Koruyucu Meleklerin Dikkat Etmeniz İçin Gönderdiği Uyarı İşaretleri

Çoğu melek, bizimle olduklarını göstermek için işaretler kullanır.

Tam olarak bizim boyutumuzda tezahür etmeleri zor. Dünyaları bizden çok farklı. İnsan gözlerimiz onları görmeyi neredeyse imkansız buluyor, bu yüzden varlığını tezahür ettirmek için başka yollar kullanıyorlar! İşte bunlardan bazıları: Ortak Melek İşaretleri!

1. Tüyler

Yolunuzdaki tüyleri bulmak, meleklerin en bilinen işaretlerinden biridir. Herhangi bir renkteki tüyler, meleklerin yakın olduğu, sizi sahne arkasından sevdiği ve desteklediği güzel bir hatırlatmadır. Tüyleri biraz anormal bir yerde bulduğunuzda, özellikle güçlü bir melek işaretidir. Beyaz tüyler bulduğunuzda neredeyse her zaman meleğinizin bir işaretidir… Beyaz kuşların bulunduğu bir yerde bile olsanız.

2. Bulutlar

Bulutların arasından melek işaretlerinin en belirginlerinden biri, bir meleğe benzeyen bir buluttur. Melekleriniz, kalp şekline benzeyen bulutların yanı sıra size sunulacak birçok şekil ve sembolle ilgili farkındalığınızı da belirleyebilir.

3. Kokular

Hiç tatlı bir koku farkettiniz ve kaynağı tanımlayamadınız mı? Bu çok iyi, meleklerinden bir işaret olabilir! Melekler genellikle varlıklarını kokunun gücüyle tanıştırmayı severler. Koruyucu Meleklerinizin varlığını çiçeklerin hoş ve ince kokusu ile fark edebilirsiniz. Koku atalarınızdan ya da üstünüzden geçen sevdiklerinizin sıkça kullandığı bir işarettir …

4.Bebekler ve Hayvanlar

Bebekler ve hayvanlar, insanların melekleri net bir şekilde görebilme yeteneklerini engelleyebilecek filtrelerin çoğunu henüz almadı. Hiç tavana bakarken veya heyecanla havaya bakarken ya da duvardaki boş bir yere bakarken bir bebeği farkettiniz mi? Ya da belki de evcil hayvanınızın odağını tamamen göremediğiniz bir şey yakaladı… Muhtemelen bir meleğe bakıyorlar! Meleklerin varlığında bebekler, küçük çocuklar ve hayvanlar rahat olacak, rahatlayacak ve heyecanlanacak.

5. Müzik

Melekler, radyoda duyduğunuz tekrarlayan şarkılarla da sizinle iletişim kurabilir. Veya hepsi benzer bir temaya sahip bir dizi şarkıyı duymanıza neden olur.

6. Paralar

Madeni para veya genel olarak para bulmak, ruh alemlerinin rehberlik ve desteğinin ortak bir işaretidir. Yolunuzda bir bozuk para bulursanız ya da birileri size bozuk para verirse, dikkat edin! Madeni para üzerindeki tarih sizin için bir anlam ifade ediyor mu? Meleklerinizden maddi yardım istemişmiydiniz? Bozuk parayı fark etmeden önce tam olarak ne düşünüyorsun? Bu çok iyi bir şey olabilir meleğinizden ya da sevilen birinden bir işaret olabilir… Bir madeni para bulduğunuzda, kasıtlı olarak yolunuza yerleştirildiğini, sevildiğinizi, desteklendiğinizi ve yönlendirildiğinizi gösteren bir simgedir.

7.Işık

Melekler sevgi ve ışığın varlıklarıdır. Küreler, açıklanamayan ışık pırıltıları veya renkli parıltıları görmek, meleklerinizi deneyimlemenin genel yoludur. Dikkatinizi çeken parlak bir yıldız, yukarıdan aşağıya doğru akan ışığın şaftları, gerçek bir ışık kaynağı olmadan ortaya çıkan bir ışık parıltısı, bir nesneyi sıra dışı bir şekilde parıldayan bir ışık ya da yakınlara yaklaşan bir ışık küresi melek işaretlerinin belirtileridir . Gözlerini kapatmayı dene ve hala ışığı görüyorsan, büyük ihtimalle meleğin seninle birlikte. Nefes alın, rahatlayın ve hazırsanız meleğiniz sizden önce ışığı açabilir veya sizi iyileştirme ve gençleştirme için melek ışıltısı içinde sarabilir.

8. Gökkuşağı

Gökkuşağı İlahi sevginin ortak bir sembolüdür. Melek yardımını istediğinizde ve kısa bir süre sonra bir gökkuşağını gördükten sonra, dualarınızın duyulduğunu ve cevaplandırıldığını bilin. Meleklerinizi düşünüyor, bir işaret istediyseniz ve bir gökkuşağının farkına varıyorsanız, meleklerin sizinle birlikte olduklarını onaylamaları muhtemeldir. Yağmur yağmadığında ortaya çıkan bir gökkuşağı, meleğinizden cesaret veren ve göklerden gelen doğrulamalar getiren olağanüstü bir işarettir.

9. Sıcaklık Değişimi

Meleklerin huzurundayken, sıcaklıkta bir değişim yaşayabilirsiniz; bu, meleklerin sizinle birlikte olduğu harika bir doğrulama olabilir. Aniden etrafınızda sıcak bir parlayan ışık hissedebilirsiniz. Titreme yapabilir, kafanızda ve boynunuzun arkasında bir karıncalanma veya baskıyla üşüyebilirsiniz. Bu rahatsız edici olmamalı. Bu meleksel manevi varlıkların heyecan verici bir fiziksel tezahürü.

10. Duygular

Bir meleğin huzurunda olduğunuzu hissediyorsanız… Muhtemelen öyle! Kimse yokken, yanınızdan geçen biri gibi hissedebilirsiniz, ya da birinin boş olduğu zaman sizinle birlikte odada olduğu izlenimini edinebilirsiniz. Melekleriniz size çok zarif bir şekilde uzanıp sizi sevginin kanatlarına sarabilir, kolunuzu veya boynunuzu fırçalayabilir veya ellerini yavaşça sırtınıza veya omzunuza yerleştirebilir.

11. İşaretler

Melek işaretleri genellikle fiziksel bir tabelada veya panoda bir mesaj farketme şeklinde gelir. Meleklerinizden rehberlik almak istediğinizde açık ve uyanık olun ve bir dizi reklam panosunda, sokak adında veya mağaza tabelalarında belirli bir kelimeyi veya ifadeyi fark etmeye başlayabilirsiniz.

12. Sesler

Zihninizde bir mesaj veya ince hava dışında görünen fısıldayan bir ses aldığınızda, meleklerinizin rehberliğini yaşıyor olabilirsiniz. Bunu telafi ettiğini sanma! Ne söylendiğini gerçekten duyamıyorsanız, meleğinizden biraz daha yüksek sesle konuşmasını isteyin, böylece anlayabilirsiniz. Meleklerinizin rehberliğini dinlemek, varlıklarının güzel bir işaretidir ve rahatlık, güvence ya da meleksel rehberliğe ihtiyaç duyduğunuzda yaygındır.

13. Sayılar

Nitekim meleklerin dikkatinizi çekmeye ve sizi yönlendirmeye çalışacak en yaygın yollarından biri Melek Numaralarıdır. Trafikte araç plakasında 333 bulunan bir arabanın arkasında mı oturuyorsunuz, yoksa her gün saat 11: 11’de tam olarak saate bakıyorsunuz. Bu sayıların sizin için özel anlamları var.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Meleklerin varlıkları bilinir ve bu yüzden onları listelenmemiş bir şekilde deneyimleyebiliyorsunuz… Varlığınız ve farkındalığınızla meleklerinizden aldığınız işaretler üzerinde yaşayabilir, deneyimleyebilir ve hareket edebilirsiniz.