Kızılderililerin Rüya Görmenin Hayatın Önemli Bir Parçası Olduğuna İnanmalarının 7 Nedeni

Rüya görme, Kızılderililerin ruhani pratiğinin ve geleneğinin ayrılmaz bir parçasıdır.

Çocukluktan itibaren, çocuklara rüyalarını hatırlamayı öğretirler, böylece onları yorumlamayı ve onları yaşamda manevi yönlendirme araçları olarak kullanmayı öğrenirler.

İşte Kızılderililerin Rüyalar Hakkındaki 7 İnancı:

1.) 3 Ruhumuz Olduğuna İnanıyorlar.

Ego-ruh: Bu, nefeste vücut bulur.

Beden-ruh: Uyanık halimizde bedene enerji ve hayati güç verir.

Özgür ruh: Diğer iki ruh bedene bağlı kalırken, rüyalar sırasında bedeni terk eden ve beyinle birlikte rüyalar alemini keşfeden ruhtur.

2.) Rüyalar Dünyası, Fiziksel Dünya Kadar Önemlidir.

Zihnimizin ve vücudumuzun hiçbir şey görmediğine inanırlar. Onlara göre “Ruhunuz o rüyaları görür; bedeniniz değil, zihniniz değil. Bu rüyalar gerçek oluyor. Rüya gördüğünüzde ruh tüm dünyayı dolaşır.’

3.) Ruhlarımız İletişim Kurabilir.

Ruhumuz bedenimizden ayrılıp rüyalar alemine girdiğinde diğer ruhlarla, insanlarla ve hatta hayvanlarla iletişim kurabileceğimize inanırlar. Onlar için rüyalar dünyası, fiziksel dünya kadar gerçektir.

4.) Hayat Harika Bir Rüyadır.

Bu dünyanın ne kadar geçici olduğunu rüyalar aracılığıyla hatırladığımıza inanıyorlar. Hayat onlar için büyük bir rüyadır ve rüya dünyası ile uyanık hayat arasında hiçbir fark yoktur.

5.) Rüyalar Dünyasının Sonuçları Vardır.

Rüya dünyasında olabilecek her şeyin uyanık yaşamda önemli sonuçları olduğuna inanıyorlar. Örneğin, rüyanızda yaralandıysanız, uyandığınızda tedavi görmelisiniz.

6.) Ruh Rehberlerimiz Var Ve Onlarla Rüyalarda İletişime Geçiyoruz.

Hepimizin, bizimle rüyalarımız aracılığıyla iletişim kuran ruh rehberlerimiz olduğuna inanıyorlar.
Bir rüya gezisinden uyandıklarında, rüyalarını yorumlamalarına ve ruh rehberlerinin ne söylemeye çalıştığını anlamalarına yardımcı olmak için Büyüklerinden yardım isterler ve doğru mesajı aldıklarından emin olurlar.

7.) Uyku, Ruhun Rehberlik Aldığı Yerdir.

Rüyaların bazen uyanık olduğumuzdan daha önemli olduğuna inanıyorlar çünkü burası ruhun ruhsal rehberliği aldığı, gelecek hakkında bilgi edindiği ve ruh rehberleriyle bağlantı kurduğu yerdir.

Rüya dünyası sadece sıradan bir yer değildir. Ruhun kendini keşfetmek ve büyümek için seyahat etmesi gereken bir astral düzlemdir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu yüzden, rüya gördüğünüzde ruhunuzun nereye gittiğini merak etmeye başladığınızda, ruh rehberinizden rehberlik aldığınızı, rüya dünyasını keşfettiğinizi ve hatta uzun zamandır sorduğunuz sorulara cevap alabileceğinizi unutmayın.