13 Nisan 2021 Günün Numeroloji Ve Enerjisi – Bu Günde İyi Şans Çekmek İçin Neler Yapılmalı

Numeroloji, geleceği sayılarla tahmin etmekle ilgilenen bir bilimdir. Burada bugün ne olacağını, hayatın farklı alanlarında neler beklememiz gerektiğini ve nasıl iyi şans çekeceğinden bahsedeceğim.

Kullanıcı Numarası 13 Nisan 2021

Öncelikle bugüne hangi numaranın hakim olacağını bulmamız gerek. Bunu yapmak için, tarihin tüm rakamlarını toplayıp, ardından haftanın gününün sıra numarasını ekliyoruz.

1 + 3 + 0 + 4 + 2 + 0 + 2 + 1 + 2 = 15. —- 1 + 5 = 6.

Altı bizi ileriye taşıyacak, güç ve cesaret verecek ve yaratıcılığımızı artıracaktır. Genel olarak, bugün özellikle sezgiye dayalı kararlar almaya alışkın insanlar için son derece zor olacaktır. 13 Nisan‘da çoğumuzun altıncı hissi zayıflayacak. Bu bir bağımsızlık ve kendi kendine yeterlilik günüdür, bu yüzden kimseden yardım istememek ve hatta talep etmemek daha iyidir. Bu günün ana sembolü yoldur.


13 Nisan’da İyi Şans Çekmek

Bu gün, çeşitli türlerdeki tılsımlar faydalı olacaktır.

Obsidiyen ve Oniks Taşı: Bu taşlar kötü insanları uzaklaştırmana ve kendini toksik kişiliklerden korumana yardımcı olacaktır.

Gümüş ve Seramikler: Bu iki malzemeden yapılan takılar hasara, nazara ve sağlık sorunlarına karşı en güçlü tılsımlardır.

Giysilerde Siyah Renk: Siyah gölge koruma sağlar, sinirleri yatıştırır ve gün için en önemli hedeflerimizi hatırlamamıza yardımcı olur.


Bu Salı İçin Numeroloji İpuçları

Duyguların tarafından yönlendirilmemeye çalış. Sana sadece sefalet ve hayal kırıklığı getirecekler. Son derece dikkatli ol. Risk almaya istekliysen, bunun bugün iyi bir fikir olmadığını kendine hatırlatman daha iyi olur.

Bugün, planlı geziler için harika bir gün. Canın istemese bile yola çıkmaktan korkma. Yolda güzel insanlarla tanışabilirsin.

13 Nisan, yalnız kalmak, bağımsız çalışmak, evi temizlik ve düzene sokmak için çok faydalı bir gündür. Temizlik, can sıkıcı olumsuz düşüncelerden kurtulmana yardımcı olacaktır.

Your Page Title

Bu gün için son ve en önemli tavsiye, enerji vampirlerine karşı temkinli olmaya çalışmaktır. Bugün, güçlerin, kendilerini kaybetmiş, güvenini ve iradesini yitirmiş insanları yönetmene yardımcı olacaktır.