Hepimiz Enerjiyiz – Sadece Zihnimizi Değiştirerek Çevremizdeki Dünyayı Değiştirebiliriz

Birçok insan bunu düşünmeyi bırakmazken, hepimiz temel düzeyde enerjiyiz. Her şeyin temelinde, milyonlarca kez aynı şeyiz.

Siz enerjisiniz, yanınızdaki kişi enerjidir, etrafınızdaki şeyler enerjidir ve bu evreni oluşturan her şey enerjidir. Enerjiler, koşullara bağlı olarak değişen, güçlenen veya zayıflayan bir şeydir. Her şey bozulduğunda hepimizin bir olduğumuzu anlamamız gerekir

Şimdi, etrafınızdaki dünyayı değiştirmek ve genel olarak kendinizi daha iyi hale getirmek istiyorsanız, fikrinizi değiştirmeniz gerekir ve bu sadece enerjinizi değiştirerek yapılabilir. Burada, çekim yasasına ve olumlamaların gücüne güvenmelisiniz. Hayatınızda mutlu değilseniz, bu sizin hatanızdır ve bu değişiklikleri yapam kişi yine siz olmalısınız.

Sadece olumsuz ve negatif şeyler düşünürseniz, hayatınız acı dolu ve berbat bir hal alır. Mutluluk ve büyüme istiyorsanız, bunları içten ve dıştan aramaya istekli olmalısınız. Zihninize izin verdiğiniz enerji kanallarını kontrol etmek için çalışmazsanız, asla bu dünyada olmanız gereken yere ulaşamazsınız.

Kendinizi hafife almayın. Kendinize derinden inanıyorsanız, bu dünyada istediğiniz şeyleri gerçekleştirebilirsiniz. Elbette, fiziksel olarak da çaba sarfetmelisiniz, ancak zihniniz yoluyla harika şeyler yapabilirsiniz. Bu gezegendeki deneyiminize ışık getirmek için ne kadar çok çalışırsanız o kadar iyi olur.

Eğer bir şeye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, bir şeyin ortaya çıkmasını sağlayın. Zihninizi ve enerjik güçlerinizi, evren sizden önce bir şey yerleştirmekten başka seçeneğe sahip oluncaya kadar ona odaklanmak için kullanın. Sonunda bu muhteşem gezegende enerjik bir varlık olarak ne kadar güçlü olduğunuzu anladığınızda, hiçbir şey sizi durduramaz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu dünyaya koyduğunuz şeyin olumlu olduğundan ve karşılığında kazandığınız şeylerin de olumlu olacağından emin olun. Nezaket uzun bir yol kat eder ve eğer birine yardım edebilirseniz, onlar da uzun vadede size yardımcı olacaklardır. İşler her zaman göründüğü gibi değildir ve şu anda aşağı indiğiniz için, ayağa kalkmayacağınız ve ilerlemeye çalışmayacağınız anlamına gelmez.