Enerji Vampirlerine Karşı Kendinizi Nasıl Savunursunuz

Enerji vampirleri diye bir şey var. Bu, kendi enerjiniz yeterli olmadığında başka birinin enerjisinin emilmesidir. Belirtiler değişiklik gösterir. Esas olarak güç kaybı, şiddetli yorgunluk, esneme, bazen baş ağrısı, depresyon ile karakterizedir.

Herkes bir enerji vampiri olabilir. Enerji vampirlerinin bazıları bunu bilinçli, bazıları ise istemsiz yapıyor. Tüm vampirler aşağıdaki ana kategorilere ayrılabilir.

1.Hasta Veya Sürekli Stres Altında Olan İnsanlar

İyileşmek için enerjiye ihtiyacı var. Olumlu bir şekilde nasıl elde edeceğini bilmiyor. Ve bilinçsizce başkaları aracılığıyla onunla beslenmeye başlar. Kural olarak, bir kişi iyileştiğinde, bu şekilde doygunluğu sona erer.

2.Sonsuz Sızlanma

İkinci tip, her zaman ağlıyor ve şikayet ediyor. O kadar fakir, kırgın ve kendini kötü hissediyor ki acınmak istiyor. Ondan sonra kendini daha iyi hissediyor. Ancak diğer kişi (verici) kendini kötü hissediyor, enerjisinde bir düşüş hissediyor.

3.Baskıcı

Bu tür bir enerji vampiri, bir doz enerji almak isteyen bir kişinin vericiyi çeşitli şekillerde dengesizleştirmesi gerçeğinde ortaya çıkar. Kişinin saldırılarına cevap vermeye başlaması için hastayı incitmeye çalışır. Örneğin, gücendirebilir, aşağılayıcı bir şey söyleyebilir vb. Bir kişiyi duygulara getirir ve bir miktar enerji gücü alarak sakinleşir. Sonunda iyileşir ve vericinin enerjisi azalır, güç kaybı ve diğer semptomlar hissedilir.

İlk üç kategori bilinçsiz vampirlerdir, ancak kasıtlı olarak başkasının enerjisini alan insanlar da vardır:

4.Bilinçli Vampir

Bu insanlar genellikle sihire bağımlıdır. Saf düşünceleri yoktur. Başkaları üzerinde güçlü bir etkiye sahip olmak ve başarılı manipülatörler olmak için enerjiye ihtiyaçları vardır. Örneğin, toplu taşıma araçlarında kurbanlarına yapışıp onları bitkin düşürebilirler.


Enerji Vampirlerine Karşı Kendinizi Savunmak

Sürekli enerjisi çekilen bir kişi çok hastalanabilir, bu yüzden enerji vampirlerine karşı savunmayı öğrenmeniz gerekir. İşte size yardımcı olabilecek bazı ipuçları;

1.Enerji Kaybına Karşı Psişik Koruma

Tepki vermiyoruz. Suçlusunuz, kendinizi suçlu hissettiğinizi göstermiyorsunuz. Korkuyorsunuz, korkunuzu göstermiyorsunuz. Hakarete uğradınız, acı çektiğinizi göstermiyorsunuz. Kısacası tepki vermiyorsunuz, sakin kalıyorsunuz ve sakinliğinizi koruyorsunuz.

Çatışmalardan uzaklaşıyoruz. Mümkün olduğunca uzaklaşın. Karışmayın. Enerjiniz ve sağlığınız daha değerlidir! Her zaman pozitif kalın ve farkındalık geliştirin.

2. Vampirler Karşı Enerji Koruma Yöntemleri

– Negatif olarak etkilendiğinizde, tüm negatiflerin toprağa karıştığı güçlü bir kök sistemine sahip bir ağaç olduğunuzu hayal edin. (Bu uygulamayı, kendinizi olumsuz hissettiğinizde de yapabilirsiniz. Örneğin, kafanızda hastalanabileceğiniz bir fikir belirdi. Doğrudan yere gönderin.

Your Page Title

– Kendinizi altın bir kubbenin içinde hayal edin. Bu sizi dış etkilerden koruyacaktır.