Durusezi Yeteneğine Sahip Olduğunuzu Bilmenize Yardımcı Olacak 7 İşaret

Daha önce hiç tanışmamış olsanız bile, bu kişinin güvenmemeniz gereken biri olduğunu hissettiğiniz biriyle tanıştınız mı?

Sevdiğiniz birinin tehlikede olduğundan endişelenip daha sonra haklı olduğunuzu öğrendiğiniz bir tedirginlik yaşadınız mı?

Bir şeyi bildiğiniz halde nasıl ve neden olduğunu bilmediğiniz zamanlar oluyor mu?

Bunlar, durusezi yeteneğinizin olabileceğini gösteren işaretlerdir. Bu, çoğu insanın henüz farkında olmadığı çok yaygın bir psişik armağandır.

Durusezi Nedir?

Durusezi, basitçe “net-hissetme” veya aynı zamanda net algılama olarak tanımlanır. Bu, tüm psişik yeteneklerin en temelidir.

Duygular veya fiziksel duyumlar yoluyla mesajlar aldığınızda enerjiyi sezgisel bir şekilde hissetme yeteneğidir.

Durusezi yeteneğine sahip kişiler, yalnızca diğer insanların duyguları hakkında değil, aynı zamanda nesnelerden, dış mekanlardan, binalardan veya evlerden de bilgi alabilirler.

Durusezi Yeteneğine Sahip Olmanın Belirtileri

Duyarlı olup olmadığınızı nasıl anlarsınız? Durusezi yeteneğine sahip olduğunuzu gösteren 7 ana işaret:

1.Güçlü İçgüdü Hisleriniz Var

Başkalarının niyetini, duygularını ve güdülerini onlarla konuşmadan veya sadece onları ilk kez görerek bile kolayca hissedebilirsiniz. Bir bireyin güvenilir olup olmadığını hissedebilirsiniz.

2.Rastgele Duyguları Çok Derinden Hissediyorsunuz

Görünür bir sebep olmadan sık sık duygu dalgaları hissedersiniz. Enerji ve ruhlar her yerdedir, bu yüzden sezgisel olarak bu enerjileri kolayca hissedebilir ve onlardan etkilenebilirsiniz.

3.Çevrenizin Enerjisine Karşı Çok Hassassınız

Farklı konumların enerjilerini kolayca alabilir ve özümseyebilirsiniz. Yerler, binalar ve evler gibi. Belirli bir yerde olanların titreşimlerini hissedebilirsiniz.

4.Açıklanamayan Fiziksel Duyumlar Yaşarsınız

Birdenbire tüyleriniz diken diken oluyor. Bu, size bir işaret veren, sizi tehlikeye karşı uyaran ruh rehberiniz olabilir veya doğru insanlarla mükemmel yerde olduğunuzun bir işareti olabilir.

5.Başkalarının Duygularına Karşı Çok Hassassınız

Diğer insanların enerjilerini ve duygularını hissedebilir ve hatta özümseyebilirsiniz. Diğer insanların bakış açılarını kolayca anlayabilmenizin nedeni budur çünkü tam olarak nasıl hissettiklerini bilirsiniz.

6.Kalabalık Bir Grup İnsan İçinde Bulunduktan Sonra Bitkin Hissediyorsunuz

Başkalarının enerjisini emersiniz, bu nedenle uzun süre kalabalığın içinde olmak sizi tüketebilir.

7.Hayvanların Nasıl Hissettiğini Biliyor Ve Anlıyorsunuz

Bazı kişiler, hayvanlardan gelen enerjinin titreşimlerini hissederek onların duygularını hissedebilirler. Bu, bir hayvanın ne zaman acı çektiğini veya üzüldüğünü anlamada yardımcı olur.

Durusezi Yeteneği İle Nasıl Başa Çıkılacağına İlişkin Bazı Faydalı İpuçları

Durusezi hem bir hediye hem de bir lanet olabilir, çünkü onunla nasıl başa çıktığınıza bağlıdır ve hassasiyet seviyeniz bazen başkaları tarafından bir akıl sağlığı sorunu olarak algılanabilir.

Durusezi aslında bir hediyedir ve sizi incitebilecek veya güveninizi kötüye kullanabilecek insanlardan kaçınmak için kullanabilirsiniz, çünkü sinyalleri toplayan bir radyo gibisiniz, böylece insanların gerçek niyetlerini hissedebilirsiniz.

– Sizinle benzer deneyimleri olan başkalarıyla konuşun.

– Duygularınızı yaratıcı bir şekilde ifade edin; bir şiir yazın ya da resim çizin.

– Meditasyon yapın veya rahatlatıcı bir müzik dinleyin.

– Yeteneklerinizi diğer insanlara yardım etmek için kullanın. Bu yeteneğe sahip çoğu insan, başkalarının neler yaşadığını gerçekten hissedip anlayabildiği için sağlam tavsiyelerde bulunabilir.

– Bu yetenek hakkında mümkün olduğunca çok şey okuyun.

Durusezi Yeteneği Günlük Yaşamda Nasıl Ortaya Çıkar?

1.Ani İçgörüler Veya İçgüdüsel Duygular

Sezgi duygusu, sevinç, korku veya heyecan hissettiğiniz güçlü, duygusal ve fiziksel tepkilerle kendini gösterir ve bu da tepki vermenize neden olur. Örneğin, bir kazadan kaçınmak için farklı bir rota izleme hissi. Bu duygular, size ne söylemeye çalıştıklarını anlayana ve sonra onlara göre hareket edene kadar kaybolmaz.

2.Fiziksel İzlenimler

Durusezi yeteneğine sahip kişiler ayrıca vücutlarında fiziksel duyumlar hissedebilir. Basınç, vurma, dürtme veya çekme olabilir veya aynı zamanda bir karıncalanma hissi de olabilir. Bu, belirli bir kişiye veya duruma dikkat etmeniz gerektiğinin bir göstergesi olabilir.

3.Empati

Empati, diğer kişi size tam olarak ne hissettiğini söylemeden onun duygularını hissetme yeteneğidir. Bu nedenle, insanlar onları isteyerek dinleyen ve anlayan biri olduğunuz için destek ve tavsiye için size gelme eğilimindedir.

4.Duygusal Bağlılık

Bu, başka bir kişiye karşı çok güçlü ve derin bir duygusal bağlılık olarak tanımlanabilir. Diğer kişi sizden uzakta olsa ve siz ilişkiyi çoktan bitirmiş olsanız bile, onu yine de hissedeceksiniz.

Biriyle duygusal veya enerjik olarak bağlantılı olmak, özellikle diğer kişi duygusal olarak mücadele ediyorsa, duygusal istikrarınızı da engelleyebilir.

Başkalarıyla olan bu tür duygusal bağınızı temizleyip koparabilen enerji ritüelleri ve çakra çalışmaları vardır.

Durusezi Yeteneğine Sahip Olduğunuzu Düşünüyor Musunuz?

Bu yeteneğe sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, bu yetenek hakkında daha net bir anlayış kazanmak isteyebilirsiniz. Başkalarının duygularını kolayca emen duygusal bir sünger gibisiniz, bu nedenle ne zaman duracağınızı, hepsini soluyacağınızı ve yüksek benliğinizle yenilenmek ve uyum sağlamak için ne zaman yalnız zaman geçireceğinizi öğrenmek önemlidir.

Your Page Title

Bu yeteneği tam olarak anlar ve etkili bir şekilde geliştirirseniz, çok yararlı bir psişik yetenek olabilir.