Sabah 3-5 Arasında Uyanmak Çoğu Zaman Ruhsal Uyanışın Bir İşareti Olabilir

İnsanlar olarak, bedenlerimiz içimizden akan enerjilerle doludur. Bu enerjilerin farkında olmayabiliriz ama her gece aynı saatte uyanmak, göz ardı etmememiz gereken içimizden gelen bir işarettir.

Antik Çin tıbbına göre, vücudun enerji rezervleri, günün farklı saatlerinde vücudun farklı bölgelerine enerji veren bir saat sistemine bağlıdır. Bu nedenle, gecenin herhangi bir saatinde uyumakta güçlük çekmeniz, sağlık sorunlarınız olduğunu ve bir şeyleri değiştirmeniz gerektiğinin bir işareti olabilir.

21:00 ile 23:00 Arası Uyanma

Bu, çoğu insan için en tipik uyku zamanıdır. Bu süre zarfında uykuya dalmakta güçlük çekmek, muhtemelen günün stres ve endişelerinin bir işaretidir. Uyumana yardımcı olması için ardışık kas gerginliği ve gevşeme egzersizleri önerilir. Ayrıca meditasyon ve pozitif mantralar da önemlidir.

23:00 ile 01:00 Arasında Uyanmak

Bu saatte uyanmak, eski Çin tıbbına göre duygusal hayal kırıklığı ile ilişkili olan safra kesesinin aktif olduğunun bir işaretidir. Tekrar uykuya dalmak için başkalarını ve kendinizi affetme ve aynı zamanda kendini kabul etme alıştırması yapmalısınız.

01:00 ile 03:00 Arasında Uyanma

Çin tıbbına göre bu saatte uyanmak, öfke duygularıyla bağlantılı olan karaciğer ile ilişkilidir. Soğuk su için ve sizi sinirlendiren durumun kontrolünü elinize alın ve bu, sonunda daha iyi uyumanıza yardımcı olacaktır.

03:00 ile 05:00 Arasında Uyanmak

Sabah 3 ile 5 arasında uyanıyorsanız dikkat edin çünkü bu İlahi Gücün yüksek amacınıza bağlanmanıza yardımcı olmak için mesajlar gönderdiğinin bir işareti olabilir. Çin tıbbı, bu saatte uyanmanın aynı zamanda üzüntü duygusuyla bağlantılı olan ciğerlerden geçen enerji zirvesiyle de ilişkili olduğunu varsayar. Daha iyi uyumak için yavaş ve derin nefes almayı deneyin ve içinizdeki İlahi Gücün sizi koruması ve size yardım etmesi için dua edin.

05:00 ile 07:00 Arasında Uyanmak

Sabahın erken saatleri, duygusal tıkanıklıklar ve kalın bağırsaklarla ilgili problemlerle ilişkilidir. Tekrar uyumak için kaslarınızı esnetmeyi veya tuvaleti kullanmayı deneyin. Bu aniden uyanma olgusuna uyku ataleti denir. Prefrontal korteks henüz uyanmadığı için akıllı düşüncelere veya önemli kararlar almamaya özen göstermeliyiz.

Your Page Title

Her gece aynı saatte uyanmak, Evrenden bir şeyleri değiştirmeniz gerektiğinin bir işaretidir. Yolunuz ve üzerinde bulunduğunuz ruhsal yolculuk hakkında mesajlar alıyorsunuz. Kendinizin en iyi versiyonunu öğrenmek ve geliştirmek için buradasınız. Yüksek amacınızın farkında olmak bu sürecin bir parçasıdır.