Ayna Tarihi 08.08: Ağustos 2020’de İsteklerinizi Nasıl Yerine Getirebilirsiniz

Yaz sonu bizi güçlü bir başlangıç ​​ve hızlanma günüyle memnun edecek: Mistik Sekiz’in etkisi inanç, umut ve iyimserliği güçlendirecek. Arzularınızla başa çıkmanın ve onları nasıl yerine getirebileceğinizi keşfetmenin zamanı geldi.

Ayna tarihi 08.08, en etkili olanlardan biri olarak kabul edilir. 8 rakamı, karşıtların uyumunu, farklı kutupların bağlantısını gösteren iki daireden oluşur. Sonsuzluğun, bağlılığın ve hedeflere ulaşmanın sembolüdür. Böyle bir günde Evrenin bolluk merkezi ile iletişimi engelleyen bilinç virüslerinden kurtulmak çok önemlidir.

08.08 Ayna Tarihinin Büyüsü

8 sayısının numerolojideki ana anlamı, iş ve çabalarda şanstır. Sekiz, hayalleri gerçekleştirmeye, mutlu ittifaklar yaratmaya ve kariyer zirvelerine ulaşmaya yardımcı olur. Sekiz, sezgimizi güçlendirecek, bu yüzden dilerseniz kaderi bile tahmin edebilir ve 2020’de sizi bekleyen birçok olay hakkında önceden bilgi edinebilirsiniz.

8 Ağustos Cumartesi günü meditasyonlar, sevdiklerinizle iletişim ve mesleğinizi aramak sizin için faydalı olacaktır. Böyle bir günde kesinlikle yapılamayacak tek şey hareketsiz kalmaktır. Daha çok hayal etmeniz, daha çok çalışmanız ve daha çok çaba göstermeniz gerekiyor. Sekiz’in gücünü kendi iyiliği için sarabilenlerin dünyayı yönetebileceklerine inanılıyor. Onun için artık aşılmaz engeller ve sorunlar olmayacak, çünkü bu sayı daha yüksek güçlerle ilişkilendiriliyor ve tüm dış ve iç olumsuzları etkisiz hale getiriyor.

Sekiz ile Ağustosta Arzularımızı Karşılamak

Yazı olumlu bir şekilde bitirmek çok önemlidir: borçsuz, problemsiz, açık bir ruh ve vicdanla.

8 numara, ruh ve zihin arasındaki çizgidir. Bu, kişinin en yüksek manevi ve maddi gelişme düzeyine yükselebileceği aydınlanma sayısıdır. Herhangi bir ritüel gerçekleştirmenize gerek yoktur. Uygulamaya 8 Ağustos’ta başlayabilir ve en azından bütün ay boyunca uygulayabilirsiniz.

Gerekli olan ilk şey zihinsel temizliktir. Kendinizi rutin ve ilgisizlikten çıkarın, kendinizi teslim edin ve hayatınızı şu an olduğu gibi kabul edin. Başarısızlıktan dolayı kendinizi üzmeyin, kalbinize kıskançlık yüklemeyin. Sorunlarınızı alın ve en azından yüzeysel olarak değerlendirin, kendinizden geçmelerine izin verin ve her sorunun pratik bir çözümü olduğunu anlayın. Hayal kırıklığını, kızgınlığı, ve öfkeyi serbest bırakın. Bu, olumsuzluğu zihinsel olarak azaltmanıza ve sakin hissetmenize yardımcı olacaktır.

Hayallerinizi Yerine Getirmek İçin Bu 5 Basit Egzersizden Faydalanabilirsiniz.

Uzanabilir, oturabilir ve hatta ayakta durabilirsiniz. Rahat ve sakin olmalısınız, her şeyi kalbinizin size söylediği gibi yapın.

1. Egzersiz: Sekizin Gücünü Hissedin. Bunun size aktarıldığını ve kaderinizin yaratıcısı, lider, her zaman olmak istediğiniz kişi olduğunuzu hayal edin.

2. Egzersiz: Gerçeğin Dışına Çıkın. Kim olduğunuzu ve seçeneklerinizin neler olduğunu unutun. İç dünyanız tüm başarıların kaynağıdır. Kendinizle ilişki kurduğunuzda, dünya size çok daha iyi davranır.

3. Egzersiz: Bir gurur ve neşe hali hissedin. İlk birkaç saniyede kendinizi özellikle güçlü hissedebilirsiniz.

4. Egzersiz: Sekiz enerjiye bağlanın. Bu iç mutluluk, uyum, sakinlik, her şeye gücü yetme duygusunu geliştirin. Tüm yetenekler, fırsatlar, başarılar için yaşamınızdaki her şey için Evrene teşekkür edin. Bu titreşimler, sizi yüksek ilkelerin enerjilerine bağlayacak güçlü bir enerji patlaması yaratacaktır.

5. Egzersiz: Bir hedef belirleyin. En çok istediğiniz şeyi rahat, kolay ve akıcı bir şekilde konuşun. Arzunuzu dile getirin – yüksek güçlerden veya bilinçaltınızdan samimi yardım isteyin. Talebiniz kesinlikle işleme alınacaktır. Bu egzersizleri daha sık ve daha iyi tekrarlayın, dilekleriniz Ağustos ayında gerçekleşecek.

Your Page Title (#satışortaklığı)

08.08 derin trans zamanıdır, bu nedenle bu uygulamanın etkinliği çok yüksektir. Son olarak her zaman arzuyu düşünmeyin. Sadece yerine getirileceğini bilin. Acele etmeyin ama kendinizden de şüphe etmeyin.