Yaşamın 3 Aşamasını Anlama

Sadece bir hayat var. Ancak, birçok spiritüel çalışma ve felsefe, onu birçok farklı aşamaya böler.

Burada, size bir hayatta gerçekleşebilecek üç aşamayı sunacağız.

1. Aşama: Her Şeyi İstiyorsunuz.

İçinizdeki insanlar tarafından hayranlık duyulan bu dünyada doğmuşsunuz, doğanın güzelliğini gösteren her şeyi seviyorsunuz. Düşünmeye başlayacaksınız. Kafanızda zihin denilen programlanmış cihaz her gün sizinle konuşmaya başlayacaktır. Ayrıca size bir aileniz, adınız, arkadaşlarınız ve daha birçok şey verilir. Yakında, gördüğünüz kişinin siz olduğunuzu anlayacaksın. Genelde zaman olduğu gibi geçecek.

Ondan sonra, diğer bazı insanlar ve kapasiteleri ile korkutulacaksınız. Toplum size başka bir şey olmanı söyleyecek. Bunu başarmalısın, sonra da tamamlanacaksın. Bir şey olmanın ardında koşmaya başlayacaksınız. O zaman, o kadar iyi olmadığınızı fark edecek ve kendinizi diğer insanlarla karşılaştırmaya başlayacaksınız. Komşunuz, arkadaşınız, bir film yıldızı ya da bir başkası gibi yetenekli olmadığınızı fark ettiğinizde hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

Hayatınızın istediğiniz gibi gitmediğini farkettiğiniz için depresyona gireceksiniz. Bir zamanlar gençken başarısını test eden ya da takdir edilen insanlar da, sadece bildikleri eksikliği yaşayacaklar. Takdir edilmek, sizin için yeterli olmayacak çünkü daha fazlasına ihtiyacınız var.

2. Aşama: Siz Eşsizsiniz.

“Varlığımı nasıl eklerim?” Sorusu aklınıza gelecek. Ondan sonra, benzersiz olduğunuza ve başkalarına benzemediğinize inanacağınız iki numaralı aşama gelicek. Kendinize başarılı olacağınızı ve yapamayacağınızı söyleyenlerin fotoğrafınız, imzanız ve başka bir şey için uygun olacağını düşünüyorsunuz.

Diğer insanlara karşı üstünlüğünüzü doğrulamanın bir yolunu bulacaksınız. Tanınanların egolarını şişirmesinin yanı sıra, diğerlerinden daha iyi olduklarını söyleyen varsayımlarını onaylamaları da gerekir.

Ve hala tanınmayanlar, içlerinde kendilerine özgü olmaları nedeniyle, kendilerini yalnız görmeyenlerin peşindekilerden uzak durmalarını sağlayacak bir üstünlükle onaylayacaklar. Ayrıca, bu aşama, genellikle üstünlük kadar iyi anlaşılmayan bir farkı anlamaya yöneliktir.

3. Aşama: Her Şeyi Kabul Ediyorsunuz.

Hayatınız kolay ve pürüzsüz bir yol olmadığından, çok sayıda oluk ve çarpmalardan geçmek zorunda kalacaksınız. Sizin için gerçekten değerli olan bir yer, konum, sevilen bir insan veya sağlık olabilen bir şeyi kaybedeceğiniz zaman hayatınızdaki bir noktaya geleceksiniz. Kimliğiniz de kaybolacak.

Ayrıca, inandığınız şeyler, hiçbir amaca hizmet etmemeniz için orada olmayacak. Ayrıca, seni tamamlayacağını düşündüğün şeyler artık işlerini yapmıyorlar. Hayatınızın anlamını aramaya başlayacaksınız. Aslında, tefekkür sizi hayatınızda bazı önemli şeylerin işinizde, mallarınızda ya da statünüzde bulunamayacağının farkına varmanızı sağlayacak olan yolculuğa götürecektir. Bu dönemde, kendi kendinizi keşfetmeye de başlayacaksınız ve bu seni iç çekirdeğine götürecek bir yolculuk olacak.

Your Page Title

Ve kısa bir süre sonra, her insanı eşit olarak göreceğiniz aşamaya ulaşacaksınız.