Bilinçaltı Her Şeyi Yapabilir!

Hayatınızdaki her şeyin olmasını istediğinizden tamamen farklı olduğu izlenimine hiç kapıldınız mı? Ve başınıza gelen olaylar kendi kurallarına göre yaşıyor ve onları hiçbir şekilde etkileyemiyor musunuz? William Shakespeare şöyle dedi: “Hayatımız bir tiyatrodur ve insanlar onun oyuncusudur.” Tamam, öyle olsun, ama sonra oyuncuların performansı için senaryoyu kim yazıyor? Belki de her şeyi kontrol eden Yüksek Akıldır ya da yaramaz kaderi veya kişinin kendisi bilinçsiz olarak hayatındaki olayları etkiliyor.

Yani bilinçaltı, insan ruhuna gömülü devasa bir bilgi merkezidir. Alışkanlıklarımızın ve tavrımızın bilinçaltımıza bağlı olduğuna inanılıyor. İnsan bilinçaltı, bilincimizi ve zihnimizi bastıran devasa bir enerji pıhtısıdır. Son zamanlarda psikologlar, fizyologlar ve bilim insanlarının önderliğinde bilinçaltına büyük önem verilmeye başlandı, bilinç arka plana düşürüldü. Çünkü bilinçaltında çevremizdeki gerçekliği etkileyen düşüncelerimiz oluşur.

Düşüncelerimiz maddidir ve gerçekliğimizi istediğimiz şekilde değiştirebilir. Saçma oluğunu mu düşünüyorsunuz? Belki, ama bilim insanlarının laboratuvarlarında bir düşüncenin fotoğrafını bile çekebildiklerini biliyor muydunuz, bu da düşüncenin gerçek ve somut olduğu anlamına gelir. Ancak daha da ileri gidildi ve düşüncelerini doğru bir şekilde oluşturursa herkesin hayatını değiştirebileceğini kanıtlamayı başardılar. Bu teoriye inanıyorsanız, o zaman gerçekliğimiz gerçekten varolamaz bu, bilinçaltımızın bir ürünüdür, bilinçaltımızı kontrol etmeye başlarsak, bunu gerçekten değiştirebiliriz. Öyleyse neden denemiyoruz?

Nasıl Çalışır

Aslında, bu teorinin uygulanması oldukça basittir: Düşüncelerinizi yalnızca olumluya ayarlamanız, iyiyi düşünmeniz ve her şeyde yalnızca olumlu tarafları görmeniz gerekir, o zaman çevremizdeki gerçeklik şu anda bilinçaltımızda olan düşüncelere uyum sağlayacaktır.

Örneğin, sıkıcı ve monoton bir işiniz var. Şükredin ki bir işiniz var ve mali olarak bağımsızsınız tüm bunlar için mutlu olmalısınız.

Çocuğunuz okulda pek başarılı değil ise, çocuğunuz olduğu için “teşekkür ederim” deyin, birçok insan çocuk sahibi olamıyor ve sizin yerinizde olmak için dünyadaki her şeylerini verirler.

Sevdikleriniz çiçek vermiyor ve romantik randevular düzenlemeyi bıraktı mı bunun için üzülmeyin mutlu olun çünkü, bir ruh eşiniz ve sevdikleriniz var, birçok insan hayatlarının tamamını birini aramakla geçiriyor ve tek başına kalıyor.

Your Page Title

Ama düşüncenizi tamamen değiştirdiğinizde ne olur: Bilinçaltı zihniniz Evrene pozitif duygulardan oluşan bir enerji sütunu gönderir ve güçlü Evren gerçekliğinizi arzularınıza göre yeniden inşa etmeye başlar. Bununla birlikte, etrafta çok fazla sorun varken, bazen düşüncenizi olumluya ayarlamak o kadar kolay değildir, bu nedenle bilinçaltı zihniniz başa çıkamayabilir ve ona yardım etmeniz gerekir.