Evren Garip Bir Şekilde Bize İstediğimizi Değil, İhtiyacımız Olanı Veriyor

Her birimiz bu hayattan farklı bir şey almak istiyoruz. Herkes durumunun belirli bir şekilde çözülmesini istiyor. Bu nedenle, her şeyin planladığımız gibi olmasını umuyoruz ve dua ediyoruz.

Bununla birlikte, genellikle, tuhaf bir mizah duygusu olan Evren, bize çok istediğimiz şeyleri vermez. Çünkü bize gerçekten ihtiyacımız olanı sunar.

Aslında istediğimizle, ihtiyacımız olanlar iki farklı şeydir. Ve istediğimiz her zaman bizim için en iyi seçenek değildir. Bu nedenle, Evren ihtiyacımız olanı verir. Bu bizim için yapılabilecek en iyileştirici şeydir.

Çünkü bazen rahatlamanız ve işlerin kendi yollarına gitmesine izin vermeniz gerekir. Çoğu zaman, eylemlerimiz ve sözlerimizle, sadece kendimizi bulduğumuz çıkmazdan ve durgunluktan çıkmamıza izin vermeden karmamızı şiddetlendiririz.

Her zaman ne olursa olsun arzularımızı yerine getirmeli ve hedeflerimize ulaşmamız gerektiğini kendimize söylüyoruz. Aslında, hedeflerimize ulaşmak için çok çabalıyoruz, bunda yanlış bir şey yok. Ama sonra ne olacak? Sonra hala mutsuz ve tatminsiz hissetmeye devam edeceğiz Mutluluk kısa ömürlüdür ve yine kendimize ulaşmak için yeni bir hedef koymalıyız.

Gerektiğinde biraz rahatlayabilir ve bir şeyler olmasına izin verebilirsek hepimiz daha mutlu ve daha memnun olabiliriz.

Your Page Title

Hayatta gerçekleşmeyen şeyler için üzgün olmak yerine, sahip olduğunuz her şey için minnettar olmayı öğrenmelisiniz. Ve size gelen her şey için, evrenin işini yapmasına izin vermelisiniz.