Sihirli Siyah Tuz: Nereden Alınır Ve Nasıl Kullanılır

Birçoğu yemek pişirirken siyah tuzu duydu ve hatta kullandı. Ayrıca özel büyülü etkileri olduğu ortaya çıktı. Bu yazıda sana siyah tuzu nerede bulacağından ve nasıl kullanacağından bahsedeceğim.

Herhangi bir tuzun güçlü büyülü özellikleri vardır. Tuz için çeşitli ritüeller var. Çok çeşitli kültürlerde önemli özelliklerine referanslar bulabilirsin. Siyah tuzun normal tuzdan ne kadar farklı olduğunu öğrenmenin zamanı geldi.

Siyah Tuz Nedir Ve Nereden Alınır

Herhangi bir siyah tuz, büyülü özelliklere sahiptir. Nereden geldiği önemli değil siyah tuzu internetten de satın alabilirsin.

Ezoterizmde siyah renk korumayı temsil eder, bu nedenle bu tuz esas olarak hasardan ve nazardan korunmak için kullanılır. Çeşitli ritüellerde normal tuz yerine siyah tuz kullanırsan sonuç daha da belirgin olacaktır.

Siyah Tuz Nasıl Kullanılır

Doğrudan mutfak amacına ek olarak, siyah tuz her zaman kötü ruhlardan, diğer dünya varlıklarından ve kötü kişilerden korunmak için kullanılabilir. Eğer iyi uyuyamıyorsan, gıcırdama ve ayak sesleri duyuyorsan veya sadece yakınlarda birinin varlığını hissediyorsan, o zaman tüm kapılara siyah tuz serpmeli ve şöyle söylemelisin: Bedensel ve bedensiz, artık buradan geçmeyecek.Kimse buraya daha fazla kötülük getirmeyecek, beni ve sevdiklerimi rahatsız etmeyecek.

Ayrıca küçük bir tutam siyah tuzu suda eritebilir ve tüm odalara serpebilirsin. Bu seni ve aileni kötlüklerden ve herhangi bir sorundan kurtaracaktır.

Siyah tuzu bir poşete koyup, poşeti çantanda taşıyabilir veya arabana koyabilirsin. Bu seni hoş olmayan insanlarla tanışmaktan kurtaracak, zor bir durumdan muzaffer çıkmana yardımcı olacaktır. Çantan yün veya pamuktan kendi ellerinle oluşturulmalıdır.

Her zamanki temizlik sırasında enerji temizliği yapmak için suya beyaz tuz eklemek faydalı olurken, daha az sıklıkta temizlediğin yere siyah tuz konulmalıdır. Bunlar karanlık köşeler veya ulaşılması zor alanlar olabilir. Negatif enerji artık orada birikmeyecek.

Your Page Title

Her zamanki beyaz tuza gelince, enerji saflığından daha sorumludur, bu nedenle onu enerjiyi arındırmak için ritüellerde veya evde kullanmak daha iyidir.