Bir Kişinin Önüne Engeller Koyan Ve Zenginliği Korkutan 7 Tehlikeli Cümle

İnsanlar her zaman söylediklerini düşünmezler. Birçok sıradan ifade sorunlara neden olabilir ve finansal engeller getirebilir.

Zengin olmak için, bazen finansal tılsımları kullanmak yeterli değildir. Finansal akışları uzaklaştırmamak çok daha önemlidir. Burada listelenen ifadeleri söylemeyi bırakırsanız, hayatınızın daha iyisi için nasıl değiştiğini göreceksiniz.

‘Bu İmkansız’

Bu cümle hem kişinin hem de başkalarının belirsizliğiyle enfekte olur ve güvensizliği ifade eder. Biz bunun hakkında konuşmadıkça dünyada imkansız hiçbir şey yoktur.

Düşünmek ve ‘Bu Mümkün’ demek önemlidir. Sonuçta, yaptığınız herhangi bir planı uygulayabilirsiniz, sadece hangi çabaları ve nasıl yapacağınızı anlamanız gerekir. Gerisi zamana kalmıştır.

“Ben Yapamam”

İnsanın olanakları pratik olarak sınırsızdır, bu da biyoenerji alanındaki bilim insanları ve uzmanlar tarafından onaylanmaktadır.

Bazı işletmelerdeki olanaklar son derece sınırlı olsa bile ‘Yapamam’ dememelisiniz. Bu ifade, tüm konularda hatta aşka bile, engeller koyuyor. Hedefinize istediğiniz alanda ve istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Hepsinden önemlisi, bu tür kelimeler zenginliği korkutur, çünkü bir şey yapamayan kişi başarılı olmaya layık olmadığını söyler.

Bir şey satın alamazsanız, “Ödeyemiyorum” demeyin. Bu kelimeleri ‘Daha sonra satın alacağım’ ile değiştirebilirsiniz. Çok az paranız varsa, ancak harcamanız gerekiyorsa, akıllıca yapmak daha iyidir.

“Yapmam Gerekecek”

Borçta yaşamak büyük bir baş ağrısıdır. Doğrudan parayla ilgili olmasalar bile, bu tür ifadeleri söylemeye gerek yoktur. Bu kelimeleri çok sık tekrarlarsanız, gerçekten sorun yaşayabilirsiniz.

‘Yapmalıyım’ diyen kişi sanki pranga takıyor ve anahtarı pencereden dışarı atıyor. Bu ifadeyi basit teşekkür sözleriyle değiştirmek ve mümkünse ödünç para almamak daha iyidir.

“Asla Zengin Olmayacağım”

İlk olarak, dikkat ‘asla’ kelimesine düşer. Burada sadece gereksiz değil, en tehlikeli olanıdır. Bir kişi sürekli “asla” dediğinde nakit akışları engellenir, çünkü bu mutlak bir inkâr biçimidir ve herhangi bir reddetme zenginlik ve başarıya son verir.

Buradaki “değil” parçacığı da önemli bir rol oynar. Tüm bu gereksiz ‘çöp’ lerden kurtularak “Daha sonra zenginleşeceğim” demek daha iyidir. İnkar yoksulluğu çektiği için hayır demeye daha az çalışın.

“Param Yok”

Gelir ne kadar küçük olursa olsun, hiçbir koşulda bu söylenmemelidir. Evet, bazen refahımızın arzulanan çoğu şeyi bıraktığı görülüyor, ancak bu, yoksulluğu kendimize atmamız gerektiği anlamına gelmiyor.

“Para Zor İştir”

Bu her zaman herkes için geçerli değildir. Bunu söyleyip sürekli düşünürseniz, böyle bir ifade olumsuz bir program haline gelecektir. Bir kişi artık farklı düşünemez, ancak kolay yolların olmadığına olan güveninden dolayı, gerçekten yapmazlar.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Paranın miktarının, gösterilen çabalar ve yeni bir şey öğrenme arzusu ile orantılı olduğu unutulmamalıdır. Bunu unutursanız, kazanç gerçekten imkansız bir görev haline gelecektir.