Eşzamanlılık, Frekanslar ve Yüksek Benliğinize Yeniden Bağlanma

Yeniden bağlanma yolu hepimizin yürüdüğü ve bize çok şey öğreten bir yoldur.

Ne kadar çok çalışırsak o kadar iyi oluruz. Çok şey yapabilirsiniz ve bunu ne kadar çabuk anlarsanız o kadar iyi. Hayatınızdaki eşzamanlılıkları fark ediyorsanız ve daha derin bir seviyede hissediyorsanız, bu yolda iyi ilerlerken ve yüksek benliğinizle gerçekten düzgün bir şekilde uyum sağlamaya çalışırken gurur duymalısınız. Şimdi, bilmeyenler için, yüksek benliğiniz sizin bir uzantınızdır ve kaynakla biz insanlardan çok daha fazla bağlantılıdır.

Yüksek benliklerimiz kaynağa olan bağlantılarımızdır ve başka hiçbir şeye benzemeyen bir enerjidir. Onunla ne kadar uyumlu olursak, ruhsal olarak o kadar büyürüz. Elbette, kulağa ilginç geliyor olabilir ama bu hepimizin üzerinde çalışabileceği bir şey ve ne kadar çok çabalarsak o kadar iyi olur.

Ne kadar uyanırsanız, bağlantıda derin olursanız, kendinizi yüksek benliğinizle bulacaksınız. Yüksek benliğe uyum sağlayarak, zaman geçtikçe daha çok erişebilirsiniz. Kulaklarınızın biraz çınladığını fark ediyorsanız, frekansınızın ne kadar yüksek olduğunu hissediyorsanız, ne kadar topraklanmış olursanız ve başkalarına ne kadar çok yardım ederseniz, yolunuzda gayet iyi ilerlediğinizi bilmelisiniz.

Bir gecede hiçbir şey olmaz, ancak bu küçük değişiklikler, doğru yolda olduğumuzu hatırlatmalıdır. Hayat zor olabilir ve ilerledikçe hepimiz biraz mücadele edeceğiz, ancak bu sadece kaydettiğimiz ilerlemeyi görmediğimiz için geride kaldığımız anlamına gelmez. İşler her zaman göründüğü kadar kötü gitmez, bizden önceki her ders, evrenin öğrenmemizi istediği bir derstir.

Hayattaki amacınızı takip ediyor ve daha fazla içerik hissetmeye başlıyorsanız, yolunuza devam edebilirsiniz. Büyüdükçe, projelendirmenin sizi hiçbir yere götürmediğini ve bazen bir şeylerin olmasına izin vermeniz gerektiğini öğreneceksiniz. Bunlar sizi diğerlerinden ayıran şeylerdir. Onları bir kez fark ettiğinizde, yüksek benliğiniz gittikçe daha fazla temas halinde olacak.

Your Page Title

Yüksek benliğinizle daha fazla bağlantı kurmaya çalışıyorsanız, tam olarak açıklamaya çalıştığım şeyi alacaksınız. Bu hayat, gözlerimizle görebildiğimizden veya kulaklarımızla duyduğumuzdan çok daha fazlasıdır.