Ruh Eşinizi Nasıl Bulursunuz

Ruh eşi ilişkisi, sevgi ve tutkunun zirvesidir. Aşkla ilgili tüm rüyalarınızın gerçekleşmesidir; sevgi ve mutluluğun özüdür.

Bu coşkulu duygu birçok kişi tarafından o kadar arzulanmıştır ki, bazen ömür boyu sürecek bir arayış ve yolculuğa dönüşür – gerçek aşkı bulmak. Çoğu insan için, ruh eşini aramak hayattaki itici motivasyon kaynağı olmuştur. Uçurumun derinliklerinde bir inci bulmak gibidir.

Ama ruh eşi ilişkisi bu kadar nadir midir? Kayan bir yıldız kadar sıra dışı bir şey mi?

Aslında, ruh eşi ilişkileri o kadar da nadir değil! Sadece birini nasıl düzgün bir şekilde “bulacağınızı” öğrenmelisiniz.


Ruh Eşinizi Bulmanın Yolları:

1.Duygusal Olarak “Bütün” Olun

Mutlu bir şekilde bekar olmak kulağa ve mantığa aykırı gelebilir, ancak gerçek şu ki, mutluluğunuzu başka biriyle paylaşmadan önce kendinizden memnun olmalısınız.

Duygusal olarak bütün olmanın bir parçası, geçmişte yaşadığınız kötü deneyimleri bırakmanızdır. İlerlemeye devam edebilmeniz için geçmişinizle ve yaptığınız tüm hatalarla barışmanız son derece önemlidir.

Ruh eşleri, duygusal olarak bütün iseler birbirlerinden daha çok etkilenirler. Bunun nedeni basitçe duygusal olarak huzursuz olan birine razı olamamanızdır. Kalıcı bir ilişki kurmak, bir parçanızı birbirinizle paylaşmadan önce ikinizin bir insan olarak bir bütün olmanızı gerektirir.


2.Kendinize Öncelik Vermeyi Öğrenin

İnsanların ruh eşi ilişkisine girme şanslarını kaçırmalarının ana nedenlerinden biri, gerçek ruhları olmayan biriyle anlaşmayı seçmeleridir.

İnsanların, birlikte olacak biri olmadan yaşlanmaktan korkmaları oldukça yaygındır. Ancak herhangi bir ilişkiye girmeden önce, daima şu düşünceyi aklınızda bulundurun: “asla daha azına razı olmayın.”

Önce kendinize öncelik vermeyi ve kendinizi sevmeyi öğrenin. Bu şekilde, öz değerinizi bilecek ve tüm varlığınızı takdir edeceksiniz. Kendinizi daha çok sevmeyi öğrendikçe, ruh eşinizi çekmeye başlayacaksınız. Ancak her zaman kişinin kendine öncelik vermesinin kendini beğenmiş ve ben merkezli olmaktan çok daha farklı olduğunu unutmayın.

Son olarak, hepimiz bu dünyaya ruh eşi ilişkisi şansı ile doğduk. Bu yüzden size tavsiyem, aşk hayatınızı asla aceleye getirmeyin! Ruh eşiniz hemen köşede olabilir!


3.Olumlu Bir Bakış Açısına Sahip Olun

Ruh eşinizi bulmanın en iyi yollarından biri onları “cezbetmektir”. Olumlu bir bakış açısına sahip olmak, potansiyel ruh eşinizi hayatınıza çeken olumlu bir titreşim yarattığı için çok önemlidir.

İyimser olmak çevrenizde canlı bir his yaratır ve bu da sizi başkalarına karşı daha çekici kılar. Hayatınıza pozitif bir yön verin, anında ruh eşinizi çekeceksiniz!

Bu ‘pozitif zihniyet’, düşüncelerimizde tasarladığımız her şeyin varlığımıza çekileceğini belirten Çekim Yasasının bir parçasıdır. Temel olarak, aklımızda pozitif düşünceler bulundurmaya devam edersek, hayatımıza olumlu sonuçlar çekeriz.


4.Aradığınız Özellikler Konusunda Spesifik Olun

Bir partnerde aradığınız nitelikleri bilmek, bir ilişkide olmak kadar önemlidir. Önce kendinize şunu sormalısınız: “Bir partnerde aradığım nitelikler nelerdir?” Bu, hayatta ideal ruh eşinizi bulmanız için temeliniz olacaktır.

Aklınızda bu fikir olmadan, hiçbir yön olmadan etrafta dolaşabilirsiniz. Bu yüzden aradığınız şey konusunda spesifik olun.


5.Temel Değerlerinizi Belirleyin

Bir partnerde aradığınız belirli özellikleri belirledikten sonra, sonraki adım temel değerlerinizi belirlemeye başlamaktır. Hem siz hem de ruh eşinizin temel değerleri birbiriyle uyumlu olmadığında, çatışmaların olması gerektiğine dikkat etmek önemlidir.

Tanıştığınız zaman, onun değerlerinin sizinkiyle uyumlu olup olmadığına karar vermeniz önemlidir. Aksi takdirde, başka birini aramak daha iyidir. Sonuçta, temel değerleriniz birbiriyle uyuşmuyorsa, bu bir ruh eşi ilişkisi değildir.


6.Sezginize Karşı Duyarlı Olun

Sezgi hakkında not edilmesi gereken bir şey, bilinçaltı zihninizin derinliklerinde yatan altıncı hissinizin bir parçasıdır. Sezgi, psişik yeteneğinizin bir parçasıdır ve size normal beş duyunun ötesinde bilgi verir. Sezginizin koruyucu melekleriniz ve ruh rehberleriniz tarafından size verilen işaretleri alacağını bilmek de önemlidir.

Biriyle tanışmak ve onun kişiliği hakkında sezgisel bilgiye sahip olmak, meleklerinizin ve ruh rehberlerinizin iş başında olduğunun bir işareti olabilir. Birine güvenip güvenmemeniz konusunda sezginize güvenmek size kalmıştır.


7.Arkadaşlarınız ve Ailenizle Vakit Geçirin

Ruh eşinizi bulmak çaba ve zaman gerektirir. Odanızda öylece oturup ruh eşinizin sihirli bir şekilde adresinizi bulacağını umamazsınız.

Ruh eşinizi bulmanın en iyi yollarından biri, aileniz ve arkadaşlarınızla dışarı çıkmaktır. Sadece arkadaşlarınızla ve diğer sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmekle kalmaz, aynı zamanda yol boyunca beklenmedik yeni tanıdıklarla da tanışabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirmeye çalışın. Belki de bu günlerde sizin ve ruh eşinizin birbirinize çarpmasına şaşıracaksınız!


8.İnançlı Olun

Bugün ruh eşinizle tanışma şansınızı kaçırdıysanız cesaretiniz kırılmasın. Daima bir gün kaderinizdeki aşkınızla tanışacağınıza inanın.

Hepimizin bu dünyada bir ruh eşi ilişkisi kurma şansı ile doğduğumuzu unutmayın.

Your Page Title

Her zaman pozitif olmayı arzulayın, sonunda hayatınıza iyi bir şey girecektir! Kendinize inanın, ruh rehberlerinizin, ruh eşinizi bulmanızda size yardımcı olacağına inanın!