Güçlü Olumsuzluk Temizleme Uygulaması

Negatif enerji her zaman içimizde mevcuttur, ancak çoğu zaman zarar vermek için yeterli değildir. Bazen varlığı gereksiz ve tehlikelidir. Bu durumlarda, buradaki güçlü uygulamayı mutlaka kullanmaya çalış.

Negatif enerji ve tıkanmış çakralar, dikkati ve düşünceleri iyi bir şeye odaklamayı zorlaştırır. Burada açıklayacağım teknik her şeyi daha iyiye doğru değiştirecektir.

Uygulamaya Hazırlık

Dış dünyadan soyutlaman gerekecek. Bu uygulamayı işyerinde yaparsan, kimsenin seni rahatsız etmemesi daha iyidir. Dışarıdan gelen sesleri boğmak için kulaklık kullanabilirsin. Bunlar doğanın sesleri olabilir: yağmur, okyanus, kuş cıvıltısı, mırıldanan nehir ve rüzgar.

Sakinleşmen, şikayetler, sıkıntılar, yapılması gerekenler veya hala ileride olanlarla ilgili tüm gereksiz düşünceleri atman gerekir.

Bu uygulamayı evde yapıyorsan, tütsü (tütsü çubukları) yakabilir veya uçucu yağların yardımını kullanabilirsin. En iyi yardımcılar narenciye aromaları, çam veya ladin aromaları ve nanedir. Bunlar olumsuz duyguları temizlemeye yardımcı olurlar.

Negatiflikten Arınma

Otur ya da uzan. Bu uygulamayı yaparken rahat olmalısın. Uygulama derin nefesler ile başlar. İlk olarak şunu yaparız: çok yavaş nefes alırız ve hava ile birlikte akciğerlerden negatif enerjinin çıktığını hayal ederek kuvvetli bir şekilde nefes veririz.

Bu, enerjik ve hormonal düzeyde kalp atış hızında, ölçülen nefeste ve sakinlikte bir yavaşlamaya yol açacaktır. Bedenin bilincinle uyum içindedir.

Şimdi biraz görselleştirmen gerekiyor. Çok uzun ağaçların olduğu karanlık ama serin bir ormanda yürüdüğünü hayal et. Hiçbir şey seni rahatsız edemez. Güçlü ağaç gövdeleri arasında yavaşça manevra yaparak sakince yürüyorsun. Ruhunu dinlendiren hoş bir koku alıyorsun. Sesler yavaş yavaş kulağına geliyor. Bunlar kuş sesleri veya rüzgarın sesi olabilir. Cildine hafif bir esinti estiğini hayal et. Bu rüzgarla birlikte üzüntüler ve yaşanmışlıklar da gider. Her adımı atmak için kendini serin ve keyifli hissediyorsun.

Çok geçmeden bir yerde su hışırtısı duyarsın. Bu sakince akan bir dağ nehridir. Ormanı terk ediyorsun ve bu nehri görüyorsun – şeffaf ve sığ. Etrafta kimse yok. Gereksiz hiçbir şey yok – tüm ihtişamıyla sadece sen ve doğa.

Ayakkabılarını çıkarıyorsun ve dizlerine zar zor gelen suya giriyorsun. Su soğuk ama buzlu değil. Tüm olumsuzluğunu emer ve beraberinde götürür. Ona kin, olumsuz duygular ve hatıralar verdiğini hayal et. Tüm bunlardan özgürsün. Kendini iyi hissediyorsun çünkü etrafta seni rahatsız edebilecek hiçbir şey yok.

Bundan sonra, daha önce yolda karşılaşman gereken o hoş olmayan düşüncelerin olmadığı yavaş yavaş gerçeğe dönme zamanı geldi. Bu uygulamayı sık sık yap, ancak sesleri, kokuları ve dokunuşu hissedebilmen için görselleştirmeyi en üst düzeye çıkarmayı öğren.

Your Page Title

Bu uygulama seni negatif enerjiden arındıracak ve tüm gereksiz düşünceleri ortadan kaldıracaktır. Böylece doğru düşünceleri çekme fırsatına sahip olacaksın.