Ruh Eşleri ve Yaşam Ortakları Arasındaki Gerçek Fark

Ruh eşleri ve hayat arkadaşları çok farklıdır ve yine de bazı açılardan benzerdir. Bazen yaşam ortaklarının ruh eşi olduklarını, ancak daha sonra olmadıklarını öğrenmek için düşünürüz.

Bir ruh eşi, ruhunuza meydan okumak için gönderilen, sizi daha yüksek bir bilinç seviyesine geçmeye zorlayan ve genel olarak daha fazla farkındalık yaratan kişidir. Bu genellikle hayatımız boyunca değil, sadece kısa bir süre için bizimle olan kişidir. Bir yaşam arkadaşı, sizi güvende hissettiren bir arkadaş olmak anlamına gelir. Onlar sizin yoldaşınız ve hayatın size getirdiği her şeye dayanmanız için yanınızda olacaktır. Birbirinizi hem sevecek hem de saygı duyacaksınız.

Hepimiz ruh eşimizle birlikte olmaktan gelen her şeyi görmek ve deneyimlemek isteriz, ancak bazen hayatta farklı dersler öğrenmemiz gerekirse birden fazla ruh eşimiz olabilir. Sadece hazır olduğumuzda elde ettiğimiz bir şey olduğu için bir ruh eşini öne çıkmaya zorlayamayız.

İnsanlar çoğu kez yanlışlıkla ruh eşlerinin sonsuza kadar birlikte olması gereken kişi olarak düşünürler, ama bu öyle değildir. Çoğu zaman onlarla gelen ilişkiler çok yoğun ve işe yaramazdır. Ruh eşinizle güçlü bir enerjisel bağlantı hissedeceksiniz ve elbette onları sonsuza dek tanıyormuşsunuz gibi hissedeceksiniz.

Ruh eşlerimizi bulmaya takıntılı yıllar geçirmek bize bir fayda sağlamaz. Gerçekten ne istediğimizi anlamada başarısız oluyoruz. Bir hayat arkadaşı istiyoruz. Her şey aracılığıyla bizim için orada olacak biri ve bizi olduğumuz gibi sevecek biri. Elbette, gerçekten bir ruh eşi bulmak istiyorsanız ve bir yaşam ortağı ile ilgilenmiyorsanız, gerçek benliğinizin kim olduğunu bulmanız ve kalbinizi takip etmeniz gerekecek.

Ruh derslerini bitirdiğiniz zaman büyük olasılıkla yanınızda bir hayat arkadaşı isteyeceksiniz. Bunun nedeni, aslında başından beri istediğiniz, ancak umursamadığınız bir şey olmasıdır. Ruh eşleri harikadır ve harika yaşam dersleri ile gelirler, ancak kalıcı değildirler. Onlar bize bir şeyler öğretmek ve hayatımıza devam etmemiz içindir.

Hayat arkadaşınızla tanışmak manevi bir deneyim olmak zorunda değildir. Sadece kendinizi oraya koymanızı ve size verileni kabul etmenizi gerektirir. Bazı durumlarda ruh eşi ve yaşam partneri aynı olabilir, bu siz ve hayat partneriniz çok daha derin bir seviyede bağlandığınızda olur. Bir ruh eşiyle olan ilişkinizde, hayatınızda büyük değişimler yaşayacaksınız, bir yaşam partneri ile her şey fiziksel olarak mevcut olaylara dayanıyor. Hayat arkadaşınızla geçmiş bir yaşamınız yok ama onlarla aynı şekilde harika bir hayat yaşayabilirsiniz.

Your Page Title

Bir hayat arkadaşını sırf en önemlisi ruh eşi olduğunu düşündüğünüz için kendinizden uzaklaştırmayın. Bazen geçmiş şimdiki zaman kadar önemli değildir ve şimdiki zaman gelecek kadar önemli değildir. Onlarla bir geleceğiniz olabilir. Sonsuza kadar sizinle olabilirler.