“Üçüncü Göz”: Göz Rengine Göre Psişik Yetenekleriniz

Daha önce, psişik yetenekler tüm insanlarda vardı ve oldukça belirgindi

Binlerce yıl önce beynimizin neden şimdi olduğundan çok daha fazla olduğu hakkında bilim adamlarının teorilerinden biridir. Göz renginin geleceği tahmin etmek için belirli yetenekleri doğrudan etkilediğini söyleyen bir teori de var.

Göz rengine göre olağandışı yeteneklerin belirtileri

Bilim adamlarına göre, altıncı his farklı şekillerde ifade edilebilir:
telepati (düşünceler ve görüntüler okuma)
telekinezi (fiziksel nesneleri uzaktan yönetme)
gelecek tahmini

Kahverengi Gözler

Siyah ve kahverengi gözler rastgele bir seçim değildir. Bu göz rengiyle başlayacağız, çünkü daha önce, uzmanlara göre, kahverengi gözlü bir kişinin belirgin bir beceriye sahip olma şansının daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

«Üçüncü göz ” ile tanınmış saygın insanların çoğunun kahverengi gözleri var. Bilimsel olarak bu gerçeği kanıtlamak tamamen başarısız, ama bu sadece bir zaman meselesidir. Eğer kahverengi gözleriniz varsa, önsezi ve telepati için büyük bir yatkınlığınız var demektir. Şimdi bu becerilerin altıncı his ya da sezgi olarak adlandırılması daha kolaydır. Siyah ve kahverengi gözlü insanların geleceğe bakabileceği ve başkalarının düşüncelerini daha sık tahmin edebileceği düşünülmektedir.

Yeşil ve mavi göz tonları

Yaklaşık 6-10 bin yıl önce Karadeniz’de nadir bir mutasyona sahip bir adamın mavi gözleri vardı. Bundan sonra yeşil gözlü ve mavi gözlü insanlar ortaya çıktı. Bazı bilim adamları, bunun bir adım geri değil, evrim merdiveninde bir adım ileri gittiğine dair teoriler ileri sürüyor. Yeşil gözlü insanların olayları daha iyi tahmin edebileceği ve mavi gözlü insanların düşünceleri okumak ve başkalarının eylemlerini ve duygularını tahmin etmeleri konusunda pek çok görüş var.

Your Page Title

Mavi gözleri olan insanlar daha duygusal, savunmasız, sıcakkanlı ve yeşil olanlar daha sakin ve her zaman her şeyi kendilerine saklarlar. Bilim insanları bunu bir tesadüf olarak görmüyorlar, ancak böyle bir davranışın kampın ayrılışı hakkında doğrudan konuştuğunu söylüyorlar. Onlara göre, üç tür insan vardır: kahverengi gözlü – psişik yeteneklerin tam gelişmesiyle birlikte çok yönlü, güçlü analistler; mavi gözlü – mükemmel psikologlar, düşünce okuyucuları; yeşil gözlü – filozoflar, gelişmiş bir sezgiye sahip ve geleceği görüyorlar. Farklı gözlere sahip insanlar yukarıda açıklanan üç tipten biri olabilir. Gözler için yukarıdakilerin tümü doğrudur, ancak altıncı duyunun güç seviyesi tam olarak bilinmemektedir – daha az belirgin bir göz rengiyle zayıflar veya aynı kalır.