Mumun Büyüsü: Para, Şans Ve Aşk Nasıl Çekilir

Mumların yardımıyla para, şans ve sevgi çekebilirsiniz. Mum herkes tarafından kullanılabilir ve herhangi bir büyülü yetenek gerektirmez. Her gece yatmadan önce yatak odasında bir mum yakmanız yeterlidir.

Böyle bir sihrin ana koşulu, mum renginin doğru seçimidir. Mumun rengi bir kişinin arzularına ve özlemlerine bağlı olarak seçilir.

► Kırmızı mum, sevgiyi çekmek, zihnin gücünü geliştirmek ve yaşamsal enerjiyi harekete geçirmek için kullanılır. Bu renk sevgi enerjisi verir, cinsel çekiciliği artırır ve kişiye içsel bir manyetizma bahşeder.

► Tanınmak, güç ve otorite kazanmak, ayrıca şansı çekmek için turuncu bir mum yakmanızı tavsiye ederim.

► Pembe bir mum, kadınların çekiciliğini artırmaya, hayata romantizm ve hafiflik getirmeye yardımcı olur.

► İş başarısı için mor bir mum size yardımcı olacaktır. Para çekecek, iyi şanslar getirecek, bilgelik verecek ve sezginizin gelişmesine katkıda bulunacaktır.

► Yaratıcı insanlar, bilgi ve bilgiyi özümsemekte zorlananlar için sarı mumlar yardımcı olacaktır. Etkileri hafızayı ve hayal gücünü geliştirmeyi amaçlamaktadır.

► Kariyer başarısı ve finansal refah için kahverengi bir mum yakmanız gerekir.

► Sakinlikten ve sağduyudan yoksun olanlar mavi mum kullanmalıdır. Mavi renk, manevi barışın bilgeliğinin bir sembolü olarak kabul edilir.

► Pozitif enerji ile zenginleşmek ve enerjinizi şarj etmek için yeşil bir mum kullanabilirsiniz. Böyle bir mum, iradenin gelişmesine katkıda bulunacak, finansal refahın elde edilmesine ve işlerinizde başarıya ulaşmanızda size yardımcı olacaktır.

► Ciddi hastalıkları tedavi etmek için siyah bir mum kullanılır. Kendisiyle birlikte tüm olumsuzlukları yakar, ayrıca hasarı ve nazarı giderir.

► Enerjik temizlik, düşünceleri temizlemek ve enerjiyi geri kazanmak için beyaz bir mum kullanılır. Karar vermeniz veya seçim yapmanız gerektiğinde de kullanabilirsiniz.

Doğru mumu yakan kişi otomatik olarak belirli bir sonuca ulaşmak ister. Başka bir deyişle, arzusunun bir an önce gerçekleşmesini ister. Yanan bir mumla, muammadaki olayların gelişimini belirleyebilir ve gelecekte sizi neyin beklediğini öğrenebilirsiniz. Gerekli bilgileri elde etmek için probleminize odaklanırken mumun yandığını gözlemlemek gerekir.

Mum yanarsa, o zaman bu iyidir, bu, bir kişiyi çevreleyen olumsuz ve tatsız her şeyi yaktığı anlamına gelir.

Titreyen bir alev, sorunun karmaşık ve mum için başa çıkmanın zor olduğunu gösterir. Ayrıca kişinin bazı şüpheleri olduğunu ve başarılarına inanmadığını da gösterebilir.

Mum çok yavaş yanarsa veya tamamen sönerse, o zaman görevi yerine getiremez, çünkü yapılan dilek veya herhangi bir nedenle belirlenen hedef yerine getirilemez, çünkü Evrenin yasalarına aykırıdır. Bu durumda, özlemlerinizi yeniden gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Belki de sonunda hiçbir tatmin ve fayda getirmeyeceklerdir.

Your Page Title

Yatmadan önce en az haftada bir mum yakmanızı ve sihrini kendi yararınıza kullanmanızı öneririm. Bir kişinin ihtiyacı olanı verebilir ve ayrıca mevcut durum ve planların uygulanması hakkında konuşabilir.