Kendi Elinizle Bir Para Bankası Nasıl Yapılır Ve Evinize Zenginliği Nasıl Çeker

İnsanlar her zaman, sadece ritüelleri yürütmekle kalmayıp aynı zamanda maddi refahlarını arttırmak için etkili tılsımlar oluşturmaya ve para çekmeye dahil oldular. ‘Para bankası’ sayesinde finansal akışı güçlendirmek de mümkündür. Bu yöntem kendini kanıtlamıştır ve en iyilerinden biri olarak kabul edilir.

‘Para Bankası’ Nasıl Oluşturulur

Para çekebilecek bu tılsımın oluşturulması haftanın belirli bir günü için planlanmamıştır – onu oluşturmak için iyi bir ruh hali seçilir. Eve servet çekecek ve maddi zorluklardan birini hafifletecek bir ‘para bankası’ oluşturmaya yardımcı olacak malzemeler şunlardır;

– Herhangi bir boyutta güzel bir cam kavanoz;
– Madeni para ve kağıt para
– Değerli metal veya doğal taşlar içeren herhangi bir mücevher;
– Yeşil kumaş;
– Altın veya gümüş renginde süsler

Kavanoz iyice yıkayın ve kurutun, daha sonra içini parayla doldurun ve altın ya da gümüş rengindeki süslerle süsleyin. Ayrıca parasal semboller ve olumlamalarda kullanabilirsiniz.

Kavanoz amaçlanan görünümünü elde ettiğinde, kavanozu elinizde tutun ve şu cümleleri tekrar edin.

“Evime parayı çekiyorum, artık yoksulluğu bilmiyorum. Evimdeki bolluk ve bereket artıyor. Mali durumum hızla arttı.

Daha sonra kavanozun boynuna yeşil kumaşı yerleştirin ve bir kurdele ile bağlayın. Tılsımı, meraklı gözlerden gizleyerek ön kapıya yakın tenha bir yere yerleştirin.

‘Para bankası’ özel ritüellerin çalışmasını gerektirmez, ancak özelliklerini geliştirmek için zaman zaman ona para ekleyebilirsiniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Parasal zorlukların çözülmesi her zaman kolay değildir, ancak uyum sağlamak için belirli ritüellere ihtiyaç vardır. Bir tılsım oluşturmak, kar taşıyan cesur planların hayata geçirilmesi için odaklanmaya ve yeni güçlere sahip olmaya yardımcı olur. Başarı için kendini programlayan herkes çıkmazdan bir çıkış yolu bulabilir ve zihninin doğru yönde çalışmasını sağlayabilir.