Aslan Kapısı Portalı Açılmak Üzere – İlahi Işığınızı Uyandırmanın Zamanı

Ağustos ayının başına doğru ilerledikçe Aslan kapısı portalı açılıyor. Bu portal 8 Ağustos’a kadar resmi olarak açık olmayacak olsa da, farkında olmak hala önemlidir.

Bu portal, artan enerjileri getiren ve kozmik olarak artıran bir portaldır. Bu başlı başına göksel bir hizalanmadır ve bu mevcutken hepimiz daha fazla yüklü hissetme eğilimindeyiz ve kendimizi gerçekten daha düzgün bir şekilde aktive edebiliyoruz. Biliyorum, bu kulağa çılgınca gelebilir ama zaman geçtikçe hepimiz için oldukça doğru ve çok önemlidir.

Bu ağ geçidi, Dünya ve yıldız Sirius arasında bir hizalama ile işaretlenmiştir. Sirius yıldızı gökyüzünde yükseldikçe, Orion’un Kemeri doğrudan Giza Piramidi ile hizalanıyor ve Dünyaya bakış açımızdan, Sirius’un (görebildiğimiz en parlak yıldız) Dünya’ya yaklaştığı anlaşılıyor.

Yıldız Sirius, Güneşimizin iki katı büyüklüğünde ve 26 kat daha parlak! İç düzlemlerde ciddi bir manevi ışık kaynağıdır. Sirius bolluğu ve doğurganlığı temsil eder.

Bu hizalamaya Aslan Kapısı denir, çünkü güneş Aslanın astrolojik işaretindeyken ortaya çıkar. Burç olarak Aslan, kalp merkezi ile ilişkilidir ve İlahi Olan’ın bireyselleştirilmiş ifadesini temsil eder.

Aslan enerjisi, Sirius yıldızı ve Büyük Merkezi Güneş yoluyla yayınlanan yükseliş kodlarını ve yüksek bilinç enerjilerini demirlemek için mükemmel bir aşamadır.

Bu hizalama gerçekleştiğinde, DNA’yı uyandıran, insan enerji alanını aktive eden ve yüksek titreşim frekansları ve uyanış kodları ileten yoğun bir ışık dalgası vardır.

Sirius’tan gelen yükseliş, üstatlık ve evrimin ışık kodları, bazen Manevi Güneş olarak adlandırılan, yükseliş yolunda ilerlemenin bir başka aktivasyon ve fırsat seviyesini hizalayarak Dünya’ya dökülür.

Aslan Kapısı enerjisi tamamen İlahi Işığınızı daha iyi uyandırmak ve İlahi Vasfı fiziksel bir biçimde somutlaştırmakla ilgilidir.

Kulağa özel bir şey gibi gelmiyor mu? Bu tür zamanlar bizi gerçekten açar ve ruhsal düzeyde ilerlememiz gereken büyümeye izin verir. Bu tür şeylerin getirdiği enerjileri kullanarak kendimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve belki de zaman geçtikçe çevremizdeki dünyada daha fazla kazanabiliriz.

Bu portal açıldıktan sonra tekrar kapanacak, bu da bize sunduğu enerjilerden ve fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmamız gerektiği anlamına geliyor. Bu fırsatın parmak uçlarınızdan kaçmasına izin vermeyin.

Önünüzdeki şeyler hakkında çok fazla düşünmeyin, her şeyi olduğu gibi kabul edin ve değişim önünüzde olduğunda, onunla savaşmayın. Bu portal Çok fazla kapı açar ve eğer bu kapılardan geçmek istemiyorsanız, o zaman gerçekten her şeyi mahvedersiniz. Biliyorum, işler zaman zaman kötü olabilir. Bu olduğunda geri adım atmaya ve nefes almaya istekli olun.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu hayattaki her şeyin bir nedeni vardır ve daha fazla harekete geçtiğimizde, kaçırdığımız şeyleri kazanacağız. Unutmayın, hayatınızda çok daha fazlasını yapabilirsiniz ve bu enerjiler tam olarak bunu vurgulayacaktır.