Çekim Yasasını Kullanırken Yapılan Yaygın Hatalar

Zihnin, hayatının her alanında etkisini göstermek için inanılmaz bir güce sahiptir.

Zihin, düşüncelerindekini tercüme etmek ve onları gerçeğe dönüştürmek için kullanabileceğin en büyük araçtır.

Fakat eğer zihin sana istediğin her şeyi verebiliyorsa, o zaman neden bu kadar çok insan hedeflerine ve hayallerine ulaşmak için mücadele ediyor?

Neden bazı insanlar Çekim Yasasını kullanmakta zorluk çekerken, aklına koydukları her şeyi gerçekleştiren başkaları var?

Bu yazıda sana Çekim Yasasını kullanırken yapılan yaygın hatalardan kaçınman için bilmen gereken sırları anlatacağım.

Çekim Yasasını Kullanan Bol Bir Yaşam Sürer

Evrende görülen ve görünmeyen her şeye hükmeden Yedi Evrensel Yasa vardır. Bu Evrensel Yasalar insana ve tüm ruhsal varlıklara uyum sağlamak ve gerçekliğimizi diğer alemlerle senkronize etmek için vardır.

Çekim Yasası bu Evrensel Yasalardan biridir. Bir kişinin pozitif enerjiyi kanalize etmesini ve onu hayatına iyi şeyler ve bolluk çekmek için kullanmasını sağlar – ama bu yasayı nasıl kullanacaksın?

Biz enerjiden yaratıldık ve düşüncelerimiz saf enerjiden oluşuyor. Çekim Yasası hakkında bir kişinin anlaması gereken ilk şey budur.

İkincisi, verdiğin enerjiyi kendine çekebilirsin. Zihninin saf enerjisi pozitif enerji gönderebilir ve karşılığında pozitif enerji çekebilir.

Pozitif enerji kullanarak zenginliği, kişisel ilişkileri, başarıyı ve sağlığı çekebilirsin.

Çekim Yasası hakkında hatırlaman gereken üçüncü şey, zihninin yaratıcı ve güçlendirilmiş bir durumda olması gerektiğidir. Zihninde, tam olarak ne istediğini bilmen ve istediğin şey zaten olmuş gibi “hissetmen” gerekir.

İstediğini, alacaksın – neye odaklanırsan odaklan, onu hayatına çekebileceğine inan.

Artık Çekim Yasasının temellerini öğrendiğine göre, olumlu şeyleri çekmeni ve hayatını daha iyi hale getirmeni engelleyebilecek şeyleri bilmenin zamanı geldi.

Yeni Başlayanların Çekim Yasasını Kullanırken Yaptığı Üç Hata

Çekim Yasasını kullanarak sevgi, zenginlik ve başarı kazanan insanlardan birçok ilham verici hikaye duyacaksın. Ancak, kendin için denediğinde bazı zorluklarla karşılaşabilirsin – bu normaldir, bu yüzden denemekten vazgeçme!

Aslında, yeni başlayanların çoğu tüm adımları doğru yaptıklarını düşünür, ancak bu doğru değildir. Bu, hayal kırıklığının geldiği yerdir çünkü yeni başlayanlar hayatlarının değişmediğini ve Çekim Yasasının kendileri için işe yaramadığını hissederler.

Yol boyunca birkaç engelle ve zorluklarla karşılaşabilirsin, bu yüzden Çekim Yasasını kullanarak istediklerini gerçekleştirememenin en yaygın nedenlerini ve bunları önlemek için neler yapabileceğini bir araya getirdim.

1.Doğru Şekilde Niyet Oluşturmamak

Niyet, zihninde oluşturduğun ve geliştirdiğin şeydir. Bu Çekim Yasasını harekete geçirir. İçerik ve enerji, bir niyetin ana bileşenleridir.

İçerik, çekmek istediğin şeyle ilgili bilgileri ifade eder. Daha fazla para, başarılı bir kariyer veya yeni bir ilişki isteyebilirsin. Bunlar niyetinin içeriğidir.

Öte yandan enerji, içeriğinin arkasındaki itici güçtür. Çekim Yasasını uyarmak için niyetine güç veren ve onu yükselten kısımdır.

Olmasını istediğin şeyleri gerçekleştirmek için hem içeriğe hem de enerjiye sahip olmalısın. Biri diğeri olmadan çalışamaz. Biri eksikse, hayallerini gerçekleştiremezsin.

Niyetine yeterince enerji harcamıyorsan, niyetin hakkında ne kadar düşünürsen düşün, Çekim Yasasını teşvik edemezsin.

Ve niyetinin net bir resmine sahip değilsen, düşüncelerine ne kadar enerji harcarsan harca, arzularını gerçeğe dönüştüremezsin.

Bu kadar basit.

2.Çok Büyük Başlamak

Muazzam bir servete sahip olmayı istemekte yanlış bir şey yoktur, ancak herhangi bir şeyi gerçekleştirmek için Çekim Yasasını kullanırken küçük adımlar kullanmak istersin.

Zihin bir kas gibidir – eğer gücünü kullanmak istiyorsan, onu daha güçlü hale getirmek için önce egzersiz yapman gerekir.

İlk başta küçük şeyleri çekmek için zihninin gücünü kullanarak başlayabilirsin. Satın almak istediğin bir şeyde büyük bir indirim elde etmek veya bir çekiliş kazanmak için Çekim Yasasını kullan.

Ayrıca, sonunda zihninin gerçekliği iradene göre büktüğünü ve Çekim Yasasının sana yanıt verdiğini hissedene kadar mali durumunu artıracak farklı şeyleri de görselleştirebilirsin. Ardından, piyangoda nasıl milyonlar kazanacağını veya bir sonraki iş anlaşmanda nasıl bir servet biriktireceğini görselleştirmeye başlayabilirsin.

3.Hayalinin Gerçekleşeceği İle İlgili Israr Etmek

Çekim Yasasının senin için işlemesini sağlamak için, senin için nasıl çalışacağını kontrol etmeye çalışmaktan vazgeçmelisin. Herhangi bir Evrensel Yasayı kontrol etmeye çalışmak anlamsızdır ve yalnızca endişelere neden olur. Bu duyguların her ikisi de seni negatif enerjiyle doldurur ve Çekim Yasasını uyarmanı engeller.

Aklındaki tüm şüpheleri ortadan kaldırmalı ve bazı şeylerin doğal akışına inanmalısın. Ayrıca, olmasını istediğin şey için asla bir son tarih belirleme, çünkü bu aynı zamanda rüyanın ne zaman gerçekleşeceğini kontrol etmenin bir yoludur.

Bir şeyi gerçekleştirmek istiyorsan, yapman gereken tek şey sonucu ve zihnindeki tüm detayları görmek ve sonra bunun olacağını bilmektir. Güven, Çekim Yasasının en güçlü uyarıcılarından biridir.

İstediğin şeyin koşulsuz olacağını anlamalısın.

4.Olumlamaları Doğru Kullanmamak

Olumlamalar, Çekim Yasasının gücünü kullanmanın en iyi yollarından biridir. Olumlama neye sahip olmak veya neye ulaşmak istediğini söyleyen bir ifadedir ve düzenli olarak güvenle söylenir.

Örneğin, mali durumunu artırmak istiyorsan, her gün uyandığında şunu söylemelisin: “İyi bir servet çekiyorum ve her gün mali durumumun arttığını hissedebiliyorum!”

Olumlamanı her yüksek sesle söylediğinde, olumlu duyguların devreye girer ve bu, Çekim Yasasının çarklarını harekete geçirir.

Diğer insanlardan alınan olumlamaları kullanmak, tam olarak ne olmasını istediğini söylemeyebilir, bu nedenle gerçekten güçlü hissettiklerini seçmen gerekir ve bu da niyetlerini yansıtır.

En iyi olumlamalar, belirli, kişisel olan ve en iyi, güzel ve mutluluk gibi olumlu kelimeler içerenlerdir. Kişisel olumlamalarını yazabilir ve bunları her gün yüksek sesle söyleyebilirsin.

Çekim Yasasını Uyarmanın Farklı Bir Yolu

Tüm düşüncelerini ve hayallerini gerçekleştirmek mümkündür – sadece doğru tutuma ve güçlü bir iradeye ihtiyacın var. İşte yapabileceğin birkaç şey:

– Enerjiyi Niyetine Getir

Niyetlerini hayata geçirmek söz konusu olduğunda enerji her şeydir!

Seyircinin sadece oturduğu ve sahada olup bitenlerle ilgilenmediği bir futbol oyunu hayal et. Kimse tezahürat yapmıyor, kimse alkışlamıyor ve çok azı oyuna dikkat ediyor.

Bu senaryo, niyetlerini gerçeğe dönüştürmek için doğru enerjiye sahip olmamaya benzer. Bir fark yaratmak için niyetlerini muazzam miktarda enerji ile desteklemelisin.

Çekim Yasası dağları hareket ettirebilir, ancak onu gerçekten istemelisin, tüm enerjini bir şeyleri harekete geçirmek için toplamalısın. Kendini o kadar çok pozitif enerji ile doldur ki, Evren istediğin şeye dikkat etmeyi bırakıp onu sana versin!

– Evrenin Hayatında Nasıl Çalıştığı Hakkında Daha Fazla Bilgi Edin

İster inan ister inanma, Evren hayatında sihrini çalıştırıyor. Sadece dikkat etmen ve daha yakından bakman gerekiyor.

Your Page Title

Küçük bir ödül veya küçük bir şans eseri kazanmak gibi basit şeyler bile takdir edilmelidir. Bu küçük şeyler, Evrenin rüya görmeye ve en iyisinin henüz gelmediğine inanmaya devam etmen gerektiğini söylemesinin bir yoludur.