Yeni Yıl Sihri: Aşk, Zenginlik Ve Mutluluk Ritüelleri

Yılbaşı Gecesi, dilek dileyebileceğiniz, mutluluk, sevgi ve zenginliği çekmeyi amaçlayan ritüelleri uygulayabileceğiniz harika bir zamandır.

Mucizeler olur ve eğer onlara inanırsanız, değerli arzularınızı gerçekleştirmek çok daha kolay olacaktır. Yeni yıla yeni başarılarla başlamalı, kendi dilek listenizi oluşturmalı ve ayrıca bir veya daha fazla ritüeli gerçekleştirebilirsiniz. Tatillerin enerjisi, sevilen hayalleri gerçeğe dönüştürmeye ve sizi mutlu eden her şeyi hayatınıza geçirmeye yardımcı olur.

Mutluluk İçin Yeni Yıl Ritüeli

Basit bir ritüel, tüm yıl boyunca ve tüm aile üyeleri için bir kerede mutluluğu çekmeye yardımcı olacaktır. Yeni yıl akşamı yemek hazırlarken şu şekilde konuşabilirsiniz.

‘Sevgiyle yemek yapıyorum, herkesi seviyorum, açgözlülükten haberim yok. Evime mutluluk getiriyorum.

Aşk Çekmek İçin Yeni Yıl Ritüeli

Bekar olanlar ve yeni yılda bir ruh eşi bulmak isteyenler, karşılıklı sevgiyi hayatlarına çekmek için basit bir uygulama yapmalıdır. Bunu yapmak için yeni yıl ile eşleştirilmiş bir dekorasyon almanız gerekir. Bunlar kuğu figürleri, bir çift kalp veya parlak bir sevgi duygusuyla ilişkilendirilen diğer figürler olabilir. Bu amaçlar için, enerjisi mutluluk arayışını olumsuz şekilde etkileyecek doğal veya yapay çiçekleri almamalısınız

Figürleri yan yana koyup şu olumlamayı tekrarlayın.

“Yeni Yıl bana mutluluk getiriyor. Ruh eşimi kendime çekeceğim ve bana olan sevgisi artacak. ‘

Your Page Title

Yeni Yıl için Para Ritüeli

En iyi ve en kolay ritüel, mümkün olan en kısa sürede kendinize para şansı bağlamanıza yardımcı olacaktır. Yeni Yıla boş bir cüzdan ve ceplerle girmemeye çalışın Cüzdanınıza, cebinize veya çantanıza para koyduğunuzdan emin olun. ‘Para benimle, şans benimle’ deyin.