29 Şubat 2020: Şans Ve Zenginlik Ritüelleri

Artık yıl sadece dört yılda bir olur ve 29 Şubat’ta herkesin hayatını daha iyi bir şekilde değiştirebilir.Bu gün iyi şans ve para çekmek için uygulayacağınız ritüeller özellikle çok çalışacaktır. Bu nedenle sunulan fırsatlardan yararlanmaya değer.

Artık yıl birçok öngörülemeyen durumlarla doludur ve bu nedenle eski zamanlardaki insanlar birçok uyarı işareti oluşturmuştur. 29 Şubat, artık yılın en önemli günüdür ve şu anda mekanın enerjisi değişiyor. Böyle bir günde sorun çekme riski vardır, bu da sabahları olumlu bir tutum sürdürmeniz gerektiği anlamına gelir. Buna ek olarak, bu gün maksimum olarak kullanılmalı ve ondan en iyi şekilde yararlanılmalıdır. Mutluluğu ve finansal refahı çekmek için bugün birkaç ritüelden faydalanabilirsiniz.

29 Şubat’ta Para Çekmek Ritüeli

Cam bir kabın içine bir bardak temiz su doldurup içine üç tane madeni para atın ve masanızın üzerine koyun. Daha sonra şu cümleleri tekrar edin.

“Her dört yılda bir, arzular gerçekleşir, param gittikçe artar.”

“Zenginliği,refahı bolluğu ve bereketi kendime çekiyorum.”

Hazırlamış olduğunuz bu suyu birkaç saat bekletin. Daha sonra madeni paraları içinden çıkarın ve kurutun. Üç madeni paradan birini cüzdanınızın içine koyun, böylece parayı kendinize çekebileceksiniz. Diğer ikisini de evinizde tenha bir yere yerleştirin.

Nakit Ritüeli

29 Şubat’ta 29 tane madeni parayı cüzdanınızın içine koyun ve şu cümleyi tekrar edin.

“Her madeni para, bana şans ve kar getirecek, paralarım her geçen gün çoğalacak.”

Daha sonra cüzdanınızı nazikçe sallayın ve şu cümleyi tekrarlayın. “Parayı kendime çekiyorum ve finansal refahımı koruyorum.”

Madeni paralardan birini tılsım olarak kullanmak için cüzdanınızın içine yerleştirin ve geri kalanını harcayın.

Finansal İşler İçin Ritüel

Maddi zorluklarla başa çıkmak bir kumbaranın içine birkaç tane madeni para koyun. Daha sonra şu cümleyi tekrar edin.

“Bu yıl para biriktireceğim, doğru satın alma için tasarruf edeceğim.”

Kumbaranıza hergün en az 1 adet madeni para ekleyin. Böylece para enerjisi güncellenecektir.

İyi Bir Yaşam İçin Ritüel

29 Şubat’ta,evinizi temizlemeniz gerekiyor.

“Başarısızlıkları evden uzaklaştırıyorum. Tüm sıkıntıları ortadan kaldırıyorum. Evime sağlığı,huzuru ve mutluluğu çekiyorum.”

Daha sonra evinizdeki tüm çöpleri toplayın ve evinizden dışarı çıkartın.

Your Page Title

29 Şubat’ta bu ritüelleri uygularsanız, zorluklarla başa çıkmaya ve hayata mutlu değişiklikler getirmeye yardımcı olacaklardır.