İnsanları Uzaktan İyileştirmek İçin Durugörü Yeteneğini Kullanmak

Herhangi bir kişinin hayatındaki en depresif anlarından biri, yakın zamanda ciddi bir hastalık teşhisi konan sevdiklerinden bir telefon aldıklarında veya ciddi bir kişisel mücadele ile mücadele eden bir arkadaşından sıkıntılı bir yardım çağrısı aldıklarında.

Durugörünün psişik armağanını kullanarak (geleceğin psişik vizyonlarını görmek), ihtiyacı olan arkadaşına veya sevdiğin kişiye şifa vermek için uzaktan şifa yapabilirsin.

Ruhsal Sağlığın ve Refahın

Fiziksel dünyada, insanlar genellikle sağlığa fiziksel sağlık perspektifinden bakarlar. Her ne kadar bir kişinin zihnini, bedenini ve ruhunu içeren bütünsel sağlık konusuna artan bir ilgi olsa da, son 10 yılda giderek daha fazla insan bu yeni tür şifaya yöneliyor.

Zihninin, Bedeninin ve Ruhunun Birbirine Bağlılığı

Aslında sağlık, varlığının bu üç boyutunu içerir. Beden, zihin ve ruhtan ayrılamaz, çünkü zihinsel ve ruhsal yaralar genellikle fiziksel bedenlerimizdeki hastalık ve sağlığın bozulmasının temel nedenleridir.

Ruh sağlığı, arzularımızı, tutkularımızı, duygularımızı ve hatta diğer insanlarla uğraşma şeklimizi işleme yeteneğimizden etkilenir. Benlik saygısı, kendine güven ve kim olduğumuzdan ve ne yapabileceğimizden emin olmayı içerir.

Kötü zihinsel sağlık, üzüntü, depresyon ve hatta bağımlılığa yol açabilir.

Spiritüel sağlıkla ilgili olarak, bir Yüksek Varlık’a olan bağlantın ve inancın, ruhsal sağlığı güçlü olan birçok insan için genellikle önemli bir faktördür.

Bazı Yüksek Varlıklara inancı olmayan insanlar, problemler ortaya çıktığında genellikle kendilerini kaybolmuş hissederler. Hayatlarında manevi bir bağ duygusu olmayan insanlar genellikle affetme, güvenme ve başkalarına karşı dengeli bir şefkat duygusuna sahip olma sorunları yaşarlar.

Ruhsal Yaralar Nelerdir?

Manevi yaralar geçmişte veya şimdiki bir olaydan kaynaklanabilir.

Manevi yaraların iyileşmesi zor olabilir. Bu nedenle, ruhsal olarak yaralanmış olabilecek bir sevdiğin varsa, uzun mesafeli şifa bir seçenektir.

Sen veya tanıdığın biri ruhsal yaralardan muzdaripse, bu yaraları iyileştirmenin anahtarının uzaktan şifa olduğunu görebilirsin.

İnsanlar Neden Ruhsal Olarak Yaralanır?

İnsanların ruhen yaralanmasına neden olan uzun bir neden listesi var.

İşte en yaygın 10 neden:

– Cinsel istismar
– Bozulan sözler
– Güvendiğin bir kişinin aldatması
– Ebeveynlerin terk etmesi
– Diğerlerinin yargılaması
– Zorbalık
– Sözlü taciz
– Başarısızlık hissi (yeterince iyi hissetmeme)
– Reddedilme

Ruhsal Yaraların Bazı Ortak Etkileri

Hepimiz ruhsal yaralara neden olabilecek deneyimlerden geçiyoruz. Bununla birlikte, bazı insanlar diğerlerinden daha kolay hareket edebilir. Hepimiz birer birey olduğumuz için, her insan bu konuların her biriyle farklı şekilde ilgilenecektir.

İşte iyileşmemiş ruhsal yaraları olan insanların sıklıkla mücadele ettiği bazı yaygın şeyler:

– Travma duyguları
– Paranoya
– İlgisizlik
– Şiddet içeren davranışlara yönelik eğilimler
– İçselleştirilmiş kendinden nefret etme

İnsanları Uzaktan İyileştirmek İçin Durugörüyü Kullanmak

Uzun mesafeli iyileşmeye ulaşmanın üç yolu vardır:

1.Görselleştirme

Görselleştirme, sevdiğin kişinin olumlu imajlarını, bu kişinin almasını istediğin şifa türü hakkında zihninde formüle etmeyi içerir.

Pozitif enerjileri görselleştirmeyi ve ardından iyileştirmek istediğin kişiye yönlendirmeyi içerir.

Doğru şekilde eğitilmezse, bu yöntem enerjini tüketebilir.

2.Astral Seyahat

Astral seyahat öğrenmek için çok zaman ve pratik gerektirir. Ancak bu tekniği kullanmayı bilen bir şifacı tarafından yapıldığında oldukça etkili bir yöntemdir.

3.Ruh Rehberlerinin Yardımını Aramak

Ruh Rehberlerinden de yardım isteyebilirsin.

Tek yapman gereken niyetlerinde net olmak, sevdiklerinin iyileştiğini iddia etmek ve şifanın geleceğine inanmak.

Uygun eğitim ve uygulama ile herkes hasta, sıkıntılı, duygusal olarak incinmiş veya ruhsal olarak kaybolmuş bir kişiye şifa enerjileri gönderebilir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Işık karanlığı yendiğinde, olumlu değişiklikler olmaya başlayacaktır.