Haftanın Günleri Arkasındaki Anlam Ve Enerji

Haftanın günleri kendi özel titreşimlerini taşır.

Elbette, günün spesifik titreşimi gezegenlerden (astroloji), kendi yaşam koşullarınız ve kendi kişisel titreşiminizden etkilenecektir, ancak her gün 24 saat boyunca akıntı gibi çalışan kendi titreşimine sahiptir.

Eski zamanlarda, haftanın günleri gezegenlere göre seçildi ve her gün özeldi.

Bugün hala haftanın günlerinin enerjik anlamlarına tekrar bakmanız ilginçtir. Cumartesi ve Pazar günlerinin dinlenme günleri olması tesadüf değildir, diğer günler çalışma haftasının bir parçası olarak kabul edilir.

İşte haftanın her günü için enerjik ton ve bu enerjiyi yaşam boyunca nasıl kullanabileceğinizin ipuçları;

PAZARTESİ

Pazartesi, Ay’ın günüdür, gerçek potansiyelimize, sezgimize ve duygularımıza adım atmak için bir gün.

Pazartesi, önümüzdeki hafta için duygusal tonu gerçekten belirliyor, çünkü Ay bizden duygularımız ve önümüzdeki günlerde ne elde etmek istediğimiz konusunda net olmamızı istiyor.

Pazartesi günlerini çoğu kişi zorlayıcı bulur. Bunun nedeni Ay’ın gününde duygular karışıp, kendimizi karamsar ve halsiz hissetmemize neden olmasıdır.

Pazartesi hayranı değilseniz, başa çıkmak için mücadele ettiğiniz bazı duygusal enerjiler olabilir.

Pazartesi ayrıca olumlu bir motivasyon ve enerji dalgası getirebilir. Yaşamlarımız hakkında olumlu ve duygusal olarak sağlıklı hissediyorsak, Pazartesi günü ilerlememize ve önümüzdeki hafta için olumlu bir çerçeve içinde olmamıza yardımcı olabilir.

Pazartesi gününün enerjisine hazırlanmak için bir gece önce iyi bir gece geçirdiğinizden ve bol su içtiğinizden emin olun.

SALI

Salı günü eylem ve enerji gezegeni, Mars tarafından yönetiliyor ve işleri halletmek için harika bir gün.

Pazartesi tamamen duygusal tonu ayarlamakla ilgiliyse, Salı günü bu tonu eyleme geçirmekle ilgilidir.

Salı günü, özellikle kariyerinize geldiğinde, projelerle ilerlemek, kararlar almak ve öne geçmek için mükemmel bir gündür. Günün enerjisi aynı zamanda yaşamınızın tüm alanlarında ilerleme kaydetmeye başlamanıza yardımcı olacaktır ve tutkularınıza uyum sağlamak için mükemmeldir.

Salı günkü enerjiyi en iyi şekilde kullanmak için, ne istediğinizi netleştirin ve sonra oraya çıkın ve gerçekleşmesini sağlayın. Mars enerjisi bize hedeflerimiz, hayallerimiz ve arzularımız üzerinde takip etmek için gereken itici gücü ve tutkuyu veriyor.

ÇARŞAMBA

Çarşamba, iletişim ve ifade gezegeni Merkür tarafından yönetiliyor. Bu, Çarşamba günü ne istediğinizi ve nereye gittiğinizi netleştirmek için mükemmel bir zamandır.

Çarşamba ayrıca toplantılar, ağ oluşturma olayları ve önemli aramalar için en uygun zamandır. Aynı zamanda kendinizi sevdiklerinize ifade etmek ve yazışmalara katılmak için mükemmel bir gündür.

Merkür yüksek aklı yönetir, bu yüzden beyin fırtınası ve fikirler genellikle Çarşamba günü gelişir. Fikirleri atölye etmek ve yaratıcı projeler geliştirmek için bu günü kurtarın. Aynı zamanda zor yaşam kararları hakkında netleşmek için mükemmel bir zamandır.

Haftanın orta noktası olan Çarşamba gününün enerjisi de bize ihtiyaçlarımıza dikkat edip etmediğimize ve Evrendeki hangi enerjiyi ifade ettiğimize dair bir ipucu veriyor.

Çarşamba enerjisini en iyi şekilde kullanmak için, kendinizi ifade etme ve Evrene gönderdiğiniz enerjinin kendiniz için istediklerinizle aynı hizada olup olmadığını düşünün.

PERŞEMBE

Perşembe, pozitif ve genişleme gezegeni Jüpiter’in günüdür, yeni şeyler öğrenmek ve bilincinizi genişletmek için mükemmel bir zamandır.

Çalışma haftasını hafiflettiğimizde Perşembe gününün enerjisi üretken olmamızı sağlıyor ve son birkaç gün süren meseleleri halletmemize yardımcı oluyor.

Perşembe aynı zamanda bir pozitiflik günüdür ve işleri halletmemize ve öğrenmeye daha açık olmamıza yardımcı olacak bir açıklığa sahiptir. Perşembe ayrıca geçen günler,öğrendiğiniz ve elde ettiğiniz her şeye teşekkür etmek için mükemmel bir hatırlatma görevi görür.

Perşembe gününün enerjisi, ruhsal ya da zihinsel olsun, genişlememize izin veren her şeyi destekliyor. Bu, yeni bir manevi uygulamaya veya yeni bir hobiye başlamak için mükemmel bir zamandır. Ayrıca finansal meseleleri tamamlamanın veya paranızı yönetmenin tam zamanı.

Perşembe günkü enerjiyi etkin bir şekilde kullanmak için, uyandığınız andan itibaren şükretmek ve pozitiflik hissetmek için bir noktaya gelin, çünkü gün boyunca ileriye doğru atlamanıza yardımcı olacaktır.

CUMA

Cuma günü, başkalarıyla bağlantı kurmak ve rahatlamak için mükemmel bir gün kılan aşk ve yaratıcılık gezegeni Venüs’ün günüdür.

Venüs’ün romantik enerjisi, Cuma günü bizi sosyal bir duruma sokuyor ve sevdiklerimizi düşünmemizi sağlıyor. Bu, Cuma gününü randevu gecesi ve özel bağlantılar için mükemmel bir gün kılar.

Cuma gününün enerjisi aynı zamanda yaratıcı olmamızı sağlar ve üzerinde çalıştığımız tüm projelere yeni bir ilham kaynağı getirir.

Herhangi bir yaratıcı projeyi genişletmek veya adım atmak da Cuma günü kesinlikle elverişli.

Cuma ayrıca, herhangi bir gevşek ucu tamamlama ve başka bir zaman için köpüren fikirleri rafa alma zamanıdır. Aynı zamanda kendinizi şımartmak ve güzellik rutininizi güncellemek için mükemmel bir zamandır.

Cuma gününün enerjisini etkin bir şekilde kullanmak için sevdiklerinizle zaman geçirin ve boru hattında olabilecek yaratıcı projeler üzerinde çalışın. Dinlenmek ve eğlenmek için bir gün olduğu için Cuma günü çok yorucu bir şey yapmamaya çalışın.

CUMARTESİ

Cumartesi, Satürn’ün günüdür, sorumluluk alma ve örgütlenme günüdür.

Cumartesi, çoğumuz için ev işlerine, ev ödevlerine ve kişisel hayatlarımızdaki meselelere yetişmek için harcanmaktadır ve bunun nedeni Satürn’ün dengelenmiş ve topraklanmış olmamıza yardımcı olmasıdır.

Cumartesi, önümüzdeki hafta için kendinizi organize etmek için mükemmel bir gündür. Günün enerjisi bize yetişmemiz ve ilerlememizi sağlar.

Cumartesi gününün enerjisi aynı zamanda evin etrafında bir şeyler yapmak ve kişisel yaşamınızda da düzeltilmesi gereken şeyler söz konusu olduğunda proaktif olmak için mükemmeldir.

Cumartesi gününün enerjisini etkin bir şekilde kullanmak için, önümüzdeki hafta organize olabilmek için gününüze zaman ayırıp yapmanız gereken büyük projelerin üstesinden gelin.

PAZAR

Pazar, Güneşin günüdür, rahatlamak, gevşemek ve içsel olarak kendinize bağlanmak için mükemmel bir gündür.

Pazar, içeriye girip içsel güneş ışığınıza dokunmak için mükemmel bir gün. Günün enerjisi gerçekten kendini yansıtma, ruhsal gelişmeyi destekleme ve kendi ruhunuzu yenilemek için gereken zamanı verir.

Pazar günü gevşemek, merkezli olmak ve önümüzdeki hafta boyunca yeniden odaklanmak için güzel bir havayı taşıyor. Pazar ayrıca, sağlığınızı ve refahınızı çevreleyen konulara odaklanmak için mükemmel bir zamandır.

Sosyal toplantıların Pazar günü uyumlu ve akıcı olması muhtemeldir çünkü duygular genellikle daha yumuşaktır.

Pazarın enerjisini etkin bir şekilde kullanmak için, onu dinlenmek ve rahatlamak için bir gün haline getirin. Pazar günü çok zorlu veya yüksek enerji gerektiren herhangi bir şey planlamamaya çalışın ve bunun yerine iç ışığınıza bağlanmak için zaman ayırın.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Her gün kendine has bir titreşim taşıyor ve enerjisini ayarlayabildiğiniz zaman, haftanızı nasıl şekillendireceğini ve yönlendireceğini fark etmeye başlayacaksınız.