Bilincinizin Değiştiğini Gösteren 11 İşaret

Hiçbir anlam ifade etmeyen duygular mı yaşıyorsunuz? Vücudunuzun açıklayamayacağınız şeylere tepki verdiğini mi hissediyorsunuz? Belki de sadece bilinçte bir değişim yaşıyorsunuz. Bu kolektif hareket şu anda gerçekleşiyor ve bazı insanlar metafizik dünyalarında neler olup bittiğini bilmiyor!

İşte bilincinizin değişmekte ve genişlemekte olduğuna dair 11 işaret!

1. Güçlü Yalnız Kalma Arzusu

Vücudumuz yüksek frekanslara ulaştıkça yalnızlık arzusu ortaya çıkar. Bu biraz sürer ama endişelenmeyin depresyona girmiyorsunuz. Daha yüksek titreşim seviyelerine geçiyorsunuz. Bir keşiş olmanıza gerek yok. Telefonunuzu kapatın, bilgisayarınızı kapatın ve vücudunuzun aşırı uyarılmadan yeniden şarj olmasına izin verin.

2. Sakin Bir Zihin İhtiyacı

Her gün meditasyona susayabilirsiniz. Bu anlarda daha yüksek bir amaca bağlı olduğunuzu hissedeceksiniz. Bilinç değişip genişlediğinde, zihniniz huzuru özleyecektir. Ayrıca şiddetli baş ağrıları yaşayabilirsiniz. Yoga, meditasyon ya da sadece oturmak ve zihin diyaloğundan uzaklaşmak da yararlıdır.

3. Aşırı Hassas Hissedersiniz

Hepimiz kollektif bir bilinçle bağlıyız. Uyanmaya başladığınızda duygularınız karışmaya başlar. Çevrenizdekilerin olumsuzluklarını hissediyorsunuz, zaman zaman bilmeden ne düşündüklerini ve hissettiklerini hissedebiliyorsunuz. Zihin daha yüksek bir seviyede titreşmeye başladığında da aynıdır. Başkalarının duygularıyla bu şekilde bağlantı kurarsınız. Bunlar, dışarı çıkmak ve ayaklarınızın altındaki yeri hissetmek gibi topraklanma gerektiren anlardır.

4. İşinizi, Evinizi vb. Değiştirme Arzusu.

Daha yüksek bir farkındalık düzeyine ulaşmaya başladığımızda, artık hayatımıza uymayan şeyler var. Merak etmeye başlarız, ‘Neden hoşlanmadığım bir şeyi yapıyorum? Bu yerde ne yapıyorum? ‘ Ani bir karar vermeden önce, sizi gerçekten neyin mutlu ettiğini anlayın. Gerçeğinizi bulun. Sıfırlama düğmesine basmanın ve sabah uyandığınızda sizi gülümseten şeyi yapmaya başlamanın zamanı gelmiş olabilir.

5. Zehirli İnsanları Hayatınızdan Çıkarmak

Bu süreçte fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak güçlenirsiniz. Artık etrafınızdaki dramaya tahammül etmeyeceksiniz. Bu kolay bir karar değil, ama kendinizde iletişimi kestiğinizi, sınırları koyduğunuzu ve ruhlarında iyi niyeti olmayan herkesi hayatınızdan çıkardığınızı göreceksiniz. Bu gerçekleştiğinde, hayatınız düzelmeye başlayacak. Zehirli enerji, daha düşük bir titreşim şeklidir.

6. İç Sesi Takip Etmek

Bir rüyadan uyandığınızı ve bir rüyada seyahat ediyormuşsunuz gibi hissettiniz mi? Hiç de rüya gibi gelmiyor! İçsel rehberliğinizin (veya yüksek benliğinizin) sizinle iletişim kurması muhtemeldir. Bu zevk duygusu, ruhunuzdan yayılan bir iç sestir. Onu takip edin. Sizi neyin mutlu ettiğini takip edin. Bu dünyada olmak için gerçek amacınızı güçlendirecek!

7. Uyku Düzenindeki Değişiklikler

Araştırmalar, 8 saat kesintisiz uyumamıza gerek olmadığını gösterdi. Bilinç geçişi sırasında, uyku düzenlerinde kırılmalar olduğunu göreceksiniz. Birinci ve ikinci bir rüya görebilirsiniz: önce 3-4 saat uyuyakalırsınız ve sonra ara verirsiniz. İkinci rüya, bir veya iki saat uyandıktan sonra gerçekleşir. Zihin, sanki daha derin bir şeyden bilgi alıyormuş gibi hissetmeye başlar. Bu meditasyon yapmak için harika bir zamandır.

8. Evrenin İşaretlerini Sık Sık Fark Edersiniz

Sık sık 11:11 veya 333’ü görüyor musunuz? Hala her yerde bir tür hayvan görüyor musunuz? Bu küçük işaretleri kabul etmek için birkaç dakika ara verirseniz, yüksek benliğinizden bir mesaj alabilirsiniz.Yüksek bir güçten rehberlik istediğinizde, daha yüksek titreşimler size küçük işaretlerle yol gösterir.

9. Geçmiş Her Zaman Kendini Hatırlatacak

Daha yüksek frekanslara geçmeye ve genişlemeye devam ederken, geçmişten gelen eski şeyler yeniden su yüzüne çıkmaya devam edecek. Aileniz veya ilişkilerinizle ilgili özsaygı üzerinde çalışmanız gerekebilir. Bu sorunlar yeni insanlarda veya rüyalarda ortaya çıkacaktır. Zamanda geriye gidemezsiniz, ancak eski kalıpları ve davranışları salıverebilirsiniz. Önceden verdiğiniz kararlarla uzlaşın. Sizi şimdiki ana getiren tüm olayları keşfedin.

10. Yeme Alışkanlıklarını Değiştirme

Bilinç genişleme sürecinde kendinizi kilo alırken bulabilirsiniz. Hayatınız boyunca yediğiniz yiyeceklere karşı da gıda alerjiniz olabilir. Vücudunuz yeni titreşime uyum sağlıyor. Yiyecek alımınızda ölçülü olun. Öfke, korku, kızgınlık bedenlerimizde toplanır ve bizi ağırlıklara ‘tutunmaya’ zorlar.

Your Page Title

11. Psikolojik Değişiklikler

Bilinçteki bir değişimin en güçlü işaretlerinden biri, yaşamınızın yaratıcısı olduğunuzun tam olarak fark edilmesidir. Dünyanıza getirdiğiniz her şeyin realitenizin bir parçası olduğunu görmeye başlayacaksınız!