Kesinlikle Psişik Yeteneklere Sahip Olduğunu Gösteren 8 İşaret

Her seferinde sezgisel tahminlerinin nasıl başarılı olduğunu merak ediyor olabilirsin. Başkaları tarafından çoğunlukla görünmeyen bilgileri toplamana yardımcı olan, duyu dışı algın, yani psişik uyanışın olabilir.

1.Görsel Yolculuk

Üçüncü göz bölgende, görüntülerin ve mesajların içsel anlamlarına erişebildiğini gösteren karıncalanma hisleri hissedebilirsin.

2.Güçlü Taç Çakra

Taç çakranda yüksek hisler hissedebilirsin. Bu, ruh dünyası ile çakran arasında doğrudan bir bağlantıdır. Açık fikirli olmak, ruh rehberlerinden bilgi almaya yardımcı olacaktır.

3.Doğaüstü Farkındalık

Duyuların yükseldiğinde, diğer varlıkların ve ruh rehberlerinin varlığını hissedebilirsin. Varlıklarının zararlı mı yoksa zararsız mı olduğunu sorarsan, cevapları zihnine telepati yoluyla düşürebilirsin.

4.Olumsuzluğa Karşı Koruma

Kendini pozitif bir balonun içine çekerek tüm olumsuzluklardan koruma dürtüsünü hissedeceksin. Ne kadar çok pratik yaparsan, daha yüksek güçlerle bağlantı kurmak o kadar kolay olacaktır.

5.Bir Empatsın

Başkalarının duygularını, acılarını ve hislerini hissedebilirsin. Böyle bir şey olursa, onlara içsel zihninde teşekkür ederek, ruh rehberlerinden bunları hafifletmesini isteyebilirsin.

6.Bilinçli Hayalperest

Hayallerin olağanüstü detaylı ve canlı. Yatağının yanına bir günlük bulundurmalı ve hatırladığın şeyleri yazmalısın. Daha sonra rüyalarının anlamını yorumlamayı deneyebilirsin.

7.Önsezi

Gerçekte gerçekleşmeden önce olaylar hakkında önsezilerin var. Telefonun çalar çalmaz seni kimin aradığını tahmin ederek bu gücü kullanabilirsin.

8.İnsanları Kendine Çekersin

Aynı ruhsal enerjiye sahip insanlara çekilirsin. Onlarla derin ve anlamlı sohbetlere girersin. Ayrıca, sana mantıklı gelmeyen şeyleri çözmene yardımcı olur, böylece psişik deneyimlerini zenginleştirir.

Your Page Title