Üçüncü Gözün Nasıl Açılacağına İlişkin Bir Teknik

Epifiz bezi aynı zamanda Üçüncü Göz olarak da adlandırılır çünkü aktivasyonu daha yüksek ruhsal frekansları deneyimlemenize ve bunlara bağlanmanıza yardımcı olabilir.

Beynin merkezinde yer alan bu küçük endokrin bez, uyanma ve uyku düzeninizi yönetmek için gerekli hormonları üretmeye yardımcı olur.

Epifiz bezinin adı, ‘çam kozalağı’ anlamına gelen Latince ‘pinea’ kelimesinden gelir. Epifiz bezi bezelye büyüklüğündedir ve bir çam kozalağına benzer bir şekle sahiptir.

Üçüncü Gözünüzü Açmak İçin Basit Bir Egzersiz

Bu basit egzersiz, Üçüncü Gözünüzü açmanıza ve epifiz bezinizi aktive etmenize yardımcı olabilir. Uygun perdede ve doğru titreşimde telaffuz edilmesi gereken bir mantradan yararlanır.

1. İlk olarak, sırtınızı düz tutarak düzgün bir şekilde oturmanız gerekir.

2. Ardından, burnunuzdan nefes aldığınızdan emin olun. Nefesinizi rahatça tutabildiğiniz kadar tutun.

3. Çenenizi açın ve dişlerinizin üst ve alt kısımları arasında küçük bir boşluk oluşturun. Dilinizin ucu, ayrılmış dişlerinizin arasında kalmalıdır.

4. Üst dişlerinizi kullanarak dilinize hafif bir baskı uygulayın. Diliniz, “the” kelimesinde “TH” dediğinizdekine benzer bir konumda olmalıdır.

5. Diliniz uygun pozisyondayken nefesinizi yavaşça bırakın ve uzun bir nefes vererek T-H-O-H-H deyin. Mantra, “Toe” kelimesine benzer şekilde telaffuz edilir.

6. Her nefes verdiğinizde T-H-O-H deyin ve dilinizin dişlerinizin arasında titrediğini hissedin. Hava, dilinizi, alt ve üst dişlerinizi geçmeli. Yanaklarınızda ve çenenizde baskı hissediyorsanız, bunu doğru yapıyorsunuz demektir.

7. Hissettiğiniz titreşim üçüncü gözünüz tarafından da hissedilecektir.

8. Tüm işlemi sürekli olarak arka arkaya beş kez yapın.

9. Bu egzersiz art arda üç gün boyunca yapılmalıdır. Bundan sonra, bedeninizde ve algınızda hissettiğiniz değişiklikleri gözlemleyin.

Üçüncü Gözünüzü Açtığınızda Ne Beklemelisiniz?

Mavi, beyaz, mor renklerin yanı sıra yoğun beyaz renkli noktalar gördüğünüzde Üçüncü Gözünüzü açmış olmanız muhtemeldir.

Ayrıca uyumadan hemen önce gözlerinizi kapattığınızda zihninizde çeşitli görüntüler görebilirsiniz. Bu zihinsel resimler canlı veya bulanık olabilir.

Bu tür görüntüler, aldığınız boyutlar olabilir. Daha yüksek bir frekansta titreştiğinizde, daha yüksek titreşimler de alıyor olabilirsiniz.

Üçüncü Gözünüzü Nasıl Kapatırsınız?

Üçüncü Göz’ü kapatmanın en iyi yolu, alnınızın ortasında görünmez bir göz kapağını görselleştirmektir. Ardından, parmağınızı görünmez göz kapağının üzerine koyun ve kapatmak için Üçüncü Gözünüzün “göz kapağını” yavaşça aşağı çekin.

Üçüncü Gözünüzü açmak istiyorsanız, bunu gelişmek ve kendinizi daha iyi hale getirmek amacıyla yapmanız en iyisidir. Üçüncü Gözünüzü eğlence gibi yüzeysel nedenlerle açmanız önerilmez.

Your Page Title

Üçüncü Gözünüzü Açmak saygıyla ve özenle yapılması gereken bir süreçtir. Unutmayın, evren ona verdiğiniz samimiyetin aynısını size geri verir.