Doğum Tarihinize Göre Karma: Kaderinizi ve Geleceğinizi Nasıl Öğrenebilirsiniz

Doğum tarihinize göre, gelecekte sizi nelerin beklediğini, hangi nedenle, kaderimizin böyle olduğunu ve başka türlü olmadığını öğrenebilirsiniz. Basit bir hesaplama bunun belirlenmesine yardımcı olacaktır.

Karmik Sayınızı Hesaplayın

İnsanların doğum tarihlerini bir nedenden dolayı aldıkları düşünülmektedir. Sayılar dünyamızda özel bir rol oynamaktadır, sayılar kaderimizin sırlarını açığa vurabilirler. Numeroloji doğrudan karma ile ilgilidir.

Kaderin sayısını hesaplamak için sadece doğum tarihiniz gerekiyor. Örneğin, 03/12/1991.

İlk adım: günü, ayı ve yılı çarpın. 12 x 3 x 1991 = 71676.

İkinci adım: 1’den 9’a kadar bir sayı elde edilinceye kadar alınan sayının rakamlarını ekleyin. 7 + 1 + 6 + 7 + 6 = 27. 2 + 7 = 9. Bu istenen karmik sayıdır.

Kaderin Sayıları

1 Numara:

Bir rakamının himayesinde doğanlar, diğer insanlara yardım etmek için doğmuştur. Sadece insanlara yardım ederek karmanızı temizleyebilir ve düzgün bir şekilde yaşamaya başlayabilirsiniz. Numaranız 1 ise, önceliğiniz bencillik ve kıskançlıkla mücadele etmek olucaktır.

2 Numara:

Karma numaranız ikiyse, diğer insanlarla iletişimde dikkatli olmalısınız. Her şeye güvenebileceğiniz bir ruh arkadaşı bulmuş olsanız bile, bazı sırları yanınızda bulundurmanız tavsiye edilir. Geçmişte, defalarca dedikodularla uğraştınız.

3 Numara:

Geçmiş yaşamlarda, genellikle başkalarının pahasına başarılı oldunuz. İnsanları manipüle edebilir, onları garip hissettirebilirsiniz. Şimdi sizin kaderiniz başkalarına özverili bir yardımdır. Eğer kabul edilmezse, hayatınızda bir dizi problem başlayabilir.

4 Numara:

Karmik sayınız 4 ise, kaderinizde çok yönlü bir gelişme olduğunu gösteriyor. Geçmiş yaşamlarda biraz tembel olmuş olabilirsiniz, ama şimdi evren onu düzeltmenizi istiyor. Öğrenmeyi bırakmayın, daha fazla şey için çabayın.

5 Numara:

Beş rakamı, vaktinizi boşa harcamamanız gerektiği anlamına gelir. Hayatta bir yön seçmek ve onu takip etmek önemlidir. Belki de büyük bir aşk veya bir zenginlik bekliyorsunuz ve belki de bu ruhsal aydınlanma olacaktır. Sezginizi takip edin.

6 Numara:

Karmanız pozitif, bu nedenle sorunlarınızın çoğu, güvensizlikten kaynaklanıyor. Hayatta herhangi bir yolu seçmekte özgürsünüz: Evren engellemeyecektir.

7 Numara:

Yedi rakamı güçlü bir zihin ve saf bilinç sayısıdır. Evren, olumsuz duygular dahil, zararlı alışkanlıklardan kurtulmanızı önerir. Bunu yapmazsanız, gelecekte büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

8 Numara:

8 Rakamı bir saplantı sembolüdür. Evren, hızlı bir çözümü olmayan problemlerle karşı karşıya kalmaya çalışıyor. Bu nedenle, öfke, güvensizlik ve negatif sizde birikir. Bundan kaçınmak için problemlerden soyutlanmanız ve yenilgiyi kabul etmeniz gerekir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

9 Numara:

9 rakamı bir kişiyi arkadaş aramaya ve ruh eşini çekmeye meyillidir, ancak mesleğinizi unutmamak önemlidir. Sevgili işinize tamamen teslim olabileceğiniz anlar için doğal yetenekler geliştirin ve anları takdir edin. Yeteneklerinizi kullanarak, mutlu bir insan olacaksınız.