Empatlar: Negatif Enerjiler Etrafında Pozitif Kalmak

Başkalarının enerjileri bizi etkiler mi?

Bazen olumsuz insanların yanındayken bu dünyada nasıl olumlu kalabileceğimizi merak ederiz. Bir odaya girdiğimizde, orada neler olduğunu hissederek diğer insanların enerjilerine karşı duyarlı olduğumuzu fark edeceğiz. Biriyle tanıştığımızda bile, ne hakkında olduğunu hemen anlarız.

Bu bizim ilahi hediyemiz olsa da, zorlukları var. Sürekli olarak başkalarının enerjilerine karşı duyarlı olmak, öz bakım konusunda yaşam boyu derslerimiz ve sınırlarımız olacaktır. Herkese yakın ve farklı bir ortamda olup da cesaretini kırmayı başaranlar bizi her zaman şaşırtacaktır.

Olayları çok kişisel alırız ve diğer insanların enerjilerini kendi enerjimiz gibi alırız. Bu tür insanların empatik olduğu söylenir. Bunlar bizim özelliklerimizse, biz de empatiğiz.

Empatik olmak, diğer insanların duygularını ve enerjilerini kendimizmiş gibi hissetmek anlamına gelir. Dünyadaki her insanın içinde bir dereceye kadar empati vardır.

Burada sana göstereceğim bu noktalardan bazılarıyla mücadele ettiysen, muhtemelen empatik davranıyorsun demektir.

– Bir toplantıdan sonra yorgun ve bitkin hissetmek;

– Bazı dramatik ruh hali değişimleri yaşamak;

– Başkalarına yardım ettikten sonra bitkin hissetmek;

– Merhamet ve yorgunluk;

– Çevremizdeki herkesi sürekli memnun etmek.

Başkalarının enerjilerine karşı duyarlı hissetmeye bağlı değilsek, asla böyle şeyler yaşamayacağız.

Başkalarının yanındayken her zaman pozitif kalabilmek için empatların yapması gerekenler şunlardır;

1.Auranı Günlük Olarak Temizle:

Auran diğer insanların enerjileriyle etkileşime girer. Bir empatın aurası, çoğu insanın aurasından daha gözenekli ve emici olacaktır. Bu nedenle sünger gibi enerji toplarlar. Enerjileri her zaman emmek ve onları temizlememek aurayı aşırı yükleyecektir.

Sana ait olmayan her şeyi ortadan kaldırmak ve auranı parlak hale getirmek için günlük olarak aurana biraz ışık getirme konusunda bilinçli kararlar vermelisin. Çakralarına biraz ışık getirmek de onları iyileştirmeye yardımcı olabilir.

Fırtınalar yere sağlam kök salmış ağaçları yok edemez. Aynı şekilde, bedenlerine kök salmış insanlar, kendilerini duygusal olarak kökünden söken diğer insanların dramaları olmadan mutlu ve sağlıklı kalabilirler.

Enerjilerin daha sağlam bir şekilde topraklandığında, güvende ve sağlıklı kalırsın.

2.Başkalarının İç Sesi Yerine Kendi İç Sesine Kulak Ver:

Aslında, empatlar insanları her zaman memnun eder. İlişkilerinde uyumu korumak için, kendilerinin yerine başkalarının mutluluğuna dayanan seçimler yaparlar.

3.Kibar Olmak Yerine Net Ol:

Sonunda gerçekten ne istediklerini veya kendileri için en iyisinin ne olduğunu anladıklarında, diğer insanlarla doğrudan ve net bir şekilde iletişim kurabilirler.

Your Page Title (#satışortaklığı)

4.Sevmek İçin Titreşimini Yükselt:

Aslında aşk, Evrenimizdeki en güçlü enerjiyi temsil eder.