Ocak Ayının En Tehlikeli 5 Günü

Tehlikeli günler, dikkatli olmanız gereken zamanlardır. Bu yazıda Ocak ayının hangi günlerinin en tehlikeli olacağı hakkında konuşacağız. Bu tür dönemlerde tavsiyelere uymaya çalışın.

Ocak ayındaki çoğu olumsuz gün, Merkür’ün davranışına bağlıdır. Hatta Ocak ayının bir nebze de olsa onun kontrolünde olacağını söyleyebiliriz. Bu gezegenin gölgesi herkesin üzerine düşebilir. Ancak birçok sorundan kaçınılabilir. Bunu yapmak için, kendinizi ilk günlerden itibaren başarıya programlamanız ve tehlikeli tarihler için önemli etkinlikler planlamamanız gerekir.

5 Ocak – Merkür ve Plüton Kavuşumu

İlk tehlikeli gün, sevgi ve iletişim alanıyla ilişkilendirilecektir. Pluto ve Merkür bu bakımdan benzerdir çünkü her iki gezegen de bir kişinin iletişim becerilerini etkiler. Ocak yönü, her iki kozmik nesnenin taşıdığı olumsuzlukları ortaya çıkaracaktır. Ayın beşinde, ailede gereksiz suçlar, ciddi kavgalar ve sıkıntılar mümkündür. Bu gün iş yerinde çok fazla iletişim kuracak olan herkes, kelime seçiminde daha sorumlu olmalıdır. Muhatabı gücendirmemeye çalışın ve bir anlamı olan akıcı ifadeler yoluyla sizi manipüle etmeye yönelik tüm girişimleri durdurun.


6 Ocak – Mars Boğa Burcu’na Geçti

Mars, özellikle Boğa gibi bir burçta saldırganlık ve olumsuzluk ile donatılmış çok güçlü bir gezegendir. En tehlikeli gün, gezegenin Boğa’da kaldığı gün olacaktır. Geçiş oldukça zor olacak. Enerji sektörünün yeniden yapılanması hızlı ve dramatik bir şekilde gerçekleşecek. Bu günde dinlenen insanların iş ve sorunlar hakkında endişeli düşünceleri olması mümkündür. Çevrelerindeki insanlar, özellikle de Mars burçlarını yönetiyorsa, uzlaşmaz ve inatçı hale gelebilir.


10 ve 11 Ocak – Merkür, Satürn ve Jüpiter İle Kavuşumda

Aynı anda iki tatsız buluşma. Satürn ve Jüpiter artık gece gökyüzünde neredeyse eş zamanlı ve aynı noktada hareket ediyor. 10’unda, Merkür Satürn’le ve 11’inde Jüpiter ile kavuşacak. Bu yön son derece olumsuzdur, çünkü katılan gezegenlerde olan en kötü şeyleri ortaya çıkarır. Üçlü Merkür-Satürn-Jüpiter, 10 ve 11 Ocak yılın başlangıcındaki en tehlikeli günler olacak şekilde bunu yapacak. Bugünlerde risk almamak, yeni bir iş kurmamak, büyük işlemleri ve satın almaları reddetmek için sadece sağduyu ve kişisel yaşam deneyimine güvenmek daha iyidir. Seçenek yoksa, başarılı satın alımlar için finansal tılsımlar kullanmak daha iyidir.

Your Page Title (#satışortaklığı)


30 Ocak – Merkür Gerilemesinin Başlangıcı

Bu çok kötü bir gün. Merkür’ün tersine hareketinin ilk günü bir kaos ve kafa karışıklığı zamanıdır. Etrafta olan her şey genellikle insanları meraklandırır ve bunun nasıl mümkün olduğunu merak eder. Ocak ayının son iki günü bize pek çok sorun çıkarabilir. Planlarda aksaklıklar, iletişimde başarısızlık ve sorunlar olabilir. 30 ve 31 Ocakta evden mümkün olduğunca az çıkmalı, uzun bir yolculuğa çıkmamalı ve randevu almamalısınız. Ayrıca yeni tanıdıklar da bazı sorunları beraberinde getirebilir.