Aurik Enerjinin Uykunu Nasıl Etkileyebileceğini Anlamak

Günümüzün yoğun ve stresli dünyasında, tam bir gece uykusu fikri artık bir lüks haline geldi. Sonuçta, bazen ertesi gün yaşanacak streslerin düşüncesi, çok huzursuz bir uyku çekmene neden olabilir.

Ne yazık ki, bu stres aurana yansır, öyle ki bir aura okuması, dinlenme eksikliği nedeniyle enerji seviyelerinde dengesizlikler gösterecektir.

Aslında daha derin bir uykuya ulaşmanın yolları var. Bu, aurik uyku yoluyla yapılır. Peki Aurik uyku nedir ve nasıl çalışır?

Uyurken Auran ve Çakraların?

İdeal olarak, sen uyurken auran ve çakraların bir huzur durumuna girmelidir. Bu, dinlenirken aurik katmanlarındaki enerji akışının normalleşmesi, Astral Bedeninin hareketinin dengelenmesi ve çakralarının tek tip bir şekilde dönmesi gerektiği anlamına gelir. Vücudunun enerjisi bu şekilde yüklenir.

Huzursuz Uykunun Sebebi Nedir?

Enerji açısından, huzursuz uyku, vücudundaki enerji akışındaki tutarsızlıklardan kaynaklanır. Bu tutarsızlıklara genellikle fiziksel bedenin dinlenirken bile enerji bedeninde sıkışmış negatif enerji neden olur.

Negatif enerjinin auranda sıkışma eğilimi vardır ve çakralarının normal şekilde dönmesini engeller. Solar Pleksus Çakran ve Kök Çakran, genellikle bu negatif enerjiden en çok acı çeken iki enerji merkezidir. Çünkü bunlar duygularına ve topraklanmış hissetme yeteneğine karşılık gelen çakralardır.

Dinlendirici Bir Uyku Almak İçin Aurik Enerjiyi Nasıl Kullanırsın?

Daha derin bir uyku elde etmek için enerjiyi kullanmak, yatmadan önce auranı temizlemekten ibarettir. Ben buna aurik uyku diyorum – enerji bedeninin bile ruhsal dinlenme durumuna girdiği uyku türü. Bunu başarmak aslında oldukça basittir.

Bunu başarmanın ilk adımı, auranın gün içinde almış olabileceği negatif enerjiyi temizlemek için uyumadan önce kısa bir meditasyon yapmaktır.

Uyumadan önce tek yapman gereken Evrenin enerjisinin her bir enerji merkezine akmasını ve onları temizlemesini sessizce istemektir. Örneğin, “Uyurken Evrenin yardımının içimden akmasını istiyorum!” diyebilirsin.

Bunu yaptıktan sonra çakralarından sessizce saat yönünün tersine dönmesini iste. “Ben uyurken çakralarımın saat yönünün tersine hareket etmesini istiyorum” diyebilirsin. Bu, içlerinde biriken tüm negatif enerjiyi ortadan kaldıracaktır. Çevrenden en fazla miktarda negatif enerjiyi emen enerji merkezi olduğu için Kök Çakrandaki enerjinin serbest bırakılmasını vurgula.

Çakraların temizlendikten sonra, uyurken seni herhangi bir negatif enerjiden tamamen korumak için kendini kısaca Beyaz Işık ile kuşat.

Your Page Title

Uyumakta sorun yaşıyorsan bu uygulamayı mutlaka dene. Bu tam olarak ihtiyacın olan şey olabilir!