişe dayanıyor.

Bu bilgi sisteminin Arap Yarımadası’nın bir yerinden geldiğine ve daha sonra Hindistan ve Çin’e yayıldığına inanılıyor.

Avuçlarınızdaki bu izler hayatta başarılı, zengin ve muhtemelen ünlü olacağınızı gösteriyor.

Bu işaretlerden hiçbirine sahip değilseniz, üzülmeyin! Kesinlikle başka iyi şans ve başarı belirtileri olduğunu göreceksiniz, çünkü bu dünyada tam bir kaybeden yoktur.

1) Balık İşareti

Bu işaret avcunuzun alt kısmında bulunur ve yaşam çizgisi ile küçük bir oval oluşturur. Eğer böyle bir işaretiniz varsa, muhtemelen başarılı ve asil bir insansınız. Yakın çevrenizle sahip olduklarınızı paylaşmayı seviyorsunuz.

Ayrıca, bu insanların sudan korktukları, çünkü suyun kendilerine zarar verebileceğini düşündükleri bir takım düşünceleri var. Bu işaret ayrıca burun ile ilgili sık sık sorun yaşadığınızı da gösterir.

Bu işaretin iki türü vardır: Küçük Balıklar ve Büyük Balıklar. Büyük Balık en şanslı olan işarettir. Üstelik, onun hangi avcunuzun içinde olduğu da önemli değil.

Balık işareti ne kadar iyiyse, o kadar iyi. Açıkça izlenen bir işaret, Jüpiter’in kişisinin işaretinin güçlü olduğunu gösteriyor. Bir kişinin eğitimli olması, para kazanması, iyi kalması ve hatta yaşamda yüksek bir pozisyonda kalması daha muhtemeldir.

Özellikle kariyer yapmaya istekli olmayan bir kadın için avucunda böyle bir işaret olması, kocasının başarılı olacağının bir işaretidir. Bu, özellikle Balık işaretinin sağ ellerinde olduğu kadınlarda belirgindir, çünkü kadının sağ eli kocasının başarısından sorumludur.

Ayrıca bir kadının böyle bir işarete sahip olması, dileklerinin kolayca gerçekleşebileceğinin bir işaretidir. Ve gerçekten çocuk sahibi olmak istiyorsa, kesinlikle onlara sahip olacaktır.

Uyarı! Balıklar tam belli değilse, yani bir ovallik yoksa ve sonunda yaşam çizgileri ikiye ayrılırsa, bu işarete balık kuyruğu denir. Balık kuyruğu işareti balık işareti kadar iyi değildir. Ona yaşam çizgisinin gücünü verir, ve bir tür kalıtsal hastalığa işaret eder.

2) Onay İşareti

Baş çizgisinden veya Yaşam çizgisinden geçen dikey çizgi Jüpiter’in tepesine doğru (işaret parmağının altında bulunur) gider ve küçük bir kare ile sona ererse – bu çok iyi bir işarettir. Bir kutuya benzer dolayısıyla adı onay kutusu işaretidir. Onay kutusu işareti, mutlu bir yaşlılığı gösterir ve ayrıca yazarlar arasında da bulunur.

3) Lotus İşareti

Kalp çizgisinin sonunda bir üçgen varsa, Lotus işaretinin sahibi olduğunuz anlamına gelir. Zeki ve eğitimli bir kişiye işaret eder ve ayrıca yüksek manevi gelişimden söz eder.

4) Ev işareti

Hint geleneğinde, böyle bir işaret – üstünde üçgen bulunan bir kare Ev işareti olarak adlandırılır. En sık Jüpiter’in tepesinde bulunur (işaret parmağının altında), ancak genel olarak çok nadirdir.

Eldeki bu işaret, belirli bir pozisyonda, yüksek bir pozisyonda yer alan zengin ve güçlü bir insanı gösterir. Sık sık böyle bir işaret kraliyet ailelerinin temsilcileri veya yaşam ve iş dünyasında başarılı olan kişiler arasında bulunur.

Büyük reformcuların ve ünlü sosyal şahsiyetlerin avuçlarında böyle bir işaret vardır. Popülerlik ve şöhretin yanı sıra, işaret aynı zamanda bir kişinin yaşamına büyük maddi zenginlik çekiyor.

5) Kader Hattı

Bu çizgi avuç içi merkezinde uzanır ve diğer ana çizgileri geçer. Bileğinden başlar ve boşluk bırakmadan parmaklara çıkarsa, bu parasal konularda iyi bir finansal durum ve başarı göstergesidir.

Böyle bir insanın parayla ilgili ciddi zorluklar yaşaması pek mümkün değildir.

Your Page Title

Kader çizgisi iki katına çıkarsa, kişi birkaç kaynaktan gelir elde edebilir!