Manevi Savaşçıların 7 Özelliği – Sende Onlardan Biri Misin?

Manevi Savaşçılar, uyanmaya yardımcı olmak için bu Dünya üzerinde yürümek üzere seçilmiş kişilerdir. Herkes uyanamaz ve manevi savaşçıların yaptığı şey budur. Eylemleriniz ve zihniyetinizle, kendinizi günlük yaşamın tuzaklarından kurtarmanıza yardımcı olun.

Sen Seçilmiş Biri Misin?

Doğmadan önce, bazılarımız İnsan Irkının Uyanışında rol oynamayı kabul etti. Bazılarımız kesinlikle kolay olmayan ama zorluklar ve fedakarlıklarla dolu bu zorlu yolda yürümeyi kabul ediyor.

Ruh Savaşçılarından biri olmayı kabul eden kişi, Uyanış’a olan bağlılığını hatırlamak için muhtemelen çok fazla acıya katlanmak zorunda kalacağını bilir. Öte yandan, dünyanın ruhsal gelişiminin bir parçası olmak çok ödüllendiricidir.

Bu özelliklerden 5’ten fazlasına sahipseniz, muhtemelen onlardan birisiniz.

Ruh Savaşçılarının 7 Özelliği

1.Gerçeği Severler.

Bilmediklerini öğrenmek için gidebildikleri kadar ileri gitmeye isteklidirler. Manevi Savaşçılar dürüsttür ve bazen çektikleri acıyı bilseler de, bunun büyümemiz için gerekli olduğuna inanırlar. Güçlü bir silah olan gerçek, gizemlerin kilidini açabilir ve hepimizin denemekten korktuğu şeyleri çözebilir.

2.Gerçek Bir Ruhsal Savaşçı, İşler Zorlaştığında Pes Etmez.

Manevi Savaşçı ciddi bir yaralanma, hastalık, sakatlık, mali felaket veya arıza nedeniyle harap olmayan kişidir. Ama büyük olasılıkla herkese afetlerle nasıl başa çıkılacağını gösteriyor.

3.Manevi Savaşçı, Herkesin Düşünebildiğine Meydan Okur Ve Kalbinin Sesini Dinler.

Manevi Savaşçılar sezgileriyle uyum içindedirler ve kesinlikle cesaretlerine güvenirler. Enerjinin yalan söylemediğini biliyorlar. Düşman, bir arkadaş kılığına girmiş olabilir, ancak bir Ruh Savaşçısının sezgisi onları uyarır. Yürekleri samimidir. Dolayısıyla mesajları da doğrudur.

4.Seçilmiş Kişi Aşk İçin Yaşar Ve Nefes Alır.

Sevgi, tüm Işık Savaşçıları için gereklidir. Sevginin tüm Bilgeliğin anahtarı olduğunu bilirler. Aşk evrenin dilidir. Yolda yürürken bir gülümseme, bir kucaklaşma, dostça bir el sıkışma, karanlığa karşı güçlü silahlar olabilir.

5.İç Korkularını Evcilleştirirler.

Korkusuz yaşamak imkansız olabilir. Ancak bu, bu gölgeleri evcilleştirmek ve tüm potansiyellerini kullanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmadıkları anlamına gelmez. Manevi Savaşçı, başkalarının bakmaya korktuğu yerlere bakacak ve herkesin kabul ettiğinden daha ileri gidecektir.

6.Hayat Tekrar Tekrar Başlar.

Ruh Savaşçıları Anka Kuşu gibidir. Yakılabilirler ama yok edilemezler. Hayatları defalarca alt üst olabilir ama nefes aldıkları sürece bitmezler. Nefes almayı bıraktıklarında bile, aydınlanmış ruh rehberleri olarak yaşayanları etkilemeye devam ederler.

Your Page Title

7.Manevi Bir Savaşçı Savaşlarını Kendi Seçer.

Değiştirilecek çok şey var ama onları aynı anda değiştiremeyiz. Sabır altın bir erdemdir. Manevi bir savaşçı enerjisini boşa harcamaz, akıllıca harcar. Bu yüzden harekete geçme zamanı gelene kadar bekler. Onlar Işığın bilge güçleridir. Kendilerine sevgi ve saygıyla davranırlar. Amaçları dünyayı değiştirmektir ve bunu yapmak için mümkün olduğunca mükemmel durumda olmaları gerekiyor.