Psişik Saldırıların 8 İşareti ve Kendinizi Koruma

Bir psişik saldırının kurbanı olmanız ve bu psişik saldırının etkilerini hissettiğinizden tamamen habersiz olmanız oldukça olasıdır.

Psişik saldırı, bir kişinin kişisel kazanç için bir kişiye, yere veya bir şeye kasıtlı veya bilinçsizce manipüle etmek için negatif enerji göndermesi, hedeflenen alıcının hayatında sıkıntı, acı veya hasara neden olmasıdır. Bazen saldırının tam olarak nereden geldiğini biliyoruz ve bazende kaynağı tam olarak belirleyemiyoruz.

Psişik saldırılar, olumsuz düşünce biçimleri, dedikodu, kara büyü (büyüler), sözlü taciz ve duygusal manipülasyon yoluyla başkalarını kontrol etme gibi farklı biçimlerde gönderilebilir.

Psişik Saldırının 8 İşareti

1. Baş ağrısı

2. Tükenme

3. Kabuslar

4. İzleniyormuş gibi hissetmek

5. Sırtta ağrı

6. Sisin içindeymiş gibi hissetmek

7. Hızlı ani bulantı patlamaları

8. Depresyon veya bunalmış hissetme

Psişik Saldırılardan Korunmanın Yolları

– Kaplan gözü, hematit, selenit, siyah obsidyen, siyah oniks gibi ışığı getiren ve olumsuzlukları saptıran değerli taşları kullanın.

– Bolca dinlenerek, bol su içerek ve sağlıklı yiyecekler yiyerek fiziksel sağlığınıza dikkat edin.

– Ellerinizi deniz tuzu veya Epsom tuzu ile yıkamak aurik alanınızı temizleyecektir.

– Başkalarıyla sağlıklı sınırlar belirleyin ve koruyun. Toksik durumlar ve ilişkiler bizi tüketebilir ve bunaltabilir.

– Doğada zaman geçirerek kendinizi topraklayın, enerji şifa seansları planlayın, bol miktarda köklü sebze yiyin ve çakra merkezlerinizi sık sık dengeleyin.

Your Page Title

Psişik atakları ortadan kaldırmak neredeyse imkansız olsa da, burada sıralanan işaretlerin bilincinde olursak, basit ve kolay ipuçlarıyla istenmeyen enerjiyi kolayca saptırabiliriz.