Ruhunuzun Kuantum Yükselmeleri Yaşadığını Gösteren 20 İşaret

 

 

Aktivasyon başladı!

Işıkişçileri, gönüllüler ve dünya savaşçıları bu yükseltmeleri benimsemeli, etkinleştirmeli ve entegre etmelidir. Yürümek, kendileri olmak, gerçeklerini somutlaştırmak ve bir olarak birleşmek zorundalar.

Bu 20 işaretten herhangi biriyle karşılaşırsanız, ruhunuz gerekli Kuantum yükseltmelerini alıyor, böylece olmanız gereken ışık işçisi olabilirsiniz.

1. Daha yüksek frekanslara bağlanıyorsunuz.

2. Enerjik şifa yükseltmeleri var. Bunu lucid rüya ve astral seyahatle görüyorsunuz.

3. Politik düşünüyorsunuz. Kurumsal politikayı derin bir şekilde algılıyorsunuz.

4. Etrafınızdaki enerjiye aşırı duyarlısınız.

5. Pleksus, sakral ve kök çakralarına daha derin ve daha yavaş nefes alırsınız. Chi enerjisi varlığınıza çekilirken kaslarınızı esnetirsiniz.

6. Eşzamanlılığı, sayı kodlarını ve doğanın dilini takdir edersiniz. Bunlar, dünyanın etrafınızda nasıl işlediğine dair anlayışınızın ayrılmaz bir parçası haline gelir.

7. Deja vu, boyutsal kayma, zaman dalgalanmaları ve geri dönüşler yaşarsınız.

8. Görevinize devam etmek için gereksiniminizi veya yenilenen sürüşünüzü hissediyorsunuz. Bu görev, dünyayı değiştirmeyi, iyileştirmeyi ve korumayı içerir.

9. Çakra aktivasyonlarını hissediyorsunuz. Bu kalp çarpıntısı, düşük tansiyon, bulantı, ağrı ve hatta grip benzeri semptomlara neden olur.

10. Bazı insanları kendinize doğru çekiyorsunuz.

11. Diğer insanlar tarafından rahatsız edildiğinizi hissediyorsunuz.

12. Gizli bir moda daha az uyum sağlayabiliyorsunuz ve arkadaşlarınızın seçiminde daha dikkatli oluyorsunuz.

13. Enerjik akışı sağlamak ve teşvik etmek için vücudunuzu hareket ettirirsiniz. Chi gong, reiki ve yoga gibi aktivitelere katılıyorsunuz. Hareket halindeyken esnek, daha gevşek, daha akışkan olmanız sizin için çok önemlidir.

14. Artan empatik duygularınız var. Ayrıca, negatif enerjiyi düzenli olarak dönüştürmek ve temizlemek için güçlü kişisel bakım gereksinimi duyuyorsunuz.

15. Daha çok evrensel aşk frekansı akışına güveniyorsunuz. Doğru şeyleri bilmeye hazırsınız.

16. Kendinizi bilinçli olarak matris algoritmalarından yeniden programlıyorsunuz. Programlamanın nasıl, ne zaman, neden işe yaradığına ve kullanımına dair artan farkındalık hayatınızı kolaylaştırır.

17. Dahili titreşiminizi sıfırlamak, yeniden dengelemek ve yeniden hizalamak için tüm gün ve gece boyunca mantralar, odaklanmış niyetler ve meditasyonlar kullanırsınız.

18. Karmik ve matriks toksinlerin salınımının yoğun dönemlerini yaşarsınız. Fiziksel belirtiler, titreme, ısı dalgaları, mide bulantısı ve ağrıları içerir. Bunun üstesinden gelmek için teslim olmak, kabul etmek, serbest bırakmak ve sadece olmak zorundasınız.

19. Karışık depresyon, endişe, umutsuzluk, huzursuzluk, ani ruh hali değişiklikleri ve çok düşük enerji hisleriniz var. Varlığın hafifliğini ve genişletilmiş bilinci elde etmek için bunlardan geçmek zorundasınız.

20. Her şeye bağlılık duygun var. Bu varlık birliği ruh seviyesinde hissedilir.

Siz kuantum evrim dalgalarına koşan kozmik bir sörfçüsünüz. Aktivasyon arttıkça günler sizi aşağıya çeker. Bu fenomen tarafından asla aşılmamalısınız. Bol su için, yüzün veya banyo yapın. Su, enerjisel alanınızı temizler.

Zihin, beden ve ruhla daha derin bir bağlantı hissi yaşarsınız. Algının ötesine geçiyorsunuz. Dalgalanan ya da nefes alan, dünyada olan her şeyin bir parçasısınız.

Vücut deneyimleri dışında, derin nefes alma, spontan germe ve yoğun sarsıntı, yükseltmeler sırasında hissedilen deneyimlerden bazılarıdır. Çakra aktivasyonlarını hissettiğinizde vahşi bir deneyim gibi görünebilir. Asla savaşmayın. Sadece bu yükselmeleri alın.

Bir şifacı, bir öğretmen veya bir dünya savaşçısı olarak, beşinci boyut genişlemesine daha fazla itiliyorsunuz: barış ve dinginlik hali. Bu durumda, her şey güzel, şefkatli ve sadece matris içinde çalışırken kendini güzel hissettiriyor.

Matris asla pasif olamaz, saldırgan ve düşmanca olabilir. Birçok faktör sizi aşağı sürüklemekle tehdit eder: küresel politika, günlük sunulan korku hikayeleri, kişisel dramalar ve zorluklar. Fakat bunların sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz.

Rolünüz:

Siz bir ışık savaşçısısınız. Bir savaşçı olarak öne çıkıp savaşmaya hazır olmalısınız. Aşk, ışık ve barış için savaşın. Enerjiniz ve şifa ile mücadele edin. Yolunuzu açın. Düşerken ayağa kalkın ve dinlenin. Eğer iradenizi yitirirseniz kendinizi geri çekin.

Küçük görünebilir, ancak tüm etkileşimlerinizde sevgiyi yaymayı arzulamalısınız. Negatif enerjilerden kaçının. Kendi enerji sisteminizi dinleyin. İçgüdülerinizin yanıtlarına güvenin. İçinizdeki o iç ışığı diğerlerinin görmesi için ateşleyin. Sevgiyi paylaşın, ışığı yayın ve nereye giderseniz gidin titreşimlerinizi yükseltin.

Geçiş:

Matris, yoğun kaçınma eylemlerinin yanı sıra sapmalar ve bölünme taktikleriyle de engellenmiştir. Bunlar kararsız ve öngörülemeyen karanlık ve fırtınalı bir geçişe yol açar.

Ancak, zihninizi, bedeninizi ve ruh sistemlerinizi özenle yenilemek ve yeniden hizalamak için dikkatli bir şekilde topraklama gücüne sahipsiniz. Bu kozmik yükseltmeleri benimsemeli, bütünleştirmeli, yeniden kalibre etmeli ve sahip olmalısınız.

Ne Yapmanız Gerekiyor;

Bütünsel şifa ve doğa araçlarını kullanın. Size rehberlik edebilecek kurallara uyun. Işığınızın tüm sorumluluğunu alın.

Enerjinizin ağır ve acımasız olduğunu düşünüyorsanız, evde kalmalısınız. Temastan kaçının, dinlenin ve enerjinizin şarj olmasını bekleyin. Tamamen dolduğunda tekrar dönün.

Dünyadaki göreviniz büyük bir çatışma değil. İyiyle kötülük arasındaki savaş her gün devam ediyor. Sadece sürekli olarak hazır, dikkatli, minnettar ve topraklanmış olmalısınız.

Enerji çalışması, şifa ve meditasyon ile bilincinizi genişletin. Çekirdek dengesi üzerinde çalışmak, titreşimleri yükseltmek ve kılavuzlara bağlı kalmak için aşk frekansından düzenli olarak meditasyon yapmalısınız.

Göreviniz:

İnsanlığın size ihtiyacı var. Gözlerinde kendilerini görmelerine izin ver. Merhamet, alçakgönüllülük, umut ve sevgi gösterin. Enerjiyi ve dalga boyunu siz ayarladınız. Frekansınızı ayarlayın ve tüm gün boyunca mantra, nefes, koruma ve şifa ile koruyun. Gülümsemek bile yardımcı olur.

Üçüncü gözünüze ve içgüdülerinize güvenin. Asla görünüşe ve programlamaya kanmayın. Yalnız olmadığınızdan emin olun. Yardıma ve rehberliğe ihtiyacınız var.

Her zaman sakin olun, korunun ve kişisel bakımınıza dikkat edin.

Evinizi Nasıl Koruyabilirsiniz:

Evinizde bir kristal çevresi oluşturun. Adaçayı kullanın. Kristalleri ve tütsüleri yerleştirirken bu mantrayı tekrarlayın: “Bu evi tüm düşük titreşimlerden temizledim.

Daha sonra bu mantrayı kullanın:

‘Yüksek benliğimin koruması altında benim için uygun olan tüm yükseltmeleri kucaklıyorum.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Ben ışık, şefkat ve sevgi varlığıyım.