Astral Seyahatte Başarınızı Arttırmanın Kolay Yolları

Astral seyahatin bilim ve toplum tarafından kabul edilip edilmediğine bakılmaksızın, birçok insan bu tür bir beden dışı deneyime sahip olduğunu iddia ediyor. Bilincinizin hem dünyevi hem de astral alemlerde herhangi bir yere seyahat etmesine izin verdiği söylenir.

Astral seyahat uygulayan insanlara göre, istediğiniz herhangi bir yerde veya tamamen daha yüksek düzlemlerde ve alanlarda olabilirsiniz. Bunu yaşayanlar bunun da olabileceğini söylüyor. Rüyalar inanılmaz derecede gerçek hissetirir ve o kadar canlıdır ki onların en küçük ayrıntılarını bile hatırlayabilirsiniz.

Bazı insanlar astral seyahat etmeyi daha zor buluyor

Uyanıkken, vücudunuz üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz, nereye gideceğinizi ve ne yapacağınızı yönlendirirsiniz. Uyurken vücudumuz tamamen rahatlar ve beyin aktivitemiz yavaşlamaya başlar.

Bazı insanlar astral seyahatte başarılı olmayı daha kolay bulurken, bazıları uyurken bilinçlerini bedenlerinden ayırmalarına yardımcı olan tekniklerin ısrarlı uygulamasıyla bunu öğrenmelidir. Yeni başlayanlar her zaman ilk birkaç kez başarılı bir girişimde bulunmazlar.

Bazıları bunu zor ve uzun bir süreç olarak bile görebilir, ancak astral yolculuğu daha kısa sürede gerçekleştirmenize yardımcı olabilecek yollar vardır. Tek yapmanız gereken vücudunuzu buna hazırlamak. Astral aleme seyahat etmenin nasıl bir şey olacağını bilmek isteyenler günlük rutinlerinde değişiklik yapmak zorunda kalacaklar.

Astral seyahatte başarılı olmak istiyorsanız bilmeniz gereken bazı yaşam tarzı değişiklikleri ve teknikleri:

1. Diyetinize Dikkat Edin

Yediğimiz yiyeceklerin çoğunun, özellikle et ve şeker içeriği yüksek olanların, düşük titreşim frekanslarına sahip olduğu söylenir. Bu, varoluşun daha yüksek düzlemlerine uyum sağlama yeteneğinizi büyük ölçüde etkiler.

Sebzeler, özellikle yeşil yapraklı olanlar, meyvelerle birlikte yüksek titreşimli gıdalar kategorisine aittir. Astral gezginler, bu beden dışı deneyime sahip olma şansınızı artırabileceklerini iddia ediyorlar.

2. Derin Nefes Egzersizleri Yapın

Tıpkı yemek gibi, hava da yaşamın önemli bir yönüdür. Vücudunuzun titreşim frekansını büyük ölçüde etkileyebilir. Derin nefes aldığınızda, qi’yi (veya geleneksel Çin kültürüne göre hayati enerjiyi) akciğerlerinize getirirsiniz. Qi’niz çok yüksek bir titreşim frekansına sahiptir.

Astral seyahatte başarılı olmak istiyorsanız, nefesinizi birkaç saniye ciğerlerinizde tutmayı deneyin. Bu, qi’nizin kan dolaşımınıza girmesine ve diğer organlarınızı şarj etmesine izin verecektir. Qi’niz çok yüksek bir titreşim frekansına sahip olduğundan, bu enerjiler vücudunuza dağılacak ve hafiflemiş gibi hissedeceksiniz. Bu zamana kadar, vücudunuz zaten titreşimini yükseltiyor.

Bu derin nefes egzersizlerini bir hafta boyunca günde iki kez yapın. Nefesinizi ciğerlerinizde beş saniyeden uzun tutun. Nefesinizi daha uzun tuttuğunuzda vücudunuz titreşim frekansını daha da yükseltecektir, ancak rahatsız hissetmeye başladığınız noktaya kadar çok uzun süre tutmayın. Bunu sabahın erken saatlerinde ve gece uyumadan önce yapabilirsiniz.

3. Bol Su için ve Su Tekniğini Uygulayın

Su, düşük titreşimler içeren atıkları ve zehirleri temizler ve bunlar da vücudun enerji seviyelerini değiştirir. Su vücudunuzu temizlediğinde, bu onun doğal sağlıklı enerjisini korumasına yardımcı olur.

‘Bardak Su’ tekniği günde en az bir kez yapılır. Bunu bir bardak su hazırlayarak yapabilirsiniz. Sonra sessiz bir yer bulun ve bardağı da yanınızda getirin. Ellerinizi camın etrafına rahatça yerleştirin ve cam yüzeyinin dokunuşunu hissettiğinizden emin olun.

Mistiklere ve şifacılara göre, sağ eliniz pozitif yüklere sahipken, sol eliniz negatif yüklere sahiptir. Chi’nizin manyetize etmek ve pozitif yükleri suya aktarmak için suya akmasına izin verin.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Tüm bu ayarlamaları bir hafta boyunca rutininizde yapabilir ve ardından vücudunuzu astral seyahat için hazırlamanın diğer adımlarıyla başlayabilirsiniz. Bu ipuçları, astral seyahat yapmanıza yardımcı olacaktır.