Bilinçaltının Gücüyle Hayatınızı Daha İyi Hale Getirmek

Her birimiz daha iyi bir yaşam, mutluluk ve gönül rahatlığı için çabalıyoruz. Ancak hiç kimse, istediğini elde etmenin kolay ve keyifli olacağını düşünmez. Hayatımızın en önemli yönü zihnimiz, bedenimiz ve neler olduğuna dair duygusal değerlendirmemizdir. Sonuçta, her şey tam olarak gördüğümüz gibi oluyor.

Bu yazıda sizlere zihnimiz ve bilincimiz hakkında detaylı bilgi vereceğim. Beyninizi nasıl daha çok çalıştıracağınızı, dünya görüşünüzü, tutumunuzu ve alışkanlıklarınızı nasıl yeniden programlayacağınızı, yeni duygu yönlerini nasıl geliştirip öğreneceğinizi ve bunu hayatınız boyunca nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz.

Üzerinde çalışmaya değer ilk şey sağlıktır. Bilim, bilinçaltımızın doğrudan bağlantılı olduğunu ve bir kişinin fiziksel bedenini etkilediğini zaten kanıtladı. Bilincimizle kendimizin ve başkalarının organizmasını etkileyebiliriz.

Organizmanın beden ve zihin etkileşimi yoluyla iyileştiğinin bilimsel kanıtı sağlam bir şekilde kurulmuştur ve bu gerçeğin halk tarafından kabulü artık evrenseldir.

İyileştirme süreçlerinin yüksek kaliteli ve etkili bir şekilde uygulanması için, birkaç basit kuralı hatırlamanız ve bu nedenle yavaş yavaş bu tekniğe hakim olmaya doğru ilerlemeniz gerekir.

Başlangıç ​​olarak, hangi nesne üzerinde çalışacağınıza karar vermelisiniz, bu vücudunuzun herhangi bir parçası veya tüm vücudunuz olabilir. Ondan sonra sadece ona odaklanmalısınız. Sonra:

1.Hem fiziksel hem de zihinsel olarak rahatlayın.

2.Problemlerinizden ve dış dünyadan kopmaya çalışın.

3.Nefesinize konsantre olun, sakin olmak ve hatta gözlerinizi kapatmak en iyisidir.

4.Yarattığınız olumlu duyguları deneyimleyin. Çok mutlu anılar, ilham verici müzik veya çekiciliğinizin farkındalığı olabilir. Bu hisler, yüksek bir seviyeye ulaşmalıdır. Aksi takdirde, tüm çabalar anlamsız hale gelebilir.

5.Üzerinde çalıştığınız nesnenin mükemmelliğinin açıkça farkında olun. (Güç, verimlilik, sağlık) Nefesinizi buna bağlayarak, doğayı veya hafif ve saf bir şeyi hayal edin. Sanki oksijen alıyormuşsunuz gibi. Bu da iyileşmeye katkıda bulunur. Her şeyin sizin için çalıştığını anlamak ve inanmak çok önemlidir. Sonra çalışmaya başlayacak, sonucu kendiniz hissedeceksiniz! Her şey tecrübeye ve çalışkanlığa bağlı olacak!

Bu teknik, yaşamın diğer alanlarında da kullanılmaktadır. Herhangi bir hedefe ulaşmak veya en önemsiz arzuyu yerine getirmek için bile kullanabilirsiniz. Temeli, arzuladığınız şeye sahip olduğunuza dair farkındalık ve anlayıştır. Beynimiz, bir enerji aktarıcısı olarak, uzaya ve evrene sinyaller gönderir. Bundan sonra bir geri gönderme var. Evren, bizim fikrimiz doğrultusunda gerçekliği yeniden düzenler.

Your Page Title

Her birimiz, bir istek gönderdikten sonra, bunun kaçınılmaz olarak gerçekleşeceğini düşünmeye alışkınız. Ama unutmamalıyız ki sözlerinizin duyulması için, şu anda yaratmakta olduğumuz, ne istediğimizi mükemmel bir şekilde kendimize vermeliyiz. Ve inancımız sayesinde bu gerçekleşecek. Dünya bunun üzerine inşa edilmiştir! Her şey tam olarak bizim gördüğümüz gibi gerçekleşir.