Evdeki Enerjisel Olarak Tehlikeli Bölgeler: Negatif Enerjinin Biriktiği Yerler

Her ev, hem elverişli hem de olumsuz olabilen kendi enerjisiyle doludur. Negatif enerjili bölgeleri belirleyip yaşamınızı daha huzurlu ve mutlu hale çevirmeniz mümkündür.

 

Duygularınızı dinleyin: Evinizin eşiğinden geçtiğinizde ne hissediyorsunuz? Sevinç, mutluluk ve belki de hayal kırıklığı, korku ve endişe? Evinizin rahatça enerji alması için olayların sebebini bulmak gereklidir. Ayrıca, bir ev satın alırken birçok faktörü göz önünde bulundurursunuz: yer, dükkanların yakınlığı, eczaneler, okullar, toplu taşıma araçları gibi… ancak geçmiş sahibinin enerjisinin şimdi evinizde kaldığını göz önünde bulundurmazsınız.

Evinizde ki olumsuzluk yerleri: anormal bölgeleri bulun

Negatif alanlar genellikle açık işaretler yoluyla kendini gösterir. Evdeki olumsuz yerleri keşfetmek için kimseyi çağırmanıza gerek yoktur. Bu bölgeleri kendiniz bulmak için de çok fazla enerji harcamak zorunda değilsiniz. Negatif enerjiler farklı şekillerde kendini gösterir. Negatif enerjilerle mücadeleye başlamadan önce, sakin bir şekilde evde neler olduğunu düşünmeniz gerekir.

Evde Negatif Enerji Olduğunu Gösteren İşaretler;

Siz ve hane halkında sağlık sorunları başladı;

Geceleri kabuslar görüyorsunuz ve endişe duyuyorsunuz.

Çocuklar huzursuz davranır ve bazı odalara girmeyi reddederler;

Hayvanlar huzursuz davranır

Evde bir güç dalgası hissetmeye başlarsınız ve bu da sizin sıkıntı çekmenize neden olur.

Bitkiler aniden hastalanır veya ölür;

Yanan bir mum sabit bir alev vermez sürekli olarak dalgalanır.

Genellikle negatif enerji biriktirme uykusuzluğa ve geceleri dinlenmemeye neden olur.

Negatif enerji bölgelerini aramanın en basit ve kanıtlanmış yöntemi sarkaçtır. Bir mağazadan satın alabilir veya kendiniz yapabilirsiniz. Bunu yapmak için, bir halka veya somun alıp, nesneyi yaklaşık 20 santimetre uzunluğundaki bir ipliğe asmanız gerekir.

Daha sonra dinlenin ve duygularınızı normale döndürün. Çok endişeleniyorsanız meditasyon yapmayı deneyebilirsiniz. Gereksiz duygular çalışmanızı engelleyecektir. İçsel uyumu sağladıktan sonra eyleme geçin. Sarkacı elinizin üstünde tutarak, yavaşça tüm odaların etrafında dolaşın. Sarkacın davranışı, olumlu enerjinin ne zaman negatif ile yer değiştireceğini size söyleyecektir.

Eğer sarkaç sakinse tehlike yoktur. Pozitif enerjili bir yere yakın, dinlenmenin ve güçlenmenin en iyisi olduğu yerde, sarkaç saat yönünde dönmeye başlar. Eğer sarkaç kaotik bir harekete başlarsa ve saatin tersi yönünde dönerse, bu o ortamdaki negatif enerjiyi gösterir.

Kendinizi ve sevdiklerinizi olumsuz etkilerden korumak için, negatif enerjiyi emebilen ev bitkileri kullanın. Menekşe, kaktüs, ebegümeci olabilir. Ayrıca kötü şans getiren ve sizi güçsüz bırakan çiçeklerden kurtulun: zambaklar, begonyalar, orkideler.

Dağınıklığı temizleyin, eski ve gereksiz şeylerden kurtulun. Eskiden kalan eşyalara özellikle dikkat edin. Başkasının enerjisi kesinlikle işe yaramaz. Buna ek olarak, gereksiz olanların tümünü ortadan kaldırmak, size güç veren enerji akışlarına özgürlük verir.

Unutmayın ki iyi enerji sizin değerinizdir. Evin iyi müzik, kahkaha ve olumlu duygular duyması gerekir. Herhangi bir negatiflik evinizdeki atmosferi ve onu önleme gücünüzde çarpıcı biçimde değişiklik gösterir. Manevi uygulamaları kullanın, istenmeyen insanları evinize ziyaret etmeye davet etmeyin.

Odaya sadece eşsiz bir aroma vermek için değil, aynı zamanda benzersiz bir konfor, mutluluk ve huzur atmosferi oluşturmak için aromatik yağlar kullanın.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Her zaman, evin eşiğini geçerken, ruhunuzdaki tüm olumsuz şeyleri kapının arkasında bırakın. Kirli ayakkabılarınızı ön kapının yanında tutmayın. Gerekli ortamı oluşturmak o kadar da zor değil, isteklerinizi dinlemek ve yaşadığınız yeri sevmek önemlidir. Ve yaptığınız her olumlu eylem karşılığında size cevap verecektir.