Tehlikeyi Uyaran İşaretler

Hayatta sıkıntılar yaşandığında, çoğumuz kötü kaderimizden dolayı şikayet ediyor, onu tüm sıkıntılarımız için suçluyoruz. Ancak az sayıda insan, her gün kaderin bizi tüm sıkıntılardan korumaya çalıştığını ve bize bazı işaretler sağladığını biliyor. Talihsizlik ve başarısızlık ile ilgili çeşitli işaretler var. Ve en azından bazen neler olup bittiğine dikkat ediyorsanız, kendinizi tüm sıkıntılardan koruyabilirsiniz. Peki hangi sinyaller tehlike uyarısı verir?

Kol saati durduysa, bu kötü bir işarettir. Bu gün kimseye borç para vermeyin, aksi takdirde onları geri alamazsınız. Bunu başarsanız bile, borçlu ile olan ilişki bozulacaktır.

Eğer sürdüğünüz ulaşım aniden kesilirse, o zaman bu, finansal sorunları çözmemeniz için bir uyarıdır. Kredi alma, yatırım yapma, sözleşme imzalama ve büyük alımlar yapma fikrinden vazgeçin. Tüm para işlemleri başarısız olacak ve gelecekte birçok sorun getirecektir.

İşyerinde bir tükenmez kalem akıyorsa bu kötü bir işarettir. Yeni bir pozisyon için acele etmemeniz ve bu konuda üstlerle konuşmanız gerektiği konusunda bir uyarıdır. Aksi takdirde, liderinizle olan ilişkinizi bozabilirsiniz.

Sürekli serçe sürülerini görürseniz, bu işaret sizi yoldaki tehlike konusunda uyarır. Gelecek tüm seyahatlerin ve iş seyahatlerinin iptal edilmesi önerilir. Ayrıca para ve sağlık konusunda daha dikkatli olunması önerilir.

Her şey elinizden düşüyor ve hiçbir şey işe yaramıyorsa bu kötü bir işarettir. Eşyalarınızi dikkatle izleyin, aksi takdirde soyulabilirsiniz.

Evde çiçekler ölmeye başlarsa, ampuller yanıp sönerse ve ev aletleri bozulursa bu, evinizden birinin yardımınıza ihtiyacı olduğuna dair bir uyarıdır. Ailenize karşı daha dikkatli olun, muhtemelen onlardan biri zor bir durumda, ancak sizden yardım isteyemiyor.

Önemli bir toplantıya geç kaldınız ancak doğru yere gidemiyorsanız (araba bozuldu veya toplu taşıma çok uzun bir süredir seyahat etmiyor), bu kötü bir aldatmacadır. Bu günde, tüm planlanmış işlerinizi ertelemeniz gerekir, aksi takdirde talihsizlik olabilir.

Önemli bir toplantı veya etkinliğe gitmeden önce evinizin anahtarlarını uzun süre bulamazsanız, özellikle dikkatli olmalısınız. Tüm planları tamamen ertelemek daha iyidir. Gittiğiniz yere gitmeniz gerekiyorsa, insanlarla iletişimde dikkatli olun. Bu gün kimseye güvenmemeli ve ciddi kararlar almamalısınız.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Daha sık sezgilerinizi dinleyin ve kader işaretlerini okumayı öğrenin, böylece tüm sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz.