Yeni Yıldan Önce Sihirli Temizlik İle 2 Hafta İçinde Hayatını Nasıl Düzene Sokarsın

Yeni Yıl harika bir zamandır, ancak onlara hazırlanmak yorucu olabilir. Düşünecek çok şey var: hediyeler, dekor, kıyafetler ve ayrıca sihirli bir temizlik yaptığından emin ol. Temizlik yardımı ile sadece evi düzene sokmak değil, aynı zamanda tüm yıl boyunca iyi şanslar çekmek de mümkün olacak.

Yılbaşından önce evi temizlemek kolay bir iş değildir, ancak bu sayede evi gereksiz olan her şeyden kurtarmak ve evin temizliğinin tadını çıkarmak mümkün olacaktır. Acele etmeden temizliğe başlamanı tavsiye ederim.

Sihirli temizlik kuralları basittir:

Gereksiz her şeyden kurtul;
Basit ritüeller kullan;
Sürecin tadını çıkar.
Bu yaklaşım sayesinde evini düzene sokmak ve Yeni Yılı tamamen kuşanmış karşılamak daha kolay olacaktır.

1. Boş Alan

Temizliğin bu kısmı için, giysiler gibi bir grup eşyayı belirlemek ve bunları evin her yerinden tek bir yığın halinde toplamak önemlidir. Bu taktik, gardırop öğelerinin sayısını anlamana ve gereksiz görünen her şeyden kurtulmana yardımcı olacaktır. Kesinlikle eski ve yıpranmış şeyleri atman gerekiyor. Küçük olanları, sevmediklerini veya boşta kalanları hayır kurumlarına bağışlayabilirsin. Bunu, evdeki her şeyle, sırayla kategorilere ayırarak yapman gerekir. Giysiler iyice kontrol edildikten sonra, gereksiz bulaşıkları, kapları ve diğer kullanılmayan küçük şeyleri çıkarmak için mutfak dolaplarını düzenlemelisin.

2.Islak Temizlik

Para suyu hazırlarsan ve finansman çekmek için bir olumlama söylersen, yerleri temizlemek daha eğlenceli olacaktır. Bu yöntem sayesinde sadece evde işleri düzene sokmak değil, aynı zamanda para şansını çekmek de mümkün olacak. Yükü dağıtarak zeminleri, pencereleri, kapıları ve tavanları aşamalı olarak temizlemek önemlidir. Böyle bir temizliğin bir günden fazla sürmesi mümkündür.

3. Dekor

Yılbaşı tatilleri bir mucize zamanıdır, bu da muhteşem bir ruh hali yaratmak için evine daha yakından bakman gerektiği anlamına gelir. Bu amaçlar için, perdeleri değiştirmeye, temiz yatak takımları döşemeye veya Yılbaşı temasında dekore edilmiş yeni bir tane satın almaya ve yılbaşı ağacını süslemeye değer. Ayrıca pencerelere ruh hali ve dekoratif çıkartmalar ekleyebilirsin.

Your Page Title

Sihirli temizlik ritüeller ve büyülerle değil, ruh hali ile yapılır, çünkü temiz bir evde yaşamak isteyenler için temizlenmesi çok daha kolay olacaktır. Yeni şeyler satın almadan önce benzer eskileri veya işlevsellik açısından benzerlerini atarsan, oluşturulan düzeni korumak da zor olmayacaktır.