8/8 Aslan Kapısı: Fiziksel ve Ruhsal Dünya Arasındaki Örtü İnceliyor

Yıldızlar her yıl 8 Ağustos’ta muazzam enerjileriyle bizi korur. Buna Aslan Kapısı denir ve sonsuz güçlendirme, 8/8’de bu kapıdan geçenleri bekler. 8 Ağustos’ta, gökyüzümüzdeki en parlak yıldız olan Sirius, güneşin doğuşundan birkaç dakika önce ufukta görünür hale geliyor.

Sirius, zenginlik, bağlılık, onur, tutku ve güçlü yaratıcı yetenekler vermekle bilinir. Eski Mısırlılar Sirius’un yükselişinin Nil Nehri’nin yükselişi ile doğrudan ilişkili olduğuna inanıyorlardı. Nehir topraklarını besledi ve yaşamını sürdürdü.

Aslan Kapısı hızlandırılmış yükselişin girişidir ve her düzeyde büyük değişimlere neden olur. Gerçekliğimizi yaratan biziz, ama bu Kapının açılmasıyla enerji yoğunlaştıkça işler daha hızlı hareket eder. Yani, Aslan Kapısı, çabalarınızı büyütecek ve amaçlarınıza ulaşmanızda size yardımcı olacaktır.

Numeroloji 8’i Nasıl Yorumlar?

Numeroloji, 8 sayısının tüm alemlerde dengeleme ve dengenin bir örneği olduğunu söylüyor. Hizalama ve uyum, 8 sayısının neden olduğu değişiklikler ve kaymalar tarafından getirilir.

8 / 8’in etkisi altında dengesiz nesneleri bırakabilmeniz için barış ve başarı sizi bekliyor; bize geniş kapsamlı fikirler, finansal güvenlik, başarı, liderlik ve hırs için ilham veriyor.

Sonsuzluğun sembolünün, ölümsüzlüğü ve sınırsız gücü simgeleyen 8 rakamı olması şaşırtıcı değildir.

DNA yapımız aynı zamanda sayıyı yansıtır ve sayı, Aslan kapısının açılması gibi zamanlarda erişebileceğimiz kodları sakladığı için DNA’MIZI yansıtır. Sekizinci Ayın sekizinci gününde açılan Aslan Kapısı, 8/8’in güçlerini harekete geçirir.

Üçüncü Çakra ile Bağlantı

Kişisel güçlerimizin enerji merkezi olan Solar Pleksus Çakra, Aslan ve Güneş ile ilişkilidir. 8/8 tarihinde Aslan Kapısı’nın açılması, içinizdeki güçleri güçlendirmek ve yükseltmek için iyi bir şansdır.

Solar Pleksus Çakranız dengelenirse, güce sahip olmanın yanı sıra daha fazla güvene, öz kontrole sahip olacaksınız. Çünkü refah döngüsü doğrudan onunla bağlantılıdır.

Yaklaşan bu enerji portalı finansal olarak mücadele edenler tarafından kullanılabilir. Bu süre zarfında düşünceleriniz bolluğa yöneliktir ve kaynak akışına kolayca erişebilirsiniz.

Böylece, 8 Ağustos’ta yaklaşmakta olan Aslan Kapısı’nın yoğun bir güç kasırgası olduğunu görebiliriz ve pozitif bir şekilde devreye girmeniz gerekir. Solar Pleksus’tan gelen enerji, otorite ile ilgili sorunları tetikleyebilir ve bu hayattaki amacınızı sorgulamanıza neden olabilir.

Bu aşırı aktif enerji sizi otoriter ve agresif hale getirebilir, bu yüzden dikkatli olmanızda fayda var. Güneş dahil herhangi bir kısıtlanmamış güç, kalpten hareket etmeyi hatırlamıyorsanız uçucu olabilir. Güneş’in güçlerini Aslanın kalbi ve sevgisi ile dengelemeniz gerekir.

Your Page Title

Bu Ağustos boyunca sizin içinizden gelen güçten korkmayın ve kalbinizi dinleyin. Yüksek Güçler size yol gösterecektir.