Yüksek Benliğinizden Gelen Uyarıları Asla Görmezden Gelmemelisiniz

Bazen hepimiz yüksek titreşimi hissediyoruz, zaman zaman verilen tüm anlarda doğru şeyleri yaptığımızdan emin olmaya çalışan küçük bir ses gibi.

Bu küçük ses bizim yüksek benliğimiz, koruyucu meleğimiz, ruhumuz, güçlü enerjinin ne olduğunu düşünürseniz düşünün, orada sizinle konuşmaya çalışıyor.

Bu ses, ihtiyacımız olan bir saatte veya başarıya ulaşmamız için kendimizi daha da genişletmemiz ve doğru bir şekilde neye benzememiz gerektiğine dair bize çok fazla bilgelik getirebilir.

Bir daha ki sefere kimsenin olmadığı kendinizi yalnız hissettiğinizde, bu sesi dinleyin. Buradaki beş şey, tam da şu anda tam da ihtiyacınız olan şey olabilir.

1. Kendinize Doğru Davranmanın Önemi

Bu dünyadaki her bir gün bir şekilde kaosla doludur. Kendinizi doğru şekilde tedavi ettiğinizden emin olmak için yüksek benliğiniz bu anda size ulaşmaya çalışıyor olabilir.

Bu, yapmak veya görmek istediğiniz tüm favori şeylerinize zaman ayırmak demektir. Başarabileceğiniz bildiğiniz şeyleri yapmaya teşvik etmeniz için kendinize ihtiyaç duyduğunuz tüm öz sevgiyi vermeniz önemlidir.

Kendinizden şüphe etmeyi bırakın ve etrafınızdaki aşkı gerçekten hissedin!

2. Birçok Çok Yönden Özelsiniz

Yüksek benliğiniz gerçekten ne kadar özel olduğunuzu bildiğinizden emin olmayı seviyor. Bunun tam tersini hissettiğiniz zamanlar olsa da, başka türlü düşündüğünüzde yüksek benliğiniz size ulaşacaktır.

Gerçekten kendi tarzınıza göre özel olduğunuzu fark etmeniz önemlidir. Tabii ki, yapamayacağınız şeyleri yapabilecek başka insanlar da var, ama bu onların sizden daha özel olduğu anlamına gelmez.

Bu dünyadaki hiç kimse sizin gibi olamaz ve yüksek benliğiniz neler yapabileceğinizi bilir.

3. Meditasyonun Anahtarıdır

Meditasyon, size dünyada başka hiçbir yerde bulamayacağınız bir çok netlik sağlayabilir. Yüksek benliğinizle, meditasyon yaptığınız sürece, mümkün olduğu kadar temasa geçebilirsiniz.

Meditasyon yaparken, dünyanın tüm olumsuz etkilerini kapatıyor ve zihninizi yeni fırsatları keşfetmek için gerekli alana izin veriyorsunuz, böylece mutluluk seviyenizi daha hızlı elde edebilirsiniz.

Yüksek benliğiniz, sizi doğru başarı yoluna yönlendirirken, bu şekilde yardım etmekten hoşlanır.

4. En İyinin En iyisini Hak Ediyorsunuz

Yüksek benliğinizin, neye değer verdiğinizi bildiğinizden emin olmayı sever ve bu, her durumda en iyinin en iyisi olacaktır. Hayatta istediğiniz şeyleri elde etmek için asla kendinizi olumsuz değerlendirmeyin.

Yaptığınız şeyleri herkesten daha iyi biliyorsunuz ve kim olduğunuz hakkında hiçbir fikriniz yok.

Bazen korkutucu gözükse de, başkalarına ne istediğinizi, nasıl istediğinizi ve ne olacağını bildirmek iyidir.

5. Kendini Sevmek Çok Önemli

Yüksek benliğiniz her zaman sevildiğinizi bildiğinizden emin olacak. Bu tanıdığınız herkes için geçerli değil, fakat yüksek benliğiniz özellikle kendinizi sevmeniz gerektiğini bilmenizi istiyor.

Siz sevilirsiniz, ne olursa olsun, o sırada kimin etrafında olduğuna bakılmaksızın, ancak kendiniz tarafından sevilmek, hiçbir zaman kaybolmayan bir sevgidir.

Bu ayrıca meditasyon yapmanızın bir diğer önemli nedeni de, değiştiremeyeceğiniz şeyler için kendinizi nasıl affedebileceğinizi ve değiştirebileceğiniz şeyler için harekete geçmeyi öğrenebilmenizdir.

Your Page Title

Kendimizi her gün gün geçtikçe geliştiriyoruz, her seferinde yüksek benliğimizi dinlemek güzel. Bu şekilde daha önce hiç bilmediğiniz şeyleri öğrenebilirsiniz.