Ekinoks Geçidi Açık Ve Enerjiler Güçlü!

Eylül ayının geri kalanında ilerledikçe çok şeyle karşı karşıya kalacağız ve şimdi Ekinoks mevcut olduğundan, Ekinoks Geçidi açık. Elbette, şu andan itibaren ve haftanın sonuna kadar kapanacak, ancak kapanana kadar karşılaştığımız enerjiler çok şey getirecek.

Sonbahar Ekinoksunun 22′ Eylül de gerçekleştiğini bilmeyenler için, sonbaharın sonunda burada olduğunu bileceğiz. Elbette, bu kulağa pek hoş gelmeyebilir, ancak bu tür bir olayla enerjik dünyada ihtiyaç duyduğumuz birçok şeyi getiren bir geçit açılır. Dengeyi bulmaya hazırsanız, şimdi şansınız olabilir.

Bu Ekinoks Geçidi açıkken, hepimiz sezgisel yönlerimize daha fazla bağlı hissedeceğiz ve muhtemelen yeni şeyler denemeye bile istekli olacağız. Önümüzdeki enerjilerin onlarla savaşmak yerine düzgün çalışmasına izin verirsek, bu dönem büyüme ve refah dolu olacaktır. Bu ağ geçidi kapanmaya başladığında, işler azalırken biraz çıldırmış hissedebiliriz.

Ekinoks Geçidinin açık olması, hepimizi doğru yöne itecek ve şimdiden çok yol kat ettiğimizi görmemize yardımcı olacaktır. Her zaman öyle hissetmese de, bu yıl çok şey başardığımızı bize hatırlatmalı. Bu süre zarfında iç karanlığınızla yüzleşmek çok önemli olacak ve rahatsızlık verici olsa da, çok fazla tuttuğunuz duygusal yüklerinizi bırakmanıza da izin verecektir.

Hepimiz hayatın yeni bir bölümüne giriyoruz ve bu korkutucu olabilir ama sonuçta bu olumlu bir şey ve korkmamalıyız. Tüm bunlar sırasında titreşiminizin daha yüksek seviyelere ulaşmasına izin vermek, yüksek benliğinizle ne kadar uyumlu olduğunuzu gerçekten anlamanıza yardımcı olacağı için iyi bir fikir olabilir. Bu ağ geçidi açıkken kendinize sorular sorun ve kendinizi gerçekten yeniden tanıyın.

Bir şeyleri sorgulamak büyümemize yardımcı olur ve bunu asla inkar edemeyiz. Zorluklar gelebilir ama onlarla düzgün bir şekilde yüzleşebilmemiz gerekiyor. Bir kapı kapandığında diğeri açılır ve şu anda bu kapı mevcutken, bu yeni kapılardan geçmeye ve kendilerini gösteren fırsatlarla yüzleşmeye istekli olmalıyız.

Your Page Title

Biliyorum, tüm bunlar kulağa biraz dışarıda gelebilir, ancak enerjiye duyarlıysanız, muhtemelen bunları çok fazla hissediyorsunuzdur. Onlar sizi ağırlarken özgür bırakırlar. Nerede olduğunuzu ve nereye gittiğinizi unutmayın. İşler yakında gerçekten düzelecek.